S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Ne 20.10.2019 22:23:16

Seržant55 >> Dolní komora britského parlamentu na sobotním mimořádném zasedání neschválila návrh dohody o brexitu. Vláda premiéra Borise Johnsona utrpěla další hlasovací porážku a nyní může být nucena dojednat se zbytkem Evropské unie další odklad britského odchodu z bloku. Předseda vlády večer poslal žádost o odklad termínu brexitu, ale zároveň v druhém dopise zdůraznil, že by to bylo špatné řešení.

    NSeržant55 - Profil | Ne 20.10.2019 22:14:26

    Bude BREXIT.

      NMKulicka - Profil | Ne 20.10.2019 22:08:14

      xDanielS >> jj, oboje je smutná story

        NBery. - Profil | Ne 20.10.2019 21:59:26

        MKulicka >> ja delal ve stredu objednavku a s postovnym. Mam za to, ze v pondeli to tam nebylo. Safra:-(

          NxDanielS - Profil | Ne 20.10.2019 21:56:09

          MKulicka >> 2x fuj! ATB i poštovný. A to jsem zrovna chtěl cosi objednat.

            NMKulicka - Profil | Ne 20.10.2019 21:54:42

            Jinak - už to tu někde bylo v jiném vlákně - AD zavedlo pevné poštovné 6,99 liber.

              NMKulicka - Profil | Ne 20.10.2019 21:53:30

              Feederman@ Kondrakar - 20.10.2019 20:54:32 >> Jo kluci, celkem vám to závidím:) Já jsem doma a baštím antibiotika

                NFeederman@ - Profil | Ne 20.10.2019 21:22:49

                fheavy >> :):)

                  Nfheavy - Profil | Ne 20.10.2019 21:21:08

                  Feederman@ >> ja dnes ženohodiny )))

                    NFeederman@ - Profil | Ne 20.10.2019 21:13:48

                    fheavy >> Jojo byl jsem v triku a bylo příjemně :)

                      Nfheavy - Profil | Ne 20.10.2019 21:11:38

                      Feederman@ >> pekny sluničko na 5ce muselo byt hezky posezeni.

                        NFeederman@ - Profil | Ne 20.10.2019 20:54:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dnes jsem si zajel na náš velký stoják a parádně jsem si zachytal.
                        Chytal jsem docela jemně, 12 - 14 háčky a 0,20 návazec. Návnady a nástrahy byly na sladké bázi.
                        Podařilo se hafo velkých cejnů a několik kapříků, jeden byl úplné sluníčko :)

                          Nvaereckoff - Profil | Ne 20.10.2019 20:35:49

                          Knedla12 >> nejlepší :))))

                            NKnedla12 - Profil | Ne 20.10.2019 20:28:51

                            vaereckoff >> Já byl včera, ale dneska jsem to viděl taky :)
                            Mám rugby rád, hezký sport

                              Nvaereckoff - Profil | Ne 20.10.2019 20:19:22

                              Knedla12 >> tak to jsi udělal. Moc dobře s ragrem... Velsani měli z pr.. Kliku a Japonci hráli jak o život... Včerejšek, byl. Daleko. Jasnější :)

                                NKondrakar - Profil | Ne 20.10.2019 19:41:18

                                xDanielS >> Nelíbilo se mi tam. Fleky pro feeder jen na tej mělčině, mrtě větví a stromy ve vodě a nikde viditelná aktivita ryb.

                                  NxDanielS - Profil | Ne 20.10.2019 19:21:15

                                  Kondrakar >> Proč si nevybaloval? 😮

                                    Nfheavy - Profil | Ne 20.10.2019 19:08:52

                                    Knedla12 >> jo to znam ze včerejška,sice tam bylo vody vic ale ryba nee,aspon nebyla videt,krom malych rybek.

                                      NKondrakar - Profil | Ne 20.10.2019 18:50:42

                                      Knedla12 >> To se mi stalo včera. Pro mě novej revír, rybník 4ha uprostřed lesů. Na celym rybníku 5-6 fleků, z toho tři na mělčině a dva na hrázi. Stromy na husto kol celý vody, větve místama skoro k hladině. Ani jsem nevybaloval.
                                      Dík, dneska bylo dobře.

                                        NKnedla12 - Profil | Ne 20.10.2019 18:21:06

                                        Kondrakar >> Já jel na nové místo a totálně jsem vyhořel.
                                        Netrefil jsem flek a bylo tam tak 50 cm vody, ryby nebyla na fleku. Podíval jsem se tak na rugby, hezky jsem si odpočinul a jel domů. Ani mi to nevadilo že jsem bezrybka :)
                                        Ale pěkná chytačka, gratuluji

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj