S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Feederman@ - Profil | Čt 14.1.2021 22:47:30

pepson >> Ty vnitřní úchyty má N-zon úplně nejvíc vychytané co jsem do teď viděl. Má i vrchní dvoje pásky na suchý zip pod sebou a naspod výškově nastavitelné kapsy na spodky prutů.

    Wooody - Profil | Čt 14.1.2021 22:03:58

    Na té fotce se 4 navijáky - jaká je prosím velikost Gtr a advantoru?

      Starovodak - Profil | Čt 14.1.2021 21:47:49

      MKulicka >> Oka, děkuji moc :) nechám ho tam ✌️ aspon usetrim a koupím kvalitnější druhý prut, vyzkouším něco nového aspoň :)

        Dědek - Profil | Čt 14.1.2021 21:46:37

        Starovodak >> s method krmítkem tě ten navi přežije :-))

          Starovodak - Profil | Čt 14.1.2021 21:44:30

          Dědek >> Tak já ho používám spíš na method teď, takže žádné velké krmítka netahám. Chytám s feederem teprve rok a jsem rád že zakrmuji v nějakém úseku na střední vzdálenosti 😆 děkuju moc :) měnit tedy nebudu :)

            MKulicka - Profil | Čt 14.1.2021 21:33:04

            Starovodak >> Prvni foto - ten tvůj úplně vlevo, GTR úplně vpravo. Druhá foto GTR a Ultegra 5500. Obě fotky Dědek copyright :)

              Dědek - Profil | Čt 14.1.2021 21:29:08

              Starovodak >> na daleké náhozy ti stačí. Co nemá rád, stahování větších košíků...

                MKulicka - Profil | Čt 14.1.2021 21:20:01

                Starovodak >> Tak jestli ti tam ta Daiwa sedí, tak bych si jí nechal, zas tak malá na ten prut dle mého není. Někdo má raději spíš menší navi a někdo zase větší. Jestli chceš větší tak bych kouknul na Strategy GTR-5500 nebo Shimano Ultegra XTD 5500.

                  Starovodak - Profil | Čt 14.1.2021 21:10:50

                  Ahoj ahoj. Vlastním https://www.tropicfishing.cz/prut-trabucco-perfecta-atc-distance-feeder-h-3-90m-130gr/ spolu s https://www.tropicfishing.cz/navijak-daiwa-td-feeder-4012-qd/ . Kamarád mi tvrdí že tento naviják není určen na daleké náhozy. Chtěl bych se tedy zeptat jestli byste mi neporadili nějaký naviják za "normální" cenu co by se dal použít. Co jsem našel já, tak jsou obrovské krávy. Díky moc :)

                    Kristi - Profil | Čt 14.1.2021 20:23:14

                    Pindˇa >> boxerov som mal dvoch. Prvá sučka sa somnov nachodila strašne vela na ryby.

                      pepson - Profil | Čt 14.1.2021 13:33:38

                      Fousáč >> existuje aj lepidlo na látku, tak to vyskúšam, lebo nie vždy tam budem mať tie najdlhšie prúty a to hrkanie by mi vadilo.

                        pepson - Profil | Čt 14.1.2021 11:02:49

                        Fousáč >> nemá. Ale podľa obrázkov tie putká nemá ani Sportex. Daiwa NZon ich má len vpredu, ale má krátku prepážku iba pri navijákoch.
                        To Mikado má dlhú prepážku, okrem cca 10 cm od koncov.
                        Inak tie putká tam mohli prišiť, to je fakt.

                          Polčis - Profil | Čt 14.1.2021 5:38:51

                          kubah >> Kocour taky sbíral zbytky nějakých peletek:-)))

                            Fousáč - Profil | St 13.1.2021 21:56:43

                            pepson >> Já na ten obal taky koukal, ale připadlo mě, že nemá vevnitř žádné poutka/sucháče na uchycení prutů aby nelítaly. Nebo má?

                              fheavy - Profil | St 13.1.2021 21:32:45

                              Pindˇa >> jj a ruka))

                                Pindˇa - Profil | St 13.1.2021 21:31:39

                                fheavy >> Né jenom tvoje gumáky😊

                                  fheavy - Profil | St 13.1.2021 21:29:44

                                  Pindˇa >> to su aji ja😁

                                    Pindˇa - Profil | St 13.1.2021 21:15:36

                                    MKulicka >> Fifa je zkušený mazák to našeho Bulínka mamina nechtěla se mnou na ryby ani pouštět, aby se neušpinil ☺

                                      MKulicka - Profil | St 13.1.2021 19:49:30

                                      Pindˇa >> ...mlsoun, to Fífa zobne i Dekáč:)

                                        Pindˇa - Profil | St 13.1.2021 19:12:55

                                        kubah >> 😊

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj