S feederem na kapry | MRK.cz

S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Npirda - Profil | Pá 18.12.2020 17:00:59

Já je vlastnil,ale byla tam jiná matice brzdy.Ty na fotkách jsou z navijáku Tap,pasovalo to tam ,měl jsem je taky.Ale byl jsem tenkrát za machra :-) :-)

    NEmilooo - Profil | Čt 17.12.2020 19:48:42

    xDanielS - Všechno nej k svátku.At koušou.

      Nfheavy - Profil | Út 15.12.2020 21:26:10

      pidizvik >> tak ja jsem to nevymyslel,odkoukal jsem to kdysi od staršiho borce na Dyji,ten to mél svařeny normálně z roksoru a v tom teleskop z heftem jak nasadu od krompáče,kmen měl 40kg pletenku a brzdu měl normalně natvrdo.
      Jen jsem to udělal z lepšího materiálu.

        Npidizvik - Profil | Út 15.12.2020 20:59:44

        fheavy >> tak já to stejně tahám ve dvoukolaku tak mě to moc nevadí. A protože mám dole ohnutou pasovinu, tak to ani nevytahne. V neděli jsem měl prut do oblouku a drželo to. Tohle si fakt vymyslel skvěle.

          Nfheavy - Profil | Út 15.12.2020 18:48:56

          pidizvik >> jak jsem psal žadnej tripod rodpod a ja nevim co neni tak spolehlivej,jedina podminka je to zapichnout potom už múžeš sledovat co chceš prut tam vzdy zustane.😁😁

            Nfheavy - Profil | Út 15.12.2020 18:45:14

            pidizvik >> ja jsem psal že to mam z nerezky silnostěne trubky 12mm průměr,ty dvě moje vidle jsou o fous lehčí jak celej river tripod od korumu.
            Z kulatiny je to zbytečně těžky.

              Nchřenovák - Profil | Út 15.12.2020 6:14:46

              pidizvik >> V Kondoru

                Npidizvik - Profil | Po 14.12.2020 21:55:31

                kubah >> ale vod tý doby, co je mám mi ho žádná ryba nesebrala, tedy ten prut. To vymyslel Karel výborně.

                  Nkubah - Profil | Po 14.12.2020 21:49:59

                  pidizvik >> nerez ? - kdekoliv, to není problém :-))

                    Npidizvik - Profil | Po 14.12.2020 21:48:30

                    fheavy >> čau, a kde mám sehnat plnou kulatinu z nerezu? Moje vidle je 10tka kulatina hlazenka, ale jsem línej to natřít. Asi tak.

                      NDědek - Profil | Po 14.12.2020 21:19:03

                      Pindˇa >> :-))

                        NPindˇa - Profil | Po 14.12.2020 21:17:14

                        Dědek >> Možná ne 😊

                          NDědek - Profil | Po 14.12.2020 21:15:30

                          Pindˇa >> to prodává jen ty gaťata :-)))

                            NDědek - Profil | Po 14.12.2020 21:14:48

                            xDanielS >> tak pardóón :-)))

                              NxDanielS - Profil | Po 14.12.2020 21:04:11

                              Dědek >> Už to tam není :-)

                                Nfheavy - Profil | Po 14.12.2020 19:28:39

                                Einstein >> ja sem mu řikal že je lepši to udělat z nerezu,ale na funkci živočicháře to nemá vliv😁😁

                                  NEinstein - Profil | Po 14.12.2020 13:35:08

                                  pidizvik >> pěkná rybačka na tohle počasí, ale co ty rezavý vidle? 🤔

                                    Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj