S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

nerf - Profil | St 9.12.2020 7:24:55

Pindˇa + Jozef K. >> Dekuji obema.

    Plžík - Profil | Út 8.12.2020 17:58:22

    Kondrakar >> Je mi to jasný.:-)))

      Kondrakar - Profil | Út 8.12.2020 17:57:01

      Plžík >> Dík, taky byly zasloužený 😂 ještě pořád rozmrzam 😂

        Plžík - Profil | Út 8.12.2020 17:48:31

        Kondrakar >> Pěkný ryby Ondro. Palec hore

          Kondrakar - Profil | Út 8.12.2020 16:56:42

          Dědek >> Ale aspoň něco. Teď se počítá každej záběr a každá fišle na prutu. Za mě dobrý. Já na řece 3x vyhořel.

            Dědek - Profil | Út 8.12.2020 16:49:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Během tří hodinového snažení na říčce, nepřišlo nic většího. Toho vánočního násaďáka sousedovi prostě nechytím :-))

              Kondrakar - Profil | Út 8.12.2020 16:40:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dneska na tři hodiny u vody. Zima jak v psinci, když jsem dorazil k vodě, bylo -1. První dvě hodiny nic a pak přišli tři šupíci.
              Sestava stejná jako posledně, černé slané futro + červi.

                Pindˇa - Profil | Út 8.12.2020 15:59:31

                nerf >> Podivej se tady na zápisy 18.6.taky se to řešilo

                  Jozef K. - Profil | Út 8.12.2020 15:25:19

                  nerf >> Napriklad Preston rod tip protectors, FOX Tip & Butt Protectors, ....

                    nerf - Profil | Út 8.12.2020 14:33:01

                    Ahoj S Feederem na kapry. Dotaz ohledně krytek špičky a konce prutu při přepravě. Používám takové ty klasické nejlevnější od NGT, Tip and butt protector. Jsou celkem dlouhé a některé pruty mi do nich nesedí kvůli prvnímu, největšímu očku. Prostě se tam to očko nevleze a kvůli očku mám pak tu krytku nasazenou na půl žerdi. Dělají se nějaké kratší? Předem díky za tipy.

                      Martin M. - Profil | Út 8.12.2020 3:38:27

                      Dědek >> tady ty, co se prodavaji v papirovych krabicich, jsou pevnejsi, nez co jsi doposud mohl u mne videt. Ja mel doted takove mekci, co uz koupis zmackane.
                      Budu ted mit nejakou dobu tohle
                      http://colmic-konopasek.cz/kbeliky-vanicky-misky/12​20-colmic-multi-box.html

                        MKulicka - Profil | Po 7.12.2020 23:00:38

                        Dědek >> Pěkný:)

                          Dědek - Profil | Po 7.12.2020 22:35:21

                          Martin M. >> Když odhlídnu od značky, je to fajn věc, nehledě na toho výrobce. Nicméně, ty jsi vinen, že se ten Ježíšek k nám vydal s tímhle. Tak dlouho jsem koukal na tvá videa, až mě to zlomilo a já si řekl, že si ty krabičky pořídím. Trochu jemnějšího feederu a aktivnějšího chytání mi bylo třeba. Už jsem zapomněl jak to bylo fajn s plavačkou, stále něco dělat a ne jen sedět v křesílku a čekat na hokejku. Tak dík :-)

                            Martin M. - Profil | Po 7.12.2020 22:27:57

                            Dědek >> pekny, ja to mam s jeziskem nejen stejne, ale dokonce jsem mu vybral uplne to stejne, jen od jine znacky :)

                              Plžík - Profil | Po 7.12.2020 21:18:52

                              Dědek >> :-)

                                Dědek - Profil | Po 7.12.2020 21:17:48

                                Plžík >> Vybírali jsme spolu, ale až nám to Kača z pod stromečku podá, budeme překvapení s Karčou oba dva :-))

                                  Plžík - Profil | Po 7.12.2020 21:16:01

                                  Dědek >> Teď jsi se prokecl, Karča nebude mít překvapení.:-)))

                                    Dědek - Profil | Po 7.12.2020 17:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ježíšek už dorazil. Doufám, že se to bude Karči líbit :-)

                                      fheavy - Profil | Ne 6.12.2020 22:35:17

                                      xDanielS >> i tak dobry rybky byly👍

                                        xDanielS - Profil | Ne 6.12.2020 22:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes takovej trojboj. První nához, štika, kámoš mi ji odháčkovává a než stihnu ceknout, pouští ji. Takže bez fotky. Měla tak 55, ale pěkně stavěná. O něco později pěkný okoun, jejda, nemám telefon, takže bez foto. Byl pěknej, něco přes 30. Jdu si pro telefon, další okyš, menší. Po setmění ještě krásný záběr od candoše a při odháčkovávání záběr na druhý prut, ten jsem bohužel nestihl.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj