S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Ne 17.1.2021 14:35:06

Dědek >> ale přiznám se nejseš sám.))
Mam to podobně

    Nfheavy - Profil | Ne 17.1.2021 14:19:07

    Dědek >> křeček který se probudil se zimního spánku😁😁

      Nplavan - Profil | Ne 17.1.2021 14:17:26

      Button >> on si chce koupit další drahé navi, tak si potřebuje udělat finanční polštář i místo v kredenci :-))))))

        NEruve - Profil | Ne 17.1.2021 14:14:00

        Dědek >> To už je slušná sbírka 👌

          NButton - Profil | Ne 17.1.2021 14:11:40

          plavan >> No jasné ale i tak si myslím že to není důvod je prodat .

            Nplavan - Profil | Ne 17.1.2021 14:04:31

            Button >> psal, že má N´Zony LT Plus

              NButton - Profil | Ne 17.1.2021 14:00:14

              Dědek >> Proč je chceš pustit ? TD :-)

                NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 13:38:33

                plavan >> Nemají ten cvrk nijak extra hlasitý, takové normál.
                Do jednoho navi, mi na rybách během tří denního deště natekla voda. Druhý byl ok. Poslal jsem ten zalitý vodou na reklamaci a poslali mi nový.
                Jak se to stalo, že se do něj dostala vody, to netuším.

                  Nplavan - Profil | Ne 17.1.2021 13:35:03

                  Dědek >> ty TD 4012 mají jak hlasitý cvrček ? A jsou v pořádku ? Původně ti poslali nějaké vadné a po reklamaci ti poslali tyhle ?

                    NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 13:30:03

                    plavan >> Jsem to teda probral. Ještě tam chybí plavačková tisícovka od Shima a jedna ta malá plavačková třicítka Okuma.
                    Jediné co mě napadá, tak by mohl jít pár TD Daiwy 4012 s náhradními cívkami, když mám N Zony, pár Okumy Pulzar PR-30a s náhradními cívkami, tu Plavačkovou tisícovku Shimano Catana 1000R s náhradní cívkou. Zbytek nutně potřebujeme :-)))

                      Nplavan - Profil | Ne 17.1.2021 12:54:09

                      Dědek >> no tak napiš, co doma máš a budeš i trochu vědět, po čem je poptávka a třeba ti to potom ulehčí rozhodnutí.

                        Ndraveček - Profil | Ne 17.1.2021 12:39:40

                        Dědek >> jasan, eni treba pořád pořizovat nové, když máš vše minimálně zanovni, spíše nove👍tomu zase rozumim.

                          NPolčis - Profil | Ne 17.1.2021 12:15:48

                          Dědek >> Kdyby jsi něco pouštěl, tak dej vědět, já zase přemýšlím něco pořídit...i když jen přemýšlím 😅

                            NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 11:22:04

                            draveček >> Jo, jenže budu se muset nějakých navi zbavit, nejlépe dvou párů a to bude asi problém, nevím, co bych pustil. To co mám, mi prostě vyhovuje a mít nějaký navi v záloze pro strýčka příhodu, také není na škodu. :-(

                              NDědek - Profil | Ne 17.1.2021 11:19:28

                              MKulicka >> :-))). Bude záležet, jestli to nebude na ty Identity velké a těžké.

                                NEsox - Profil | Ne 17.1.2021 10:01:40

                                Rybkin >> já vím, ale je to přidána hodnota u navijáku co se mi líbí

                                  Nfheavy - Profil | Ne 17.1.2021 8:52:46

                                  Emilooo >> a ja jsem si blahové myslel že sis pořídil konečně shimo,a ty si ze mně děláš srandu,to od tebe nebylo vůbec hezky..))

                                    Nskwor - Profil | Ne 17.1.2021 8:46:10

                                    Emilooo >> Vidíš, tě znám :-)) U majitele na ně kouknu. On minule říkal, žes něco pořizoval, tak bych se právě divil, kdybys šel takhle proti svým zásadám :)

                                      NRybkin - Profil | Ne 17.1.2021 8:43:03

                                      Esox >> Zrovna ten klip žádná novinka není, Daiwa ho dává na feederové navijáky už pěknou řádku let. Mám ho na současných Matchwinnerech a měl jsem ho i na předchozích prehistorických TDM

                                        Nfheavy - Profil | Ne 17.1.2021 8:31:46

                                        Esox >> tak nějak jsem si to myslel,ten tourn.od Daiwy se mně taky líbí ale to už je jak říkáš jina cenová skupina))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj