S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NVimpy - Profil | Út 22.10.2019 23:20:05

Pripadne by stacila velkost shimana 2500 alebo potom daiwa 18 TDR 2508 QD 🤔

    NVimpy - Profil | Út 22.10.2019 22:52:41

    Chlapi poradte... Ktore navijaky kupit? Stradic ci4+ 4000fb alebo daiwa match winner 3012QDA? Take bezne feedrovanie. Kombinovat to budem s hardy superro 12" a hardy marksman xt 13" alebo s daiwami windcast 3,3m 120g....

      NMKulicka - Profil | Út 22.10.2019 22:40:21

      Filipkos >> Jinak - to jsou noví mazlící z Nordfishingu?:)

        NMKulicka - Profil | Út 22.10.2019 22:27:01

        Filipkos - 22.10.2019 14:57:51 >> K těm popiskům / číslům na cívce: Nylon značí vlasec, PE značí šňůru (ty se pletou z vláken z určitého typu polyetylenu: PE-UHMW). To první číslo se vztahuje k tzv PE číslu / velkost (bacha tohle PE číslo nemá co dělat s tou předchozí zkratkou PE, která označuje druh materiálu). PE číslo pochází z nějaké japonského numerického systému používaného při měření vláken hedvábí. Jak k tomu došli netuším:) Přikládám tabulku převodu na mm. To druhé číslo pak už značí normálně kapacitu v metrech.

          NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 21:31:51

          marw_84 >> Já samotný plovky taky nic moc.

            Nmarw_84 - Profil | Út 22.10.2019 20:33:58

            Dušan_hp >> já ještě na plovku nikdy nic nechytil. Koupil jsem nějaké háčky na ronie rig už hotové a zatím nic

              NPítrsák - Profil | Út 22.10.2019 20:24:00

              xDanielS >> tak to jooooo

                NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 20:15:29

                Pítrsák >> Neee, dal jsem tam normální krimpovací spojku.

                  NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 20:14:26

                  Seržant55 >> Přesně!

                    NPítrsák - Profil | Út 22.10.2019 20:01:46

                    Pítrsák >> No pokud chces platit za kus FC se smyckou a krouzkem takovyhle kacky tak ok,ale jde to udelat za par kacek.

                      NMiPo - Profil | Út 22.10.2019 19:54:35

                      xDanielS >> ukázaná by nebyla?

                        NSeržant55 - Profil | Út 22.10.2019 19:50:44

                        xDanielS >> Dane estetika je důležitá.Musí se to kaprům Líbit.

                          NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 19:48:01

                          Pítrsák >> Tak jsem to dělával, ale po Niklovsku je to takové úhlednější. Už jsem to pořešil 😀

                            NPítrsák - Profil | Út 22.10.2019 19:35:27

                            xDanielS >> Staci normalni smycka a na uzlik dat smrstovacku a nahrat.Nezapomen dat na obratlik u hacku plasticke olovo at to nezdviha celej navazec a stoji jenom hacek.

                              Nfheavy - Profil | Út 22.10.2019 19:09:26

                              xDanielS >> 50ku jsem dával parkrat letos na Sportaky durch,to by byl revír pro moje feedery))

                                NKučík - Profil | Út 22.10.2019 16:32:05

                                Filipkos >> Ten je jako ultegra 4500.

                                  NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 16:02:06

                                  Dušan_hp >> A ještě mi řekni, jak dělá to očko. Smršťovačka plus zakápnout lepidlem?

                                  Edit: Už jsem našel

                                    NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 15:40:42

                                    Dušan_hp >> Kůwa, to snad budu muset předělat 😮

                                      NFilipkos - Profil | Út 22.10.2019 15:33:34

                                      Kučík >> Ja mám Bullseye 5050

                                        NKučík - Profil | Út 22.10.2019 15:32:38

                                        Filipkos >>Čau pasuje xtb/xsb,ci4 xtb/xsb,xtc/xsc,shimano med.bait., Nepasuje ci4 xst/xtd.Jestli máš 5080 tak je to jako ultegra 5500.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj