S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nkubah - Profil | So 2.1.2021 12:50:47

Kondrakar >> tady v Benešově jsem byl venku za 10 minut, a to jsem bral dvě povolenky, navíc ještě stíhali kecat :-) ...

Dva chlapi a jde jim to pěkně rychle ...

    Nkubah - Profil | So 2.1.2021 12:49:35

    MKulicka >> já tam byl ještě před koncem roku...

    Vzal jsem jen středočeskou, minulý rok jsem měl celosvazovku a nakonec ji pořádně nevyužil...

    Revírů v okolí tu mám až až, takže tak ...

      NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 12:45:38

      MKulicka >> Ono by to šlo, ale to by jich tam nesmělo sedět x. Jdeš k jednomu, ten si vezme starou povolenku. Jdeš k druhému, ten ti zkontroluje platnost RL a dá ti štempla do legitky. Jdeš k dalšímu, ten ti dá jinej štempl a známku. Další ti dá povolenku, další to zapíše a dalšímu to zaplatíš.

        NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 12:39:27

        Kondrakar >> Povolenky se vydávat mohou, ale je pravda, že organizačně to může být někde náročnější: http://www.crscb.cz/prodej-povolenek-k-lovu-ryb/

          NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 12:37:01

          MKulicka >> Tichá závist. U nás se měly vydávat 9. ledna a posunuli to na 16. 🤦‍♂️ Prej kvůli vládním nařízením. Jak naše vedení znam, tak se povolenky budou vydávat nejdřív v květnu.

            NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 12:17:25

            Mautin >> Tak to bylo právě do teď. S tou novou změnou níže už jde rozumně i helikoptéra, chod rig...atd.
            EDIT - vlastně kecám, máš pravdu, čistě podle řádu půjde jenom myší bobek nad průběžné krmítko/zátěž, protože zátěž by stále měla být průběžná. Ne že by to úplně dávalo smysl, olovo na průběžné není jediná možná úniková montáž.

              NMautin - Profil | So 2.1.2021 12:14:06

              MKulicka >> jako, že můžeš chytat jen průběžku?

                NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 11:37:41

                Koukám u nás celkem zásadní změna ohledně možných/povolených montáží.

                  NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 11:35:49

                  fheavy >> U nás to šlo dříve jenom jednou týdně během pár hodin, věčně byly fronty. Naštěstí už od loňska je to jinak a odevzdání i vyzvednutí v pohodě a v podstatě bez čekání.

                    Nfheavy - Profil | So 2.1.2021 11:28:57

                    MKulicka >> jj u nas ten osobni vydej zrušily,zatim jen elektronicky e mail a pošta.🤣

                      NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 11:17:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Výměna papírů proběhla hladce, tak hurá do nové sezóny:)

                        NPindˇa - Profil | So 2.1.2021 9:54:27

                        Emilooo >> ☺

                          NEmilooo - Profil | So 2.1.2021 7:12:45

                          fzr - Haló, žiješ?

                            NEmilooo - Profil | So 2.1.2021 7:12:03

                            Dědek - Odpadl.

                              NNavrc - Profil | Pá 1.1.2021 22:49:08

                              fzr >> tak šup. Jbraidu potřebuju 😉

                                NDědek - Profil | Pá 1.1.2021 22:43:00

                                fzr >> a?

                                  Nfzr - Profil | Pá 1.1.2021 22:21:05

                                  Při těch oslavách nového roku tady mám jeden typ na výprodej. Krom jiného pěkné penize za pletenky Daiwa J-braid.

                                    NMKulicka - Profil | Pá 1.1.2021 19:49:29

                                    Tak klucí, všechno nej do toho nového roku a ať tady vidíme hodně pěkných fotek :)

                                      Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 19:43:33

                                      René >> jasny ať se nam všem vše zadaří ✌

                                        NRené - Profil | Pá 1.1.2021 19:38:48

                                        fheavy >> Loňký rok byl tak trochu na prd, tak hurá do nového 😉

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj