S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Pindˇa - Profil | St 23.12.2020 22:51:16

fheavy >> Však teď si to přes svátky vynahradíš parde

    fheavy - Profil | St 23.12.2020 22:41:10

    Dědek >> jasny kazdej to mame jinak,to víš přes tyden byvam pryč a stravuju se po hospodach kdy občas neni na vyběr menu je někde1 polivka a 3 druhy hl.jidel posledni dobou sem byl rad že sem nemusel nosit jídlo z okýnka ted to bude zas,hrozny jak je ten covid tak jím kde se dá hnus))

      Dědek - Profil | St 23.12.2020 22:23:51

      fheavy >> Normálně děláme na štědrý den hrachovou, ale luštěnin jsme měli v posledních dvou měsících víc než dost. Letos jsme se domluvili na ten vývar. My ten hovězí zase tak často neděláme, dvakrát, třikrát do roka.

        fheavy - Profil | St 23.12.2020 22:20:28

        Dědek >> jako dítě mně chutnal i rybí tuk aspoň mně to řikala matka když mně to dávala na lžičku,ji se z toho navalovalo))
        Ne že bych ryby jedl často ale občas si po chuti dam a tu rybí polivku dělam tak 2x do roka ,hovězí mam min.2x za měsíc takže spíš by se mně zprotivila ta hovězi neni mně vubec vzacná,od mala jsme měli doma ryby pořad,všici rybáři,ale chápu že každej to nemá rad .

          fheavy - Profil | St 23.12.2020 22:07:47

          MKulicka >> jj ma taky 4.7:1..

            Dědek - Profil | St 23.12.2020 22:07:15

            fheavy >> Doma jsem musel jíst rybí polévku každý štědrý den. Tolik let mě z toho natahovalo a jíst jsem to musel. Dnes už nemusím :-)

              MKulicka - Profil | St 23.12.2020 21:59:35

              Dědek >> Děda ví, co je dobrý:)

                kubah - Profil | St 23.12.2020 21:59:18

                MKulicka >> jak píšeš - kapří řízek je dobrota, bez které by Vánoce nebyly Vánoce...

                A to ryby moc nemusím. Ale tohle je velká dobrota.

                  fheavy - Profil | St 23.12.2020 21:59:12

                  MKulicka >> přesně tak hovězi vyvar je dnes běžna věc at už s knedlickama nebo s nudlama ale dobrá rybí polívka jak děláš ty nebo já to se nejí tak často to je jen pri zvláštní příležitosti,uvařit hovězí na polevku v hrnci to umi každej druhej ale dobrou rybí polivku umí uvařit podstatně míň lidí.
                  V tomhle držim s tebou Michale 😁😁

                    Dědek - Profil | St 23.12.2020 21:57:16

                    MKulicka >> Amura budeme mít na štědrý večer taky, ale jen pro dědu :-)

                      MKulicka - Profil | St 23.12.2020 21:56:12

                      fheavy >> A má dokonce i správnou barvu:)) Ale za lidovku tedy není:)

                        MKulicka - Profil | St 23.12.2020 21:52:00

                        Dědek >> Rybí polévka, když se dobře udělá, tak je výborná. Já jí mám radši i než třeba ten hovězí vývar. Ale dával jsem ji ochutnat i lidem co taky říkali, že rybinu moc nemusí a šmakovala jim:) I ty řízky z kapra (což není chuťově zas tak extra ryba), když jsou na přepuštěném másle a z dobrého kapra, tak jsou jednou za čas celkem mňamka. Ale ještě mi v nádrži plave jeden amur, co jsem dneska vyfasoval, ten bude po vánocích a to bude velká dobrota, na něj se kapr nechytá.

                          fheavy - Profil | St 23.12.2020 21:31:06

                          Dědek >> neznabohu ☝️😂

                            RomanS - Profil | St 23.12.2020 21:29:56

                            xDanielS >> Jak se ti pozdává red liver oproti red one? :)

                              Dědek - Profil | St 23.12.2020 21:26:56

                              fheavy >> vím, ale bude salát s vepřovými a kuřecími řízky, tak to už je pak jedno :-))

                                fheavy - Profil | St 23.12.2020 21:25:45

                                Dědek >> maso se neji akorat večer ryba,zitra je půst ,to nevíš?😁

                                  Dušan_hp - Profil | St 23.12.2020 21:23:54

                                  pidizvik >> moc hezký, škoda že ryby nejím :)

                                    fheavy - Profil | St 23.12.2020 21:21:54

                                      Dědek - Profil | St 23.12.2020 21:21:34

                                      MKulicka >> U nás bude poctivý hovězí vývar s kořenovou zeleninou a játrovými knedlíčky. Rybina u nás ee :-)

                                        fheavy - Profil | St 23.12.2020 21:21:22

                                        MKulicka >> ja taky zitra rano.🖐

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj