S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Ne 3.1.2021 15:58:34

Chlapci, kterou tu šňůru mám vzít jako odpal k vlasci 0.25 mm?

    NDědek - Profil | Ne 3.1.2021 15:58:00

    fzr >> dík :-))

      NPindˇa - Profil | Ne 3.1.2021 15:54:39

      fzr >> 👍😊😊

        Nfzr - Profil | Ne 3.1.2021 15:22:20

          Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2021 9:55:40

          Buffalo1969 >> jj vim,..

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.1.2021 9:38:18

            fheavy >> viz můj zápis v "plkárně".

              NPetrZ - Profil | So 2.1.2021 21:11:16

              MKulicka >> Tak koukám na na webovky organizace a už tam je vyvěšená otvíračka tak snad to klapne

                NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 20:31:04

                PetrZ >> Jo, Jak se zdá letos je to trochu loterie, někde se s tím poprali dobře, někde je to slabší.

                  NPetrZ - Profil | So 2.1.2021 20:14:36

                  MKulicka >> ach jo, trochu se bojím jak to bude

                    Nfheavy - Profil | So 2.1.2021 20:06:58

                    Buffalo1969 >> no nebyt internetu tak se ti ani nedovolam,ešté že tady najdeš výpis z rejstříku firem a podnikatelů ty sociální síťo🤣😃

                      NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2021 20:03:31

                      fheavy >> jojo, to je jediná sociální síť a i tak si myslím, že to není úplně dobře...:-))))

                        Nfheavy - Profil | So 2.1.2021 20:02:38

                        Buffalo1969 >> to nevadi ,aspon más mrk 😁🤘

                          NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 19:46:00

                          PetrZ >> Není to ČB2, drobet jinde - jak jsme si psali...

                            NPetrZ - Profil | So 2.1.2021 19:36:49

                            MKulicka >> kde jsi v organizaci? Není to třeba ČB 2?

                              NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2021 18:50:02

                              fheavy >> Facebook nemám a nikdy mít nebudu. 😉

                                NButton - Profil | So 2.1.2021 18:37:32

                                Pindˇa >> Asi do vyčerpání :-)))

                                  Nfheavy - Profil | So 2.1.2021 18:34:38

                                  Pindˇa >> my sme šli okolo chvilu pred tim než hókali,akorat sme si jich zespoda nevšimli.

                                    NPindˇa - Profil | So 2.1.2021 18:34:06

                                    Button >> Spiš jak moc😊

                                      NButton - Profil | So 2.1.2021 18:31:58

                                      Pindˇa >> Záleží co kóřila 😁

                                        NPindˇa - Profil | So 2.1.2021 18:31:03

                                        fheavy >> 👍😊

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj