S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDušan_hp - Profil | Út 22.10.2019 15:12:19

xDanielS >> ano, FC nebo silnější ChodLink, dávám to na helikoptéru a hážu "za obzor" :)) Jinak lepší je obratlík s kroužkem jako na fotce. Musí to fungovat, když na to chytá i Kája!

    NFilipkos - Profil | Út 22.10.2019 14:57:51

    Ahojte, viete mi niekto povedať či pasuje cievka z nejakej malej ultegry na Bullseye? A viete mi niekto povedať aký je vzťah medzi priemerom monofilu a číslami uvedenými na cievke?

      NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 14:10:47

      chřenovák >> Ta 50tka je tam povinná... no joke

        Nchřenovák - Profil | Út 22.10.2019 14:05:38

        xDanielS >> minimálně 60tku 😂

          NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 13:55:45

          chřenovák >> A namotat 50tku...

            Nchřenovák - Profil | Út 22.10.2019 13:50:41

            xDanielS >> pět lidí na jeden flek 😂

              NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 13:49:04

              chřenovák >> Jen 4 fleky....

                Nchřenovák - Profil | Út 22.10.2019 13:48:45

                xDanielS >> Jedeš vyzkoušet revír na jarní sraz 😂

                  NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 13:46:22

                  Dušan_hp >> Na soukromák to snad bude jedno. Vázeš to na FC, nebo na co?

                    NDušan_hp - Profil | Út 22.10.2019 13:12:50

                    xDanielS >> ronnie rig chytám často a funguje parádně, ale není to moc selektivní, plovku tam kousne vše 40+ jak malinu.

                      NxDanielS - Profil | Út 22.10.2019 12:59:05

                      Asi půl roku zpátky jsem narazil na několikrát na různé zmínky o jednom soukromém revíru. Byly veskrze nadšené a všechny doporučovaly. Minimum lovných míst, super prostředí, krásné ryby. Jen jeden háček, stále plno, i na rok dopředu. Chvilku jsem zvažoval a pak si nadělil dárek k narozeninám. Zavolal jsem a měl štěstí. Majiteli odpadl parťák, tak mi přepustil svůj termín. V neděli odjíždím se svým guru a rádcem, kamarádem, který svinsky zkrátil moji cestu. Věci se pomalu scházejí a začínám to všechno dávat na hromadu. Chci zkusit i ronnie rig. Jinak na feeder se moc netvářili, je tam požadavek na minimálně 25m 0.50mm vlasce na konci sestavy, takže beru kaprařinu a feedry jen "co kdyby".

                        Nkubah - Profil | Po 21.10.2019 21:37:49

                        Dědek >> ten naviják to musí zvládat... Nemohou si dovolit vydat nějaký křáp...

                          Nkubah - Profil | Po 21.10.2019 21:37:06

                          Porty >> no, tedy ehm, jako tedy a tak dále ...................

                          Parádní a gratulace.

                            NDědek - Profil | Po 21.10.2019 21:36:39

                            Porty >> Tedy velká tekoucí a pohoda... Díky.

                              NRené - Profil | Po 21.10.2019 21:36:09

                              Porty >> Nádhera, gratuluji 👍😉

                                NPorty - Profil | Po 21.10.2019 21:34:55

                                Dědek >> Velký proud, velká zátěž, navi ani neměl zdání že něco tahá.

                                  NDědek - Profil | Po 21.10.2019 21:33:49

                                  Porty >> Gratulace, krásná ryba...
                                  Jak to zvládal naví?

                                    NPorty - Profil | Po 21.10.2019 21:28:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bylo to jak na D1. Pomalá a těžká jízda... 😉

                                    Cresta Solith River Feeder 390/200+Strategy GTR-S 5500, Awas power stalker 0,30 durch i navázec. Gamakatsu Specialist RX vel. 8. Řepkové a halibut pelety. V akci Scopex Krill.

                                    Porty

                                      NxDanielS - Profil | Po 21.10.2019 19:26:32

                                      Knedla12 >> Ale poštovný už je 🦄

                                        NKnedla12 - Profil | Po 21.10.2019 17:54:06

                                        xDanielS >> Bude druhé referendum a všechno jak má být :)
                                        Hlavně furt dobré ceny pro nás :D

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj