S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NFishky - Profil | St 23.10.2019 17:01:34

marmyš >> jede na Bohušice? Tam mají podmínku vlasec 0,50? vždyt tam nejsou vázky... k čemu takový lano?

    Nmarmyš - Profil | St 23.10.2019 17:00:38

    Fishky >> Vím co je PVA,mám nadělané s pstružími granulemi.

      Nmarmyš - Profil | St 23.10.2019 16:59:45

      Fishky >> Mám dojem že na Bohuškách bylo nějaké omezení,jen koule.

        NFishky - Profil | St 23.10.2019 16:58:47

        marmyš >> nijak, dáš PVA - a dá se s tím pracovat na milion způsobů, funguje okamžitě...

          Nmarmyš - Profil | St 23.10.2019 16:58:19

          Fishky >> Tady jde o to,jak by koukali na košík.

            NFishky - Profil | St 23.10.2019 16:52:05

            marmyš >> možná jsem to přehlédl, ale psal že feeder ne... nepsal že kuku ne? Nejspíš může chytat uplně stejně, jen vzít lehčí kapráky. On taky rozdíl mezi kaprovým feedrem a light kaprařinou není, je to prašť jak uhoď a těch pár metrů 0,50 bych vůbec neřešil, to ani nepozná - vezme 2,5ku kaprák a má to jak medium feeder :)

              Nmarmyš - Profil | St 23.10.2019 16:40:39

              xDanielS >> Taky je možnost se na ně zvysoka vys.... :-) Mají strach abys jim nedokázal,že kuku u háčku je lepší jak koule.

                NxDanielS - Profil | St 23.10.2019 16:17:12

                marmyš >> to je těžkej, když mě tam s feedry pustit nechtějí...

                  NxDanielS - Profil | St 23.10.2019 14:53:43

                  Ciffik >> :-D kaprařina a těžká

                    Nmarmyš - Profil | St 23.10.2019 13:28:02

                    xDanielS >> Tak to je těžkej kalibr,vedle tebe bych si nechtěl sednout :-))

                      NCiffik - Profil | St 23.10.2019 13:06:26

                      xDanielS >> To je v prd... k půlce z toho bych potřeboval návod k použití =D

                        NxDanielS - Profil | St 23.10.2019 12:47:03

                        Dědek >> vlastně ji jdu teprve zkoušet. Hodně s ní chytával Renda, já radši Bulldozer.

                          NVimpy - Profil | St 23.10.2019 11:56:31

                          E.T. >> keby som ju kupoval, tak z nordfishingu. Mam s tym eshopom len dobre skusenosti. A video... Reklamne, o navijaku z neho nic neviem, len ze sa mi dizajnovo paci 🤔

                            NDědek - Profil | St 23.10.2019 11:43:26

                            xDanielS >> pěkné, tu olověnku používáš i na feeder, nebo jen s kapřáky?

                              NxDanielS - Profil | St 23.10.2019 11:40:07

                              Další várka příprav dorazila 😮🤘😎

                                NVimpy - Profil | St 23.10.2019 10:49:44

                                xDanielS >> a ta 18TDR je co zac? V daiwach sa velmi neorientujem. Doteraz som mal takmer vsetky navi shimana...

                                  NxDanielS - Profil | St 23.10.2019 9:14:19

                                  Vimpy >> Stradic je vhodný spíše na jemnější feedrařinu, winner zase na těžší.

                                    NFilipkos - Profil | St 23.10.2019 8:03:20

                                    MKulicka >>vďaka, áno su.

                                      NDušan_hp - Profil | St 23.10.2019 6:22:25

                                      marw_84 >> mě dost šlape Mainline IB plovka i wafterska ale dost ryb mám třeba na plovky od Mika nebo Karlovu Giganticu, to je pěknej smrad.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj