S feederem na kapry | MRK.cz

S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMiPo - Profil | Čt 7.1.2021 15:49:10

Knedla12 >> koukám že to je všude stejné s těma igelit Kama, tady občas udělají změnu a mají rovnou 25 l barely 😱

    Nfheavy - Profil | Čt 7.1.2021 15:29:18

    Dědek >> v ponděli jsem platil převodem na ucet ,dnes přišly a bezkontaktně 😁✌

      NDědek - Profil | Čt 7.1.2021 14:21:12

      lubpro >> :-)))

        Nlubpro - Profil | Čt 7.1.2021 14:17:57

        Knedla12 >> je to z Ostravy - revír 471 111 Kuboň 1

          NDědek - Profil | Čt 7.1.2021 14:16:35

          Knedla12 >> Sakra, ty jsi chytrý jak opice :-)))

            NKnedla12 - Profil | Čt 7.1.2021 14:08:18

            Dědek >> To není MS kraj, to poznám hned, pěkně kecáš. Vietnamci sedí, kapř sedí, ale chybí mi tam ti čilimníci z igelitkama :D

              NxDanielS - Profil | Čt 7.1.2021 8:41:44

              MKulicka >> Bohužel padla po cestě na veterinu, ale dost jsem jí věřil.

                NMKulicka - Profil | St 6.1.2021 21:42:08

                xDanielS >> Tak to je jasný, dvě podváděly a třetí je nachytala:))

                  NSeržant55 - Profil | St 6.1.2021 21:39:29

                  xDanielS >> Hlavně že ti funguje ten novej lístek.😊😊😊

                    NxDanielS - Profil | St 6.1.2021 21:17:48

                    Bery. >> Já ti nevím. Šel jsem na obhlídku a přes vodu řev sojek. Jedna nějaká ochraptělá. Dvě přelítly přes vodu ke mně a dělaly bordel nade mnou. Obešel jsem vodu a našel sojku oškubanou jak kuře od Andreje, hlavu od krve.

                      Nfheavy - Profil | St 6.1.2021 20:46:42

                      Dědek >> 👍👍

                        NDědek - Profil | St 6.1.2021 20:45:26

                        fheavy >> Tolik ryb co je na videu, nedají celkem ani do všech vod MSk :-(

                          Nfheavy - Profil | St 6.1.2021 20:35:31

                          Dědek >> pěkné zarybňujou))

                            NDědek - Profil | St 6.1.2021 20:34:43

                            fheavy >> si piš :-)

                              Nfheavy - Profil | St 6.1.2021 20:27:31

                              Dědek >> už brousíš háčky?)))😁😃

                                NDědek - Profil | St 6.1.2021 20:23:03

                                Emilooo >> jo, tady je to zcela běžné :-)))

                                  NEmilooo - Profil | St 6.1.2021 20:20:27

                                  Dědek - Tolik ryb do jednoho revíru?-))

                                    NDědek - Profil | St 6.1.2021 20:16:16

                                      NCiffik - Profil | St 6.1.2021 10:40:24

                                      Bery. >> Fífa se kamarádil =)

                                        NBery. - Profil | St 6.1.2021 10:12:11

                                        xDanielS >> Co se stalo se sojkou?

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj