S feederem na kapry | MRK.cz

S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | So 12.12.2020 17:03:47

Dědek - Na stojáku.

    Dědek - Profil | So 12.12.2020 17:00:47

    Emilooo >> Dnes bylo venku fajn, musela to být parádní chytačka :-)
    Byl jsi na stojce, nebo řece?

      Dědek - Profil | So 12.12.2020 16:57:49

      murphyy >> Ahoj. Ty uzavřené malé na háčky a drobnosti, ten větší asi na method krmítka a formičky a ty otevřené, na rozdělené krmení

        Emilooo - Profil | So 12.12.2020 16:53:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnešní dopoledne na rybách. Kapříci spolupracovali na jedničku. Šli na hod.
        Flagman s-light picker,navíc ryobi virtus 2000, návnada slaná senssas cejn, nástraha červy. Fotil jsem jenom jednoho,,byla velká zima.

          murphyy - Profil | So 12.12.2020 0:14:28

          Dědek >> Ahoj, mam presne to co ty, tie bez zipsu su zvacsa na krmenie/nastrahy pocas chytania, vodu, napr..

          Ako planujes pouzivat tie uzatvaratelne so zipsom?
          napr ja zatial mam v tom najmensom peletky, nedavno som dal suche krmivo do toho stredneho aby som setril miesto v batohu, niekto tam dava aj bizu-haciky, krmitka, proste to zalezi ako.
          a to sa mi paci ze to mozes mat jak krabicku na sersany, alebo navnadu..

            fheavy - Profil | Čt 10.12.2020 21:27:30

            Brusič >> pěkny .

              Brusič - Profil | Čt 10.12.2020 21:14:48

              kubah >> Celkem mě vyhovuje docela dobře se z prutem hází. Ty špice by chtělo doladit divně to v nich skřípe :-)

                kubah - Profil | Čt 10.12.2020 21:10:16

                Brusič >> ty jo, Sema Amnesia ? .-))

                Ty první jsem dlouho chtěl :-)

                  Brusič - Profil | Čt 10.12.2020 21:05:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdar. Dneska celkem slušná rybačka. Kapři sice menší ,ale na prosinec.... nej nástraha červy a v košíku mix sensas ,Konopas . Vlasec 0,20 na studenou vodu záběry poctivý .

                    ZM70 - Profil | Čt 10.12.2020 19:08:19

                    Martin M. >> Určitě, Sportex dává 10 let záruku :-))))

                      Martin M. - Profil | Čt 10.12.2020 19:06:09

                      ZM70 >> a muzu to pak reklamovat, kdyz to ten prut nehodi?

                        ZM70 - Profil | Čt 10.12.2020 18:27:59

                        A pak, že se nedá hodit feeder prutem 170 m :-))))

                        https://www.youtube.com/watch?v=ll7zLDEF93w

                        Ten zvuk švihu vyděsil i mojí fenku :-))))

                          Dědek - Profil | Čt 10.12.2020 17:26:45

                          o víkendu je tam 15% sleva.

                          https://www.rybarstvi-rimex.cz

                          poštovné od 300 kaček zdarma.

                            Dědek - Profil | St 9.12.2020 21:06:30

                            nechcete někdo jednoduchý přístřešek?

                            https://www.facebook.com/marketplace/item/410935683​572160/

                              Dědek - Profil | St 9.12.2020 21:06:05

                              nerf >> Mě strašně vyhovuje to množství kapes na boku a ty dvě nahoře nad sebou jedna z nich termo... Kvůli těm kapsám jsem ho kupoval. V každé mám něco jiného. Je to pro mě takhle přehlednější. Jedinou slabinu co má, že po vyprázdnění vnitřku, nedrží tvar a padá. To mi ale nevadí...

                                nerf - Profil | St 9.12.2020 20:41:46

                                Dědek >> Ten je moc hezkej. Me se na tom nejvic libi ta termo kapsa nahore. Mam batozinu s podobnou funkci od Drennanu.

                                  Pindˇa - Profil | St 9.12.2020 19:45:41

                                  Dědek >> 👍díky.

                                    Pindˇa - Profil | St 9.12.2020 19:15:57

                                    Dědek >> Ahoj který jsi vloni bral ten batoh?

                                      chřenovák - Profil | St 9.12.2020 10:10:53

                                      Dědek >> Tak mu chyť štiku, když máš ty pěkný nastražky 🤣

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj