S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMKulicka - Profil | St 23.12.2020 21:18:47

pidizvik >> Pěkný, já se rybí polívku chystám zítra ráno, bez ní nejsou Vánoce.

    Npidizvik - Profil | St 23.12.2020 21:16:25

    Tak rybí polívku mám, zítra br. salát, usmazit kapra, a pak budu čumět na pohádky.
    Přeji vám všem krásné a pohodové svátky.

      Nfheavy - Profil | St 23.12.2020 18:26:37

      xDanielS >> ješté by mně prosimtě zajímaly ty 3 zeleny dozy??

        Nfheavy - Profil | St 23.12.2020 18:25:12

        xDanielS >> budeš ji z toho navlikat kulovy nahrdelnik??😁😁

          NxDanielS - Profil | St 23.12.2020 18:19:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Něco pro rybky na Vánoce 😀 Kuře jsem nechtěl, ale vonělo pěkně 🤔
          Teda vlastně jsem objednával šperky pro ženu a došlo tohle, strašný podvodníci 😀😀😀

            Nfheavy - Profil | St 23.12.2020 15:57:08

            🖐

              NDědek - Profil | St 23.12.2020 15:32:07

              Chlapci, přejeme Vám všem, šťastné a pohodové svátky. Budeme se na Vás zase na jaře těšit.

                NPindˇa - Profil | St 23.12.2020 9:05:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .

                  Nnerf - Profil | Po 21.12.2020 22:52:01

                  Dědek >> ok, díky.

                    NDědek - Profil | Po 21.12.2020 20:48:43

                    nerf >> zeptám se, když by chtěl, dám mu na tebe kontakt.

                      Nnerf - Profil | Po 21.12.2020 20:46:42

                      Dědek >> ja mam taky dve 5500 a jezisek za par dni dovali dva kusy 4500. Ovsem bez nahradnich civek. Tak kdyby dotycny chtel, tak se treba domluvime.

                        NDědek - Profil | Po 21.12.2020 20:43:47

                        nerf >> Sám bych je koupil, ale mám navijáku tak nějak víc než dost.

                          NDědek - Profil | Po 21.12.2020 20:42:59

                          nerf >> To nejsou ode mě. Já bych je neprodal :-). Ale já mám ty větší...

                            Nnerf - Profil | Po 21.12.2020 20:39:21

                            Dědek >> Hm. Kdyby nikdo nic, tak bych možná zvážil ty dvě cívky. Co kupuješ místo nich?

                              NDědek - Profil | Po 21.12.2020 20:34:10

                              Ahoj. Nechcete někdo GTR S 4500, za 3.800 kaček i se dvěma cívkami navíc?

                                NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 19:41:29

                                MKulicka >> Normandská Shimanodaiwa 😊

                                  NMKulicka - Profil | Ne 20.12.2020 19:37:36

                                  Pindˇa >> Vánoční stromek pěkný, ale asi trochu dražší než běžný smrček, nebo jedlička:))

                                    Nfheavy - Profil | Ne 20.12.2020 19:26:37

                                    xDanielS >> ty bys měl hodně hustej stromek😁😁

                                      Nfheavy - Profil | Ne 20.12.2020 19:25:44

                                      Pindˇa >> 👍👍👍

                                        NPindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 17:57:21

                                        xDanielS >> Já už ho odstrojil😊😊

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj