S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | St 6.1.2021 8:41:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak včera jsem byl taky. Tentokrát jen jedna rybka, neb můj lov byl zkrácen záchranou napadené sojky. Letos třetí ryba a třetí druh 😀

    Nfheavy - Profil | Po 4.1.2021 19:50:22

    Dědek >> jj,už blbě vidim a tady na mrku je to v nižši kvalitě než origo .

      NKondrakar - Profil | Po 4.1.2021 19:49:15

      xDanielS >> Hezky zahájeno 👍

        NDědek - Profil | Po 4.1.2021 19:42:53

        fheavy >> asi jo, je to tam na něm napsané :-)

          Nfheavy - Profil | Po 4.1.2021 19:41:52

          xDanielS >> ten červenej krasavec je to co myslim ..tour..??))

            Nfheavy - Profil | Po 4.1.2021 19:40:54

            xDanielS >> hezky rybky👍

              NxDanielS - Profil | Po 4.1.2021 19:39:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Na skok u řeky vyzkoušet novou povolenku.

                NJakub.D - Profil | Po 4.1.2021 19:18:18

                Nazdar kluci.
                Mám dotaz. Nezbavujete se někdo nějakých prutů na feeder v délce 3,6m a gramáž kolem 100g hledám pro kolegu z práce cena do 2000 kus. Kdyby něco pište SZ díky
                Kuba

                  NPindˇa - Profil | Ne 3.1.2021 17:08:44

                  Dědek >> Dik

                    NDědek - Profil | Ne 3.1.2021 17:08:05

                    Pindˇa >> Tu tmavší 0,20, byl zbytek přes 300m a tmavší 0,06mm taky 300 m. K tomu jsem vzal tchánovi řetízkové swingery co chtěl.

                      NPindˇa - Profil | Ne 3.1.2021 17:04:41

                      Dědek >> kterou jsi bral?

                        NPindˇa - Profil | Ne 3.1.2021 17:03:17

                        fheavy >> Jj dopadlo to to prý dobře četl jsem to od Buffalo1969 v katastrofě

                          NDědek - Profil | Ne 3.1.2021 17:00:47

                          zaplaceno, koupeno

                            Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2021 16:53:05

                            Pindˇa >> už só zachráněny,horolezci měli akci.

                              NPindˇa - Profil | Ne 3.1.2021 16:46:13

                              fheavy >> Dnes budeš večer v TV s lanem a mačkama? 😊

                                Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2021 16:41:23

                                Pindˇa >> se nedivim,to máš za ty řeči vo slópě😁

                                  NPindˇa - Profil | Ne 3.1.2021 16:38:17

                                  Dědek >> mě už se ta sleva z toho odkazu nezobrazuje

                                    Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2021 16:35:03

                                    Dědek >> 20 se da vpoho,pokud nemaš takovy baldy jak ja tak stačí,ja jsem to bral spis podle tech 420/240g ale to ty nepotřebuješ.

                                      NDědek - Profil | Ne 3.1.2021 16:29:46

                                      fheavy >> 22 nemají, jen 20...

                                        Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2021 16:06:31

                                        Dědek >> 0.18-0.22 ale spis tech 22.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj