S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Po 28.12.2020 17:34:37

Miras >> opět dobry👍

    NFRANK71 - Profil | Po 28.12.2020 17:32:52

    Miras >> díky.

      NMiras - Profil | Po 28.12.2020 17:31:33

      FRANK71 >> do metru, sem tam hlubsi jama.

        NFRANK71 - Profil | Po 28.12.2020 17:20:24

        Miras >> ahoj v jaká je tam hloubka?

          NMiras - Profil | Po 28.12.2020 17:17:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Urbanfishing potreti. Byt to vcera bylo fajn (3 tlousti, 1 parma, zadny mnik), zmenil jsem misto. Chytam v proudnejsi, melci casti reky s kamenitym dnem. Na prvni nahoz prisel, stejne jako vcera, tloust. Hovnochytem nebudu, cilova ryba se mi vsak zatim zdarne vyhyba. Jeste par pokusu do konce roku zbyva...

            Nfheavy - Profil | Ne 27.12.2020 20:42:50

            Miras >> tak ja jsem krom srazů na stojaku téměř nechytal,ale to co jsem na řece nachytal během roku tak v tuhle dobu nenachytam ani kdybych se po..al a za druhy nemam rad zimu,ne že bych v zimě nechytal ale omezuju to na minimum,už nejsu na tom zdravotně uplně jak to byvalo.🖐

              NMiras - Profil | Ne 27.12.2020 20:35:36

              fheavy >> cela sezona jela a porad jeste jede ve vysokem tempu😀.

                Nfheavy - Profil | Ne 27.12.2020 19:33:31

                Miras >> začínáš se nějak rozjíždět..)jo co na řece člověk nenachytá v sezóně tak už v zimě nejde dohnat /to myslim na sebe/ dobrej lov 👍

                  NMiras - Profil | Ne 27.12.2020 19:15:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bonus - parmicka. Mala, ale hezka!

                    NMiras - Profil | Ne 27.12.2020 17:35:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Prosincovy Urban fishing podruhe. 10 minut po nahozeni prisel tloust, takze hovnochyt uz nebudu. Vse dalsi bude bonus😉

                      NMiras - Profil | Ne 27.12.2020 14:10:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Se stojakem jsem se dustojne rozloucil - v noci to zamrzlo. Je cas presunout se na reku a jeste zkusit mnika😉

                        NP3 - Profil | So 26.12.2020 1:36:46

                        fheavy >> Hodně povedený dárek 😂😂😂👍

                          Nfheavy - Profil | Pá 25.12.2020 21:25:30

                          Navrc >> jj,mně je asi nikdo nezabavi ,dostal jsem je právě od juniora))

                            NNavrc - Profil | Pá 25.12.2020 21:20:41

                            fheavy >> takovy papuče jsem dostal letos k narozeninám 😀 Zabavil mi je junior 😊

                              NPindˇa - Profil | Pá 25.12.2020 21:07:41

                              fheavy >> 👍😊

                                Nfheavy - Profil | Pá 25.12.2020 21:02:08

                                Pindˇa >> na sumca dobry 😁

                                  Nfheavy - Profil | Pá 25.12.2020 21:01:27

                                  Pindˇa >> to dyž někomu uvážu na háček tak bude king parde coo?🤣

                                    NPindˇa - Profil | Pá 25.12.2020 21:00:34

                                    fheavy >> Když tam bodneš trojháky tak tím mužeš i vláčet

                                      Nfheavy - Profil | Pá 25.12.2020 20:59:28

                                      Pindˇa >> jinak to ma voči aji zespodu čum na to🤔😁

                                        NPindˇa - Profil | Pá 25.12.2020 20:58:51

                                        fheavy >> No vždyť já teď taky😊

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj