S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Pá 25.12.2020 20:57:28

Pindˇa >> ty voe stará se řehtala jak kobyla😁😁😁

    NDědek - Profil | Pá 25.12.2020 20:57:13

    Pindˇa >> :-)))

      NPindˇa - Profil | Pá 25.12.2020 20:53:28

      fheavy >> 😊😊😊 to abys nešel do smyku, když to pipne

        Nfheavy - Profil | Pá 25.12.2020 19:39:14

        Kluci tak jsem přece jenom dostal jeden rybářskej dárek 😁😁😁

          Nfheavy - Profil | Čt 24.12.2020 19:32:38

          Pindˇa >> to mně přišlo obojí.

            NKučík - Profil | Čt 24.12.2020 17:16:11

            Krásné svátky.

              NPindˇa - Profil | Čt 24.12.2020 16:17:11

              fheavy >>👍 Dobrý- dnes má zase to vánoční tornádo https://www.nikl.cz/?

                NPlžík - Profil | Čt 24.12.2020 16:09:34

                Přeji všem s feederem na kapry krásné svátky a pozor na kosti:-) Jirka

                  Nfheavy - Profil | Čt 24.12.2020 15:36:18

                  Tady mně přišla pohadka k vanocum od KN
                  https://youtu.be/ysPSmbfRSmI

                    Nkubah - Profil | Čt 24.12.2020 13:08:58

                    Krásné prožití VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ přeje Kubah

                      NROMIČEK - Profil | Čt 24.12.2020 12:43:25

                      Všetko dobré a krásne sviatky všetkým rybárom aj nerybárom dobrej vôle... 👍

                        Njohny1 - Profil | Čt 24.12.2020 12:06:37

                        Borci, všem bez rozdílu přejeme klidné a pohodové prožití Vánoc, hodně sil a zdraví do Nového roku a spoustu splněných rybářských snů....

                          NPetrZ - Profil | Čt 24.12.2020 11:20:53

                          Všem tady Krásné Vánoce a do Nového roku jen to nej a ať příští rok koušou

                            NFeederman@ - Profil | Čt 24.12.2020 8:35:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Přeji všem kapro-feederařům hezké a klidné prožití Vánočních svátků :)

                              Nfheavy - Profil | Čt 24.12.2020 7:40:10

                              xDanielS >> dik ,ja jen že to neznam,

                                Nfheavy - Profil | Čt 24.12.2020 7:39:12

                                Bery. >> ta náhradní civka je velky plus,na castizmy 25QDA stoji majlant,a tohle mně přijde jako stejnej navijak,ja teda mam už castizmy i nahr.civky z uk nějakou dobu takže dalši nee))

                                  NxDanielS - Profil | Čt 24.12.2020 7:32:27

                                  RomanS >> Zatím jsem jen očuchával, uvidíme.

                                    NxDanielS - Profil | Čt 24.12.2020 7:30:20

                                    fheavy >> Od Sensasu 10mm boilie.

                                      NBery. - Profil | St 23.12.2020 23:36:05

                                      fheavy >> taky jsem koukal. I s nahradni civkou.

                                        Nfheavy - Profil | St 23.12.2020 22:56:38

                                        Pindˇa >> to jo teď budu jest jenom dobry jidlo.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj