S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 18:08:08

tomvec >> Samozřejmě že byl! Super! Díky za odkaz!

    Ntomvec - Profil | Po 11.1.2021 18:05:12

    Tady ten stojan by nebyl použitelný?

    https://www.nasoutokushop.cz/sonik-stojan-vaderx-2-rod-pod

      Njohny1 - Profil | Po 11.1.2021 18:04:02

      J.F. >> Ještě je čas, věřím že se něco objeví. Ještě mne zaujal od Nashe KNX, ale již nedostupný. Hledám něco na dva pruty. Jestli tě něco zaujme, tak určitě písni.

        NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 18:03:54

        Dědek >> Jo, jinak jsem Ti chtěl poděkovat za odkaz, ale nevím jak se to dělá :-)
        Zas tak často na Mrk nepíšu. Takže: Díky za odkaz!

          NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 18:00:35

          Dědek >> Jo, jo. Taky vypadl prakticky hned z užšího výběru.
          Jestli neseženu Skauta, skončím asi u toho Cygnetu, do kterého bych zastrkoval svoje vidle s hrazdami.

            NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 17:58:34

            johny1 >> Aktuálně nedostupný, bude od března. Transportní rozměry asi 57 x 20 x 4 cm, to už se mi zdá na záložní stojánek moc. Zatím jsem našel jen jedno video, kde ho Dephin představuje na nějaké výstavě. Vypadá prakticky identický zase s tímhle: https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/stojany-vidlicky-hrazdy/stojany-1/strategy-cmt-rod-pod-detail
            Jen je trošku menší.
            Jak vidíš, dost v tom teď jedu :-)

              NDědek - Profil | Po 11.1.2021 17:49:58

              J.F. >> ten poslední stojan od Catchmana je částečně plastový, dost se kroutí a není moc stabilní.

                Njohny1 - Profil | Po 11.1.2021 17:47:51

                J.F. >> Rovněž jsem se na něco díval, myslím že delphin dělá rod pod Crabe mini, jen to chce info od uživatelů a jejich zkušenosti.

                  NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 17:47:01

                  Dědek >> Píšou, že u dodavatele. A Deplhin už ho nemá v sortimentu. Podobně jsem dopadl všude. Ale zjistil jsem, že Strategy má v katalogu prakticky identický stojánek pod názvem XS Pod System 2 Rod. Poptám se u Milana v Klatovech, třeba půjde sehnat.

                    NDědek - Profil | Po 11.1.2021 17:46:49

                    johny1 >> ano pane , každá noha zvlášť, dle potřeby. Koukni na to krátké video dole na stránce.

                      NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 17:44:21

                      johny1 >> Řeším stejný problém. Projížděl jsem net a našel třeba
                      https://www.uhabakuka.cz/produkt/138873/cygnet-stojan-quicklock-pod
                      nebo
                      https://www.chytapust.cz/Stojany/Leeda-Stojan-Rogue-Pack-Pod
                      nebo
                      https://www.chytapust.cz/Stojany/Nash-Stojan-2-Rod-Pod
                      nebo
                      https://www.catchman.cz/stojany/stojanek-one-day/
                      nebo
                      https://www.catchman.cz/stojany/rod-pod-catchman-eko/
                      Něco má i Decathlon. Ale nic mě zatím nepřesvědčilo na 100%. Líbil by se mi ten Delphin Skaut. Potřebuji něco, co vytáhnu opravdu jen na té skále. A mezitím to bude sbalené v batohu.

                        Njohny1 - Profil | Po 11.1.2021 17:43:49

                        Dědek >> Jardo lze visunovat nezávisle na sobě přední nohy či zadní nohy, kdybych potřeboval špičky trochu výše nebo naopak k hladině?

                          NDědek - Profil | Po 11.1.2021 17:36:38

                          J.F. >> na tom odkazu co jsem dal, už ho nemají??

                            NJ.F. - Profil | Po 11.1.2021 17:34:29

                            Dědek >> Přidám se k johnymu1: Rád bych si ho totiž pořídil, ze stejného důvodu. Ale Delphin už ho nedělá, sehnat se mi ho nedaří a na otázku, jestli ho do sortimentu nehodlají vrátit, mi zatím neodpověděli. Přesně by splňoval moji představu pro 1 až 2 lokality, kde je čistá skála. Jinak mám zavrtávačky.

                              NDědek - Profil | Po 11.1.2021 17:29:19

                              johny1 >> mě vyhovuje, foto trochu níž...

                              https://www.fishing-tackle.cz/rodpod-delphin-skaut

                                Njohny1 - Profil | Po 11.1.2021 16:26:03

                                Borci, doporučte mi malý rod pod na reviry s tvrdým podložím, kde se špatně zapichavaji vidličky a je nerovný terén. Požadavky visouvaci nohy, váha max., do 1,5 kg, skladnost, rychlá rozlozitelnost s cenou max. do 2 tis. Dik

                                  NAiwen - Profil | Po 11.1.2021 10:54:56

                                  Nové hračky pro malého i velkého 😅😅😅

                                    Npepson - Profil | Ne 10.1.2021 16:37:23

                                    Dědek >> Mám Delphin Bronx 2. generácia, podľa netu váži 1180 gr. Mal som v merku toho viac, ale väčšina tých malých skladných mala max výšku cca 45 cm, a bál by som sa, že ma sekne v krížoch :o)

                                      NAiwen - Profil | Ne 10.1.2021 16:17:31

                                      Chlapci nema nekdo zkusenost s destnikem od foxe 45? Klasicky destnik to je. Ne ten 60tkoven brolly.. muzu ho mit novy za par stovek tak zda se vyplati na mrholeni a proti slunku🤷‍♂️

                                        NAiwen - Profil | Ne 10.1.2021 16:15:24

                                        Ja si poridil od Cormoranu tento.. stabilni a lehky. Slozeny do minuty.. hrazdy sem vzal od Anacondy nebot ty origo meli 35cm a to bylo silene. Ty od Anacondy maji myslim 24cm.. jo a vysel na par stovek

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj