S feederem na kapry | MRK.cz

S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | So 9.1.2021 19:23:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pepson >> Te můj má 900g, což je paráda. Dám do batohu oba dva a je to lehoučké.
Tady pár fotek, jak ty stojany stavíme.

    Npepson - Profil | So 9.1.2021 18:26:50

    Dědek >> tiež ma už prestalo baviť bojovať so štrkom a kúpil som stojan, tiež Delphin. Vláčiť
    1,5 kg navyše ma nezabije.

      Nfheavy - Profil | So 9.1.2021 15:55:36

      Tak menši kouzlo zimy u nás v Krasu..

        NDědek - Profil | Pá 8.1.2021 21:00:14

        Aiwen >> Na řeku mám Rivery. Tyhle beru tam, kde to jde. Je prostě třeba mít povolenou brzdu. Jak jsem psal, stalo se mi to jednou a to chytáme s Karčou dva a zatím vše ok.

          Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 20:58:02

          Kondrakar >> s dotaženou brzdou jde taky chytat ale ne v tech zde zmiňovanych stojanech.,))
          To já klidně múžu,na řece to sice nemam uplně dotaženy ale povoleny to moc nemam,ryba do cca 50cm mně to přes brzdu většinou nevytahne to už musi byt lepši ryba ..))

            NAiwen - Profil | Pá 8.1.2021 20:54:49

            Dědek >> ten Nash nebyl spatny dokud nebyl zaber do boku. To leteli pruty a vse na zem. Nic prijemnyho.. a shodil to i jesen na rece.. naucil sem se to zapichavat do zeme a trosku to eliminovalo pad

              Nsimak.cz - Profil | Pá 8.1.2021 19:59:11

              xDanielS >> Já jsem totiž taková anomálie. Při nahazování mám levou ruku nahoře, takže by pro mě bylo taky praktičtější mít kličku vpravo. Zkoušel jsem si to přehodit, ale vůbec jsem nebyl schopný tou pravou rukou navíjet. U feederu je to celkem jedno, ale třeba u přívlače se mi za to přehazování rukou pár lidí směje. Ale už jsem si na to zvyknul, jde mi to docela rychle. :-)

                NKondrakar - Profil | Pá 8.1.2021 19:57:48

                Dědek >> Jo, do boku, s utaženou brzdou. Ne kolmo k vodě s povolenou 😂

                  Nplavan - Profil | Pá 8.1.2021 19:54:51

                  xDanielS >> testér od Flagmana má taky kličku napravo, dneska jsem sjížděl jejich videa

                    NDědek - Profil | Pá 8.1.2021 19:54:24

                    Kondrakar >> Stalo se mi jen jednou, že se mi stojan do boku vyvrátil. To bylo hned na začátku po koupi, když jsem zapomněl povolit brzdu a těžce lelkoval :-). Jinak normálně jízdy ryb do plna...

                      NKondrakar - Profil | Pá 8.1.2021 19:51:11

                      Dědek >> Jop, kámoš ho má taky. Akorát na kaprařinu a ještě ho obkládá kameny a na něj je dává taky. Prej aby mu s nim ryba neodjela 🙈😂 a to má navi s rychlobrzdou, kterou povoluje.

                        NDědek - Profil | Pá 8.1.2021 19:47:00

                        kubah >> Já v těch stojáncích měl i 390 cm feeder a bez problémů. Jen se nesmí dávat úplně kolmo, protože při prudkém záběru a méně povolené brzdě, ti to ryba může vyvrátit.
                        Na tvrdé půdě, kde nejdou zapíchnout vidličky, je to neskutečný pomocník...
                        Nehledě na to, že dám oba v klidu do batohu. Když je to složené, je to jako kniha.

                          Nkubah - Profil | Pá 8.1.2021 19:28:37

                          Dědek >> sakra, to vypadá pěkně Jardo ...

                          Úplně vtom vidím své Prestony na stojácích ...

                            NDědek - Profil | Pá 8.1.2021 19:10:40

                            Aiwen >> Ne, bylo to na FB a vím, že jsme se o tom tady bavili. My s Karčou máme každý jeden, ale od Delphinu...

                            https://www.youtube.com/watch?v=yrObB-1R-iU

                              NxDanielS - Profil | Pá 8.1.2021 19:04:50

                              simak.cz >> Jop, asi vím už jen o čabim. NJN, v Anglii se prostě jezdí na druhý straně 😀

                                NAiwen - Profil | Pá 8.1.2021 19:03:28

                                Dědek >> prodavas? Taky sem ho mel..

                                  NKondrakar - Profil | Pá 8.1.2021 19:00:57

                                  MKulicka >> Stejný jako u nás 😂

                                    Nsimak.cz - Profil | Pá 8.1.2021 18:40:47

                                    xDanielS >> Zaujalo mě, že máš kličky na pravé straně. To se moc často nevidí. :-)

                                      Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 17:58:59

                                      MKulicka >> dost podobny,nejhezči je pohled z okna😁

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj