S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | So 2.1.2021 13:51:12

Kondrakar - Já sedím u Vltavy s novima notama.Vzal sem si je 30 prosince..

    NDědek - Profil | So 2.1.2021 13:29:24

    Kondrakar >> Příští týden by měly být, ale já nespěchám :-)

      Nfheavy - Profil | So 2.1.2021 13:28:10

      Kondrakar >> u nas ty terminy zrušily a náhradní zatim nic.

        NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 13:23:51

        Dědek >> To budeš mít noty dřív než já.

          Nchřenovák - Profil | So 2.1.2021 13:21:45

          MKulicka >> Lepší je celosvaz vyjde tak o 1000 Kč víc

            NDědek - Profil | So 2.1.2021 13:21:43

            My zatím po tří hodinovém stání ve frontě, v převodu. Konečně jsme z Ostravy pryč :-)

              Nchřenovák - Profil | So 2.1.2021 13:20:23

              MKulicka >> V Ledči mají otevřeno úterý od 13 do 16

                NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 13:18:38

                Kondrakar >> Přesně tak, dneska za pět minut vyřízeno.

                  Nchřenovák - Profil | So 2.1.2021 13:12:19

                  Kondrakar >>Jenom zaplatíš zápisné a nepotřebuješ přestupní kartu 🤣

                    NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 13:12:05

                    MKulicka >> To je paráda. Lidi se rozprostřou, nedojde k nějakému návalu, jak když máš jeden termín.

                      NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 13:08:41

                      Kondrakar >> To je bída. U nás každý všední den plus sobota dopoledne.

                        NMKulicka - Profil | So 2.1.2021 13:07:11

                        kubah >> Já mám tady na jihu v okolí taky revírů mrak. Ale loni jsem měl rybářskou dovču a hostovačka by vyšla v podstatě nastejno jako celosvazovka. Letos jsem ji vzal rovnou taky.

                          NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 13:06:41

                          Button >> 😂😂😂😂
                          Akorát v tomhle případě je to trochu smutný. Všade to jde a u pár MO neřešitelnej problém.

                            NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 13:06:18

                            kubah >> Neuděláš nic. Je to tu takhle odjakživa, takže sou na to všichni zvyklí. A těm co se to nelíbí, můžou jít, ale bez přestupní karty.

                              NButton - Profil | So 2.1.2021 13:05:00

                              Kondrakar >> ... ted se o tom bavili televizi :-)) " ten dělá to a ten zas tohle ... a všichni dohromady udělají dost " :-)

                                Nkubah - Profil | So 2.1.2021 13:04:21

                                Kondrakar >> tak to je celkem výsměch ......

                                Tady byli do konce roku pondělky, teď v lednu budou pondělí a středa každý týden ...

                                  NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 13:00:21

                                  kubah >> A jen dva termíny na povolenky. Jeden před 15. a druhej po. Teď to ještě posunuli.

                                    Nkubah - Profil | So 2.1.2021 12:54:50

                                    Kondrakar >> hm, to mi něco podobného povídal kamarád ...

                                      NKondrakar - Profil | So 2.1.2021 12:54:16

                                      kubah >> Když si to umí zorganizovat, tak proč ne. Tady jich sedí šest ouřadů + dva přisírkové, co přišli na kafe. To máš 8 lidí na místnost cca 6x6m. A do toho chodí rybáři pro povolenky.

                                        Nfheavy - Profil | So 2.1.2021 12:52:07

                                        MKulicka >> no ha vyčkam))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj