S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Pá 15.1.2021 20:44:28

johny1 >> naživo ne, myslím, že bylo něco na jutubku...

    Njohny1 - Profil | Pá 15.1.2021 20:43:33

    Dědek >> Aspoň nejsem sám, komu se ten rod pod od Gardy líbí. Když však máš brát dva jako ty, tak určitě rozhoduje i cena. Naživo jsi jej asi neviděl? Našel jsem nějaké promo video od Kučery, musím si to pustit na pc než v telefonu.

      NEmilooo - Profil | Pá 15.1.2021 20:29:41

      Dědek - Jo jo.

        NDědek - Profil | Pá 15.1.2021 20:26:46

        Emilooo >> Skaut?

          NEmilooo - Profil | Pá 15.1.2021 20:24:36

          Dědek - Já taky.

            NDědek - Profil | Pá 15.1.2021 20:19:51

            johny1 >> Garda Master, i když tam je ta cena vyšší. Nakonec jsem se Skautem udělal dobře, jsme spokojení...

              Njohny1 - Profil | Pá 15.1.2021 20:17:36

              Dědek >> Vím Jardo, že jsi měl svoje požadavky. Já budu nosit jen jeden a navíc musim přihlédnout i ke své výšce a případnému komfortu při zvedání prutu atd. Z těchto důvodů si můžu dovolit malinko větší váhu a rozměr. Nad kterým jsi uvažoval, od Strategy za těch 2.500 Kč ?

                NDědek - Profil | Pá 15.1.2021 20:06:15

                johny1 >> nad tím jsem také uvažoval. Nakonec zvítězila váha a rozměr při složení v pouzdře, nosíme v batohu dva...

                  Njohny1 - Profil | Pá 15.1.2021 20:01:35

                  J.F. >> Nákres jsem viděl, dokonce jsem našel i video na stránkách carpzila. de. Tam jej podrobně představují. Já ještě uvidím, pro co se rozhodnu. Víc se mi líbí malinko větší rod pody např. ta Garda Master. Byť jsou zde již trošku větší rozměry, do batohu nebo k prutum jej pořád vložím.

                    NJ.F. - Profil | Pá 15.1.2021 19:53:30

                    johny1 >> Na tom odkazu, který jsem sem dával, je dole "výkres" toho stojanu. Okótované jsou ale jen některé rozměry, takže délku těch vidlí lze jen tak zhruba odhadovat. A v popisu jsem taky nic nenašel. Zdá se mi ale, že je to všechno na jedno brdo, ty výrobky jsou si hodně podobné. Možná se zeptej Dědka na rozměry toho Deplhina.
                    Ten druhý Strategy zase nápadně připomíná Delphin Craber Maxi.
                    Na ty Gardy se jdu podívat.
                    Už aby se dalo jít k vodě a já přestal vymýšlet kraviny :-) Taky bych mohl mít za chvíli plnou garáž "základních věcí, které jsem NUTNĚ potřeboval".

                      Njohny1 - Profil | Pá 15.1.2021 19:28:12

                      J.F. >> Čau, ten Strategy vypadá velmi dobře. Neznáš jeho výšku při vysunutí nohou? Strategy má ještě jeden rod pod,v Klatovech ho mají a stojí kolem 2.500 Kč. Sice rozměry již trošku větší, ale velmi variabilní. Ještě jsem se díval u Mikbaits Rod pod Garda, jsou ve třech velikostech a rovněž nevypadají vůbec špatně.

                        NJ.F. - Profil | Pá 15.1.2021 19:08:32

                        johny1 >> Ještě k těm stojanům. Dnes mi odepsali z Dephina, že ten Skaut už bohužel v nabídce nemají a "další zásilka není objednaná".
                        Ptal jsem se v Klatovech na ten Strategy, nemají ho na krámu, ale vezmou ho tam. Měl by to být tenhle: https://strategycarp.com/portfolio/xs-pod-system
                        Měl by stát mezi 1700 a 1800 Kč, jestli si pamatuji správně.
                        A pak jsem našel tenhle: https://www.nordfishing77.at/ngt-xpr-pod-verstellbares-rod-pod-packmass-16x35x5cm-11200
                        Na tom se mě - kromě ceny - líbí i možnost připíchnout ho k zemi, má na to přidané to očko. Kdyby nebyla ta zapráskaná Corona a mohlo se normálně jezdit, tak bych se pro něj cestou do Vídně stavil. Takhle by byl o 9,00 Euro dražší a já si asi spíš vezmu ten Strategy. Podpořím alespoň kluky v Klatovech, myslím, že si to v téhle době zaslouží.

                          NJ.F. - Profil | Pá 15.1.2021 14:09:02

                          Wooody >> Já myslím, že budeš spokojený. Mám oba. Advantor mám rád, ale GTR mám radši :-)

                            NWooody - Profil | Pá 15.1.2021 13:44:22

                            MKulicka >> vzhledem ke kapacitě to vyhraje Gtr.

                              NMKulicka - Profil | Pá 15.1.2021 12:02:12

                              Wooody >> A který jsi vybral?:)

                                NWooody - Profil | Pá 15.1.2021 11:31:22

                                Psal jsem do Klatov a už mám foto porovnání Gtr 4500 a Advantor s 5000. Supr komunikace s klukama 👍

                                  NMKulicka - Profil | Pá 15.1.2021 8:01:53

                                  fzr >> díky, díky:)

                                    Nfzr - Profil | Pá 15.1.2021 7:43:14

                                    MKulicka - >> Všechno nejlepší přeju :)

                                      Npepson - Profil | Pá 15.1.2021 6:23:24

                                      Feederman@ >> tá Daiwa to má super. Sucháče tam nalepím tak, aby boli pri nožičke navijáku a ani sa to nepohne. A tiež aj nad naviják smerom hore.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj