S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Esox - Profil | Ne 17.1.2021 8:18:04

fheavy >> zkusil jsem Vanford na vláčku a po chvíli jsem koupil další dva. Zdají se mi dost slušné za ty peníze. Konkurenta od Daiwy zatím moc nevidím, možná teď v těch nových, třeba Tournament QD, ale ten už je zase dražší, ale líbí se mi na něm klip, ten vypadá fakt feederově a člověk by nemusel řešit gumičky atd.

    draveček - Profil | Ne 17.1.2021 6:17:54

    Dědek >> do toho, Jarouši 👍😉

      Emilooo - Profil | Ne 17.1.2021 2:28:52

      skwor - Ale zatočil sem si.-))

        MKulicka - Profil | Ne 17.1.2021 0:49:22

        Dědek >> Ty ještě vymyslíš co pustit a ty modrásky nakonec pořídíš:)

          MKulicka - Profil | Ne 17.1.2021 0:48:32

          Emilooo >> pěkný!

            Dědek - Profil | So 16.1.2021 22:56:21

            Dnes jsem prodal další pár prutů, ty levné pro začátečníky. Pokud prodám ještě aspoň jeden pár navi, ale nevím co bych chtěl pustit (asi nic) :-))), tak bych možnááá mohl pár těch odhozových Daiw :-O

              fheavy - Profil | So 16.1.2021 22:06:10

              Emilooo >> Libore tak si ze mne udelal ...bububu)))

                Emilooo - Profil | So 16.1.2021 21:57:28

                skwor - Máš bonus,-)) já Shino nikdy.foto pochází z Družce..

                  fheavy - Profil | So 16.1.2021 21:34:25

                  xDanielS >> tak ja mam shimana odjakživa rad třeba ty stradicy jsem poprvé držel od tebe takže jsi mně indpiroval a hned se mně líbily,co mám shima na heavy tak ty nejlepší mam taky diky tobě a to nemluvím o dalších co jsem měl předtim,a o tom Vanfordu co na srdci to jsem napsal /teoreticky/i když to může vyznít srandovní nebo blbě ,ale já to asi jinak neumím to sorry

                    skwor - Profil | So 16.1.2021 21:27:18

                    Emilooo >> Shimano? Ty a Shimano? Hele, jdi na ty testy ještě jednou, já mám pocit, že jsi nemocnej 😂😁😂

                      xDanielS - Profil | So 16.1.2021 21:09:00

                      fheavy >> Já to vůbec nechci srovnávat, popravdě je mi to úplně jedno. Mě prostě baví způsob tvého sdělení. 😀

                        fheavy - Profil | So 16.1.2021 21:00:43

                        xDanielS >> mozna jsem se spletl v te tride rekněme stredni ale taky jsem napsal ze to je jen muj nazor,nemusi s nim nekdo jiny souhlasit staci uvest jmeno konkurenta,nemusim mit pravdu pokud je něco lepsiho stejne velikosti a ceny rad se podivam.

                          kubah - Profil | So 16.1.2021 20:41:10

                          Emilooo >> takhle vypadá pěkně - o dost lépe než na e-shopech ta fotka ...

                            xDanielS - Profil | So 16.1.2021 20:37:55

                            fheavy >> Kam ty na ty hlášky chodíš 🙂😀😀

                              fheavy - Profil | So 16.1.2021 20:31:56

                              Emilooo >> skoro závidím,mam jenom stradicy ci4 4000fb)),a ty Vanfordy by měli být údajně ještě o fous lepší z reálu je teda neznám ale v téhle cenové by neměl mít čistě teoreticky konkurenta ani u Daiwy takže Top vyšší střední třídy/jen muj nazor/

                                Emilooo - Profil | So 16.1.2021 20:28:02

                                fheavy - Nikdy jsem Shimano neměl,koupil jsem dobře?-))

                                  fheavy - Profil | So 16.1.2021 20:25:27

                                  Emilooo >> mhhm mňam 👍👍

                                    fheavy - Profil | So 16.1.2021 20:24:12

                                    Ja taky něco malo))😁😁

                                      Emilooo - Profil | So 16.1.2021 19:57:26

                                      Pořídil jsem nové mazlíčky.

                                        johny1 - Profil | So 16.1.2021 17:07:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnešní výšlap na Javořinu a dodržení pitného režimu, ale již doma☃️☃️☃️...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj