S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

René - Profil | Ne 20.12.2020 17:33:52

RomanS >> a ne jenom jeden 😁😁

    RomanS - Profil | Ne 20.12.2020 17:13:36

    xDanielS >> furt můžeš postavit celej les :D

      xDanielS - Profil | Ne 20.12.2020 17:09:10

      Pindˇa >> Si mi ukradl nápad! 😀😀😀

        Pindˇa - Profil | Ne 20.12.2020 12:34:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        MKulicka >> I já a když už byly venku spojil jsem dobrý s užitečnym☺

          MKulicka - Profil | Ne 20.12.2020 12:26:39

          Tak jsem se taky pustil do vánočního úklidu:)) Očista prutů a navi.

            ROMIČEK - Profil | So 19.12.2020 20:42:35

            Počasie žiadna sláva na ryby, tak aspoň nejaká príprava. Ťažko na cvičisku ľahko na bojisku 😄😄😄

              chřenovák - Profil | So 19.12.2020 18:19:05

              Dědek >> Zkus se z Alika tam to je za pár kaček 🤠

                fheavy - Profil | Pá 18.12.2020 23:05:47

                😁

                  Dědek - Profil | Pá 18.12.2020 22:46:36

                  Kluci, děkuji moc za rady. Všechny odkazy jsem přeposlal tchánovi. Jsem zvědavý, co si vybere.

                    Danda05 - Profil | Pá 18.12.2020 22:45:02

                    Dědek >> https://www.slaviaryby.sk/kategoria/signalizatory-z​aberu/swingre/esox-chain-indicator-retiazkovy-swing​er/
                    Doporučuji toto, sám je mám a super. Důležité že tam to uchycení není plastové, ale vše kov, a již několik let fungují super.

                      Brusič - Profil | Pá 18.12.2020 22:11:26

                      Dědek >> https://www.graffishing.cz/retizkovy-signalizator-d​ynamic-graffishing-p14236/
                      Měl jsem kdysi podobný a sloužily dobře .

                        Dědek - Profil | Pá 18.12.2020 20:58:38

                        Emilooo >> aha, tak to je fajn, poslal jsem mu tvůj a Raďův odkaz. Už mi volal přes FB a chce ty NGT, že mu to stačí :-)

                          pirda - Profil | Pá 18.12.2020 20:58:20

                          Čím víc to tady sleduju,tím víc chci ještě vyzkoušet kapra na Labe.Tak zítra vyrazím směr Hřensko a uvidím.Četl jsem tady toho mnoho,tak jsem chtěl poradit:jakou šňůru,jaký háček ,jakou návnadu,jakou nástrahu jak daleko nahazovat,kolikrát přehazovat ,sedět po proudu?nebo proti,špičky nahoru,nebo pod vodou,jaké háčky,jaké pruty,jaké navijáky,jaké držáky.Já už nevím na co se ptát :-) :-) :-)

                            Emilooo - Profil | Pá 18.12.2020 20:49:25

                            Dědek - Tyhle jsou jiné,mají lepší závěs na vlasec.

                              Dědek - Profil | Pá 18.12.2020 20:48:35

                              Pindˇa >> Děkuji, odkaz také předán přes FB :-)

                                Pindˇa - Profil | Pá 18.12.2020 20:44:42

                                Dědek >> Mám tady ten da se ruzně kombinovat řetizek-hokejka ,přidávat zavažíčka chemické svetylko tam jde to nejmenší, tuším 2mm .Cena vyšší
                                od ostatnich, ale i levnější od jiných https://www.aquazona.cz/e-shop/swinger-fox-retizkov​y-cerveny-d25474.html

                                  Dědek - Profil | Pá 18.12.2020 20:40:19

                                  Emilooo >> To jsou asi ty samé, co mi doporučil Jarda85. Děkuji moc, předáno :-).

                                    Emilooo - Profil | Pá 18.12.2020 20:24:14

                                    Dědek - Mám tyhle tuhle sezonu a zatím drží. https://www.ngtfish.cz/ngt-sada-retizkovych-swinger​u

                                      Dědek - Profil | Pá 18.12.2020 20:14:37

                                      Chlapci. Tchán by chtěl řetízkové swingery, do kterých se dá dát lámací světelná tyčinka. Něco levného a funkčního. Nevíte o něčem?
                                      Dal jsem dotaz do kaprařiny a tam se do mě hned jeden chytrák pustil, že se mám stydět, že chci na tchánovi šetřit :-)).
                                      Není to ode mě a Karči dárek, chce si to koupit sám.
                                      Vzhledem k tomu, že tyhle věci nepoužívám, tak se tady radši ptám, což jsem měl asi udělat hned.
                                      Radu mu předám.

                                        simak.cz - Profil | Pá 18.12.2020 19:51:37

                                        pirda >> Jinou matici brzdy měla MK 100. Takovou obyčejnou, plastovou, co ráda praskala. MK 110 měla tuhle už z výroby a byl to velký upgrade oproti MK 100. Navíc ještě měla kluzná ložiska ve kterých bylo uložené talířové kolo. Na svou dobu slušný naviják. Stálo mě to spoustu přemlouvání, aby mi ho máma koupila. :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj