S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 17:46:13

Navrc >> Domluveno, každý má cívku navíc, jeden za 5.000,-Kč a jsou oba tvoje :-))))))))))))

    NNavrc - Profil | Ne 17.1.2021 17:44:23

    Dědek >> Já ti pomůžu od těch zauberů 😀😀😀

      NButton - Profil | Ne 17.1.2021 17:18:40

      Dědek >> Neeeeee :-)))) píšu to proto že jsou pěkný :-))) škoda jich :-)

        Nfheavy - Profil | Ne 17.1.2021 17:16:16

        Dědek >> sám sobě sám je neprodávej😁

          NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 17:15:53

          Button >> Filipe, děláš mi nervy??? :-)))

            NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 17:14:50

            Dědek >> mám k nim tři nebo čtyři náhradní cívky, to by si nezaplatil :-)))

              NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 17:13:48

              kubah >> Já to vím, ty to víš, ale Karča to fakt tak nevidí :-)))

                Nskwor - Profil | Ne 17.1.2021 17:13:16

                Dědek >> Pravý sloupec dva horní. Prodej ty a prodej je mě :) EDIT. a prodej i Slamery, protože to jsou krumply :)))

                  NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 17:13:00

                  chose1201 >> Jo, není to tajné. :-)) Ty černé jsou Shimano Technium, průměry 0.20, 0,22, 0.25, 0.28.. Shimano Invisitec 0.22, 0.25, 0,28.. Prologic Mimicry Green 3D 0.26mm se šokem Daiwa J-Braid X8 na daleký odhoz.
                  Na plavačku různé od 0.14mm, do 0.22 m.

                    NButton - Profil | Ne 17.1.2021 17:08:22

                    plavan >> Já to dělal tak že jsem řekl že už je mám dlouho, jen jsem je nechytal :-) v tom slově DLOUHO je dost velký řadový úsek :-)

                      NButton - Profil | Ne 17.1.2021 17:06:25

                      Dědek >> Jj :-) tomu rozumím , mě se také líbí ty odhozové od Daiwy :-) myslím že na ně přijde čas v létě spolu s nějaký prutem na dálku :-)

                        Nkubah - Profil | Ne 17.1.2021 16:56:49

                        Dědek >> ts, Jardo - na ten stůl ( či podložku) - by se jich ještě pár vešlo :-))

                        Můžeš v klidu nakupovat dál :-)))

                        Pěkný to máš ( máte)

                          Nchose1201 - Profil | Ne 17.1.2021 16:52:44

                          Dědek >> Všiml jsem si vlasců shimano pokud jsou to ony?Jaké průměry tam motáš a jakou značku preferuješ pokud to není tajné?

                            NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 16:44:10

                            chose1201 >> Jožko, chytáme s tím dva a čtvrtina z nich je na plavačku. Na jaře je postupně nasazujeme na pruty a bereme k vodě to, co je na ten den k chytání potřeba. Pruty s navi jsou nachystané ve futrálech a jen měníme podle potřeby a toho, kam jedeme, na jak dlouho a na jaké ryby.
                            Tak nám to se ženou vyhovuje :-)

                              Npetko38 - Profil | Ne 17.1.2021 16:41:08

                              aj ja špekulujem navyjaky nove ale ešte počkam do aprila mam čas

                                Nchose1201 - Profil | Ne 17.1.2021 16:39:39

                                Dědek >> Ahoj kdybych jsem měl tolik navijáků tak mě žena vykostí.Pěkná výbava👍

                                  Nfheavy - Profil | Ne 17.1.2021 15:35:06

                                  Dědek >> jo na to sem zapomněl))

                                    NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 15:32:00

                                    plavan >> přesně :-)

                                      NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 15:31:37

                                      fheavy >> jsme na to dva :-)

                                        NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 15:31:09

                                        Button >> Máš pravdu, není. Ale už tak mám dva páry navíc, které jsou jako záložní. Jedny Slammery, které ale budeme letos s Karčou všechny čtyři využívat často a ty Daiwy. Tedy mám prakticky jeden pár záložních navi, kdyby se mi něco vysralo.
                                        Nic prodávat ani nechci, jen jak mě plavan napsal, ať si ty navi proberu, tak jsem to udělal. Pokukuji po těch odhozových TDR 25 QD, tak jsem jen zauvažoval, co prodat, bo mě asi brzy Karča shodí s balkónu dolů, kdybych je jako další pár koupil :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj