S feederem na kapry | MRK.cz

S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMKulicka - Profil | Pá 8.1.2021 17:46:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

fheavy >> ...mi povídej:)) U nás tohle

    Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 17:40:33

    xDanielS >> U Podivina je to jak v jinym světadilu oproti tomu co je tady v moravskym krasu..😃

      Nvaereckoff - Profil | Pá 8.1.2021 17:39:36

      Dědek >> to je dost dedku, že jsi je vyvezl ;)

        NNavrc - Profil | Pá 8.1.2021 17:37:16

        xDanielS >> Jj, 360/80 Zetko jsou chytaci pruty 😀😉

          NxDanielS - Profil | Pá 8.1.2021 17:32:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Čtvrtá vycházka, čtvrtý revír, klacky špinavé, voda mokrá :-)

            Nchřenovák - Profil | Pá 8.1.2021 17:25:40

            Miras >> Mají toho dost

              NMKulicka - Profil | Pá 8.1.2021 17:23:20

              Dědek >> To koryto bez regulace je paráda

                Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 17:05:31

                chřenovák >> to je dobra sleva.

                  NMiras - Profil | Pá 8.1.2021 16:50:28

                  chřenovák >> Ještě tam něco mají? Právě mi skončila izolace, tak se ptám, jestli má vůbec ještě cenu se tam stavovat:-)

                    Nchřenovák - Profil | Pá 8.1.2021 16:32:23

                    fheavy >> Hlavně 50 % slevu jsem měl na to 🤣

                      Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 16:29:24

                      chřenovák >> připrava se nesmí zanedbat..🖐

                        Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 16:28:38

                        Dědek >> Takovej UK mini styl😁

                          NMKulicka - Profil | Pá 8.1.2021 16:19:15

                          chřenovák >> ....to mi přípomíná, že ty XXX mám už delší do objednané a ještě nedorazily.

                            NDědek - Profil | Pá 8.1.2021 16:15:36

                            tak jinak

                            Nash KNX 2 Rod Pod
                            1 000 Kč

                              Nchřenovák - Profil | Pá 8.1.2021 16:11:07

                              Naštěva v Black Bassu. 🤣🤣

                                NEmilooo - Profil | Pá 8.1.2021 16:10:06

                                Dědek -Znova a lépe.-)

                                  Nfheavy - Profil | Pá 8.1.2021 16:06:43

                                  Dědek >> nic se na tom odkazu nezobrazuje?

                                    NDědek - Profil | Pá 8.1.2021 15:08:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Rodinohodiny, procházka kolem Odry. Po té celoloňské velké vodě, tam spadlo plno břehů. Ještě kousek, a rybník bude v Odře a voda šla skrz stromy, pěkně je ohnula k zemi.

                                      Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj