S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Pá 1.1.2021 19:34:04

Feederman@ >> tak si udělám puntík do deníčku 😀😉

    Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 19:29:43

    René >> 👍👍👍konečně ses vratil Renoušku.🖐

      NFeederman@ - Profil | Pá 1.1.2021 19:27:02

      René >> To se určitě počítá o tom žádná 😉😁😉.

        NRené - Profil | Pá 1.1.2021 19:13:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak prví vycházka se povedla, jeden záběr, jedna ryba, nebyl jsem hounochyt 😀 snížek padal, tak nevím zda se to dá počítat jako ryba na sněhu 😁

          NRené - Profil | Pá 1.1.2021 18:39:46

          fheavy >> děkuji pěkně Kájo 😉🍻

            Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 15:28:05

            Pindˇa >> jo ale oka jsem nikdy nedělal musrl bych se to naucit..))

              NPindˇa - Profil | Pá 1.1.2021 14:58:26

              fheavy >> Nebo pořadny lanko na štiky😊

                Nchřenovák - Profil | Pá 1.1.2021 14:01:59

                fheavy >> Zajac je malí toho netrefíš 🤣🤣

                  Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 13:20:49

                  Emilooo >> Libore já mám radši zajíca..)))

                    NEmilooo - Profil | Pá 1.1.2021 13:00:29

                    fheavy - Dobrá,já seženu jalovec do guláše z jelena na sraz.-))

                      Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 12:56:12

                      Emilooo >> jasny ,ja už zhanim optiku s nočním viděnim😁

                        NEmilooo - Profil | Pá 1.1.2021 12:28:33

                        fheavy - Vy jste myslivci ?-))

                          NButton - Profil | Pá 1.1.2021 11:59:39

                          fheavy >> Tobě přeji také lovu zdar :)

                            Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 11:50:46

                            Button >> i tobě lovu zdar✌

                              NDědek - Profil | Pá 1.1.2021 10:12:49

                              Dobré ráno v roce 2021. A je to tady, sraz se zase pomalými krůčky blíží :-))

                                NButton - Profil | Pá 1.1.2021 9:30:03

                                fheavy >> ahoj Karle 🖐️

                                  Nfheavy - Profil | Pá 1.1.2021 9:02:22

                                  René >>
                                  Nedal by si někdo z vás pravou brazilskou kávu ?
                                  🖐🖐🖐Ahoj všichni v novem roce a ty Rendo obzvlášt ..😁

                                    NRené - Profil | Pá 1.1.2021 8:18:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Přátelé, kamarádi a všichni co navštěvují toto vlákno, přejeme zdravíčko, pohodu a mnoho rybářských zážitků.
                                    Děkujeme za slušnou a přátelskou atmosféru, díky René, xDanielS, Knedla 12, Emilooo, chřenovák, Porty, MKulička 😉🐟

                                      NFeederman@ - Profil | Čt 31.12.2020 20:03:05

                                      Tak kaprofeederaři, přeji vše nej do nového roku, hlavně zdraví😉.
                                      A taky pořádně ohnuté hokejky od velkých kaprů😁😁😁.

                                        NPindˇa - Profil | Čt 31.12.2020 17:15:50

                                        Kučík >> Hlavně ráno. a když je ten Silvestr, dovolím si i jednu silvestrovskou fotku.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj