S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKučík - Profil | Čt 31.12.2020 16:43:22

Hodně štěstí a zdraví v novém roce. A pohodové "ráno"

    NPindˇa - Profil | Čt 31.12.2020 14:57:03

    Všem přeji pěkného Silvestra o hodně zdraví v novém roce

      NDědek - Profil | Čt 31.12.2020 10:17:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Přátelé a kamarádi. Přejeme Vám všem úspěšný rok 2021. Stále ostré háčky, vlasec co nikdy nepraskne a parádně ohnuté pruty pod tíhou krásných ryb.

        Nfheavy - Profil | Út 29.12.2020 19:26:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj všichni ja jsem se byl dnes rozloučit s vodou tak to dávam zároveň jako přani do nového roku.
        Sestavy toury +bully,kmen 25ka techn.,navazec kroucenka a 0.12 fireline háček 10ka A1 team feeder strong,krmeni F1 dark,peletky a rozmixovana kuku,pod háček nej.ořezaný 10mm HD s červem pod háček,chyceny 3 parmy 2 malinke a jedna o fous větši,2x uřizlej navazec,spadla ryba,no a záběrů poskrovnu,počasí fajn krasny posezení na zavěr roku ,přeju všem ať se daři i v nasledujici sezoně lovu zdar ..🖐

          Nchřenovák - Profil | Út 29.12.2020 13:04:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          U vody je pěkně 🤠

            NRybkin - Profil | Út 29.12.2020 11:49:54

            Miras >> To já tomu taky věřím ale na mnika mi to tady přijde jako málo kamenity

              NMiras - Profil | Út 29.12.2020 10:11:34

              Rybkin >> nechytil. Ani tam ani jinde. Vzhledem k tomu, ze se mnici v minulych letech do reky nasazovali prakticky do kazdeho useku, verim, ze budou i tady.

                NKondrakar - Profil | Po 28.12.2020 22:15:18

                MKulicka >> Za mě letos hodně dobrá sezóna. Pěkných ryb pochytáno dost. Sice nic opravdu velkého, což si nechávám na příští rok 😂 ale uvidíme. Příští rok se chci věnovat víc řece.

                  NRybkin - Profil | Po 28.12.2020 21:57:42

                  Miras >> Už jsi tam někdy nejakyho mnika chytil? Docela to tam znám a jako úsek na mnika mi to moc nepřijde

                    NMKulicka - Profil | Po 28.12.2020 21:57:38

                    Konec roku za dveřmi. Jak hodnotíte ten končící rybářsko-kapří a jaké plány spřádáte na ten příští?

                      NKnedla12 - Profil | Po 28.12.2020 20:18:41

                      xDanielS >> Za ryby bych ti dal "Poděkovat", ale takhle hnusné kapř jsem už dlouho neviděl :P

                        Nfheavy - Profil | Po 28.12.2020 20:05:39

                        xDanielS >> krasni pruhovaní 👍

                          NxDanielS - Profil | Po 28.12.2020 19:10:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dovolím si přidat pár fotek z posledních dvou vláčecích vycházek ať tu pár rybek přibude 😀

                            NMiras - Profil | Po 28.12.2020 19:08:58

                            Martin M. >> rybku macham na druhem prutu😉

                              NxDanielS - Profil | Po 28.12.2020 18:55:39

                              Martin M. >> Souhlas. Žížala na ně funguje minimálně. Rybka je mnohem lepší.

                                NxDanielS - Profil | Po 28.12.2020 18:51:16

                                Kaufland 22.90,-

                                  NMartin M. - Profil | Po 28.12.2020 18:50:50

                                  Miras >> kamarad chyta mniky na mrtve rybky nebo filety, prej je zizala uplne o nicem.

                                    NKnedla12 - Profil | Po 28.12.2020 18:50:46

                                    plavan >> Asi jsme už nemocní, psal jsem mu a on už stihnul napsat SZ :D

                                    EDIT: Dan je dneska nějaký rychlý :/

                                      NxDanielS - Profil | Po 28.12.2020 18:50:35

                                      plavan >> Jj, viděl jsem, děkuji 🥰

                                        Nplavan - Profil | Po 28.12.2020 18:41:58

                                        xDanielS >> Mravenec BX Heavy na bazáči za 3.500,-

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj