S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEsox - Profil | Út 12.1.2021 8:17:39

xDanielS >> prosím jaký je rozdíl mezi N'zone Z a N'zone ?oba jsou 3,6 do 80g, ne?

    NPindˇa - Profil | Út 12.1.2021 8:03:37

    Dědek >> Tohle už je extrém to už je potřeba vidle aspoň trochu zapichnout,nebo dát kratší.

      NDědek - Profil | Po 11.1.2021 22:15:42

      Pindˇa >> není to takhle na vysoko vratké?

        NPindˇa - Profil | Po 11.1.2021 22:11:30

        fheavy >> 👍

          Nfheavy - Profil | Po 11.1.2021 22:04:19

          xDanielS >> nádhera 👍👍👍

            Nfheavy - Profil | Po 11.1.2021 22:03:19

            Pindˇa >> 🤟umřel mně včera tel... tak instaluje novej 😭

              NxDanielS - Profil | Po 11.1.2021 21:33:11

              Navrc >> Vlasec. Pěkný, univerzální feedry, který se větší ryby bát nebudou. Na 55m s 50g krmítkem absolutní přesnost. Klidně bych si 80g představoval jemnější, ale ono to prostě tak nějak odpovídá.

                NBery. - Profil | Po 11.1.2021 21:24:31

                K tem stojánkum. Ja si loni poridil na kaprarinu tohle
                https://www.aquazona.cz/e-shop/rod-pod-harton-black-stabil-d65118.html#image4
                A musim rict ze jsem s tim spokojen.
                Ja si teda zkratil hrazdy,stredovou tyc i ty tycky k hrazdam,protoze jsem to nepotreboval tak dlouhy a chtel jsem aby to bylo jeste kratsi a veslo se mi to do futralu kdyz jsem sel nekam pesky.

                  NBery. - Profil | Po 11.1.2021 21:20:22

                  xDanielS >> ta cejnice je pekna:-)

                    NNavrc - Profil | Po 11.1.2021 21:12:54

                    xDanielS >> Jak hodnotíš ty 80gr nzon? Měl jsi pletenku nebo silon? Parádní fotky 👍

                      NPindˇa - Profil | Po 11.1.2021 21:03:41

                      MKulicka >> To jsem si nevšiml ony jsou stejně skoro všechny na jedno brdo https://www.google.com/search?q=Prologic+Spider+Pod+3+Rod&rlz=1C1AVNE_enCZ699CZ720&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjf9JCa05TuAhWCjaQKHQMcBhoQ_AUoAXoECAQQAw&biw=1536&bih=722 ja mám podobny od Foxe nohy přehazuju, jak je potřeba a někdy tam ten střed dám i když jdou nohy zapíchnout, už jsem to tady jednou dával

                        NxDanielS - Profil | Po 11.1.2021 21:03:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Luxusní počáskoa luxusní rybačka na Mušově. Po zhruba hodince cejni na hod a na sluníčku mi stačila i mikina.

                        Sestava stále N'Zonová v 80g, krmení tentokrát absolutní "codůmzbytkydal". Troška černé Sensasky, trošku červené, trošku IM7 česnek, dva zbytky Method Spicy, zbytek method carp l'amour. K tomu trošku soli, redfish peletek a hromada masňáků. Něco přes hodku jsem jen přehazoval a pak se to rozjelo.

                          NPindˇa - Profil | Po 11.1.2021 20:53:24

                          Martin M. >> Na mě to někteří na srazu křičeli nevím proč, že Karle😊

                            NMKulicka - Profil | Po 11.1.2021 20:25:00

                            Pindˇa >> ...ukončený prodej

                              NMartin M. - Profil | Po 11.1.2021 20:17:34

                              Pindˇa >> pekne rozmery i cena slusna. Ani z toho tolik nekrici "ja jsem kaprar" narozdil od tech vysokych rodpodu.

                                NPindˇa - Profil | Po 11.1.2021 19:29:25

                                Některé tyhle malé stojany se prodávají i solo , jen ten kříž a nohy nebo vidle si člověk může koupit vysoké podle své potřeby. Není to špatný nápad. Když nejdou zapíchnout vidle, vytáhne se i kříž.https://www.youtube.com/watch?v=zqx2S6oAfL4

                                  NDědek - Profil | Po 11.1.2021 18:27:02

                                  Nějaké stojánky jsou i tady

                                  https://www.chytapust.cz/Stojany-drzaky/

                                    Npepson - Profil | Po 11.1.2021 18:15:33

                                    johny1 >> Tiež som to riešil-malý skladný a ľahký rod pod.
                                    Hlavne si pozri, aká je max výška, pretože dosť z tých stojanov má výšku cca 45 cm (napr. ten Skaut, NGT Supreme, NGT Cross Pod). Ja som ich z toho dôvodu vyradil. Ak ti to nevadí, tak OK.
                                    Mal som v merku:
                                    Delphin Craber mini/maxi
                                    Delphin Bronx 2.gen (ten som vzal, má vylepšenú aretáciu na nohách), váha 1180 gr.
                                    Giants fishing compact r.p.

                                      NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 18:12:15

                                      johny1 >> Provedu! Něco se nakonec najde.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj