S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Ne 13.12.2020 21:23:48

pidizvik >> pěknej lov👍

    NKondrakar - Profil | Ne 13.12.2020 21:23:25

    pidizvik >> Pěkný pochytání👍

      Npidizvik - Profil | Ne 13.12.2020 20:28:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Minulý týden jsem si byl zavlacet, nic jsem nechytil. Dnes to "vyhrál" feeder. Na parenou housku nic, jeden záběr na červy-maly kapr. Na kuku pod háčkem 3 kapři. Jeden spigl 52cm, 45cm supik a 57cm supik-ten bude na Vánoce. Pruty:DG carpfighter 300/40-130g a DG boatfeeder 300/50-180g, nav.Korum a Tica, 0,23 cortest a 0.25 shimo, háčky Owner. Krmení co dům dal+ang.vločka+sůl.

        Nfheavy - Profil | Ne 13.12.2020 17:47:49

        Kondrakar >> to je hlavni žes byl spokojenej.

          NKondrakar - Profil | Ne 13.12.2020 17:38:02

          Feederman@ >> Jop, bylo to super. Ryby žraly dobře.

            NFeederman@ - Profil | Ne 13.12.2020 17:36:24

            Kondrakar >> Dobře jsi zachytal👍👍

              NKondrakar - Profil | Ne 13.12.2020 17:35:33

              fheavy >> Bylo dobře u vody. Ani jsem nepotřeboval rukavice 😂 sice trochu foukalo, ale dalo se to.

                Nfheavy - Profil | Ne 13.12.2020 17:27:33

                Kondrakar >> z obyvaku se mně to líbí moc👍

                  NKondrakar - Profil | Ne 13.12.2020 17:12:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Po týdnu jsem šel vyvětrat proutky a voda byla velmi štědrá. Zahájil jsem cejnodablem, pak se různě střídali kapříci s cejnama. Pak se povedly dva kapřodably, po kterých už chodily záběry sporadicky a jen od kapříků. Jednoho jsem pozval dom na Vánoce.
                  Identity 350/40, Advantor 4000, kmen Shimano Technium 0,22mm. Kroucená průběžka, návazec Colmic Mimetix 0,16mm, háček Owner vel. 10. Futro Spottedfin Dark roach + sůl, nástraha 3 červi.
                  Druhý prit stejně, jen futro byl mix Spottedfin dark F1 a SF milled green betain pellets, v poměru 1:1, obohaceno o zálivky stejných příchutí. Nástraha Spottedfin wafters F1 8mm.

                    NBrusič - Profil | So 12.12.2020 20:42:42

                    fheavy >> Děkuji.

                      Nfheavy - Profil | So 12.12.2020 19:53:23

                      Wooody >> krasavec.

                        Nfheavy - Profil | So 12.12.2020 19:53:06

                        Brusič >> zase pěkny.

                          NWooody - Profil | So 12.12.2020 19:50:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dneska na cca 2,5 h. Cíl byl jasný-jeden vánoční kapřík,ale místo něj se poved tenhle krasavec na 2 červíky. Moc mě potěšil. Plave dál.

                            NBrusič - Profil | So 12.12.2020 19:02:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zdravím. Doufal jsem že bude místo obsazený ,aby mně to donutilo to vyzkoušet jinde. Sestava stejná jen jsem ubral kukuřici a přidal česnekový mini peletky do krmení. Ryby celkem spolupracovali . Jen samí kapři😞

                              NRené - Profil | So 12.12.2020 18:52:45

                              Emilooo >> pěkně jsi se vyvětral 😉

                                NEmilooo - Profil | So 12.12.2020 18:46:35

                                Dědek - U vody ani noha,jenom jeden sportovec,přiběhl v kratasích ,okoupal se a pokračoval.To my začala být zima 2x tolik.

                                  NDědek - Profil | So 12.12.2020 17:14:57

                                  Emilooo >> Tu kosu si dovedu představit. My jsme s Fouňou na té říčce taky pěkně vymrzli. Když nefouká, tak je pocitově mnohem tepleji.

                                    Nfheavy - Profil | So 12.12.2020 17:13:41

                                    Emilooo >> dobry ty..
                                    U nas to vypadalo trochu jinak brrr..)

                                      NEmilooo - Profil | So 12.12.2020 17:11:56

                                      Dědek - Ráno nefoukalo vůbec,kolem 10té se trochu rozfučelo a to začala být zima.

                                        NDědek - Profil | So 12.12.2020 17:06:33

                                        Emilooo >> Foukalo ti tam? Já lítal dnes po obchodech a sháněl tenký vypínaš na světla. Nic se nedělá, jen ten do zárubní a ten na betonovou stěnu nejde dát. Karča bude zoufalá, až to zjistí :-))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj