S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 20:44:45

Dědek >> tak nějak ,rad se tady podivam a klukum fandim a nijak nezávidím,muj čas přijde .))

    NDědek - Profil | Čt 7.1.2021 20:38:58

    fheavy >> Klidně bych se nechal vytáhnout na nějakou šoulačku, nahoře kolem Odry, se splávkem. Chvilku nahodíš, popojdeš, nahodíš, dáš si panáčka, horké kafe. Jezdívali jsme tak každou zimu vlakem. Ale sednout si teď k vodě, byť na dvě tři hodiny, to ne. Udělal jsem to teď na konci listopadu a dvakrát v prosinci, abych chytl jednoho kapříka a nebylo to nic moc. Tohle už mě prostě nebaví. No a nebudeme si nic nalhávat, roky se pomalu hlásí...

      Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 20:34:44

      Dědek >> No konečně dostáváš rozum,ja to mam podobně,artróza,revma,atd.atd. a zas tolik to v Lednu nebere ,to že kluci kteři umi tady daji par pěknejch ryb mně už nenachytá,zdravi je daleko přednějši ))

        NKondrakar - Profil | Čt 7.1.2021 20:17:10

        Dědek >> Já bych šel, i kdyby jen na 2-3 hodiny. Vyvětrat hlavu. Jako jo, loňská sezóna byla hodně slušná, o to víc jsem natěšenej na letošní.

          NDědek - Profil | Čt 7.1.2021 20:11:22

          Kondrakar >> Budeme je mít už, ale nevím, jestli se donutím do té zimy jít. Už jsem na to opatrný. jakmile mi prochladnou klouby na rukou, tak mnohotýdenní problém, hemeroidy, záda... To mi to asi za to nestojí. Počkám si, až bude tepleji. Za minulou sezónu jsem nachytal víc ryb, než za posledních deset let, jsem ještě stále ukojen :-))

            Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 20:10:36

            Kondrakar >> ja teď nejdu i kdyby brali na hod 10kilovy brrr.)))🤣🤣

              NKondrakar - Profil | Čt 7.1.2021 20:08:00

              Dědek >> Buď v klidu, mě taky 😂 ještě nemám papíry, abych mohl vyrazit a mám takovou obavu, že jak vláda protáhla lockdown, tak že naše MO výdej odloží.

                NDědek - Profil | Čt 7.1.2021 19:15:03

                xDanielS >> jako, trochu mě sereš :-)

                  NBrusič - Profil | Čt 7.1.2021 18:57:10

                  xDanielS >> Parádní kapři👍

                    Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 18:55:49

                    xDanielS >> akorat mate všici na fotkach holou travu ,u vas neni sníh?)))

                      Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 18:54:42

                      xDanielS >> seš dobrej,klobouk dolů upřimně 👍👍👍

                        NxDanielS - Profil | Čt 7.1.2021 18:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Včera se nezadařilo vypadnout, o to to bylo dnes lepší. 3 hodinky na novém revíru a první tři letošní kousci! Radost jak malý děcko.

                        Sensas Black Salee + rozmixovaná bonduelka + 2mm red fish, 0.17mm návazec, 10tka háček a na něm Cukk česnek

                          Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 16:25:19

                          Kondrakar >> ja už to kouzlo jaksi nevidím když je u vody zima,asi stárnu a vadí mně to čim dal vic.

                            NKondrakar - Profil | Čt 7.1.2021 16:18:49

                            fheavy >> Však jo, taky radši v kraťasech a tričku. Ale na sněhu to má své kouzlo a něco chytit je výzva 😂

                              Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 16:08:35

                              Kondrakar >> ja raději s feederem v kraťasech ))

                                NDědek - Profil | Čt 7.1.2021 16:05:51

                                fheavy >> My jsme s Karčou z Ostravy konečně odešli, tak to příští rok bude bez jakéhokoliv stání...

                                  NKondrakar - Profil | Čt 7.1.2021 16:02:12

                                  fheavy >> Jako jo, ale rád bych si udělal fotku s feedrem na sněhu 🤣

                                    Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 16:01:10

                                    Kondrakar >> jo už aby bylo po ní..))

                                      NKondrakar - Profil | Čt 7.1.2021 15:59:32

                                      fheavy >> Taky tu máme bílo.

                                        Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 15:57:31

                                        Už nam začla konečně zima 😁

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj