S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | Ne 20.10.2019 17:19:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebylo to o velkých rybách, ale bylo krásně. Zpočátku mlha, že by se dala krájet a posléze sluníčko. Kapříci poctivě zobali. Všechno 40-50, dva 60+ se vyřízli kousek od břehu.
Identity 350/40, Advantor 4000, kmen Colmic Firecarp 0,23mm. Korum dura method 30g, návazec Katran Korund 15lb cca 10cm, háček Gamakatsu Specialist vel. 10. Jako nástraha Starbaits Hot Demon 14mm a futro sesypanej zbytek Red spice a Spicy Meat od Sonu.

    Nfheavy - Profil | Ne 20.10.2019 8:28:00

    kubah >> ale dobře postavenej to se musi nechat,přesne dle mych predstav očka a jejich rozmisteni dost dory na pořadnej navijak ,gabl a zatež ,až to takhle začnou dělat u novejch modelu u Sportexu tak to bude teprve to echt gut ,snad se toho dožiju ))

      Nfheavy - Profil | Ne 20.10.2019 8:22:01

      Dědek >> maš pravdu jak od kolotoču,co mam mini carp tak to jeste neni tak hrozny jak tohle,je to nižši řada,mne se od Prestonu stejne nejvic libila stara verze Dutch mastera,v davnyvh dobach ale byla težko k mani v Brne mne ho tehdy nekdo vyfoukl))

        Nkubah - Profil | So 19.10.2019 23:18:23

        Dědek >> pak jedině dobře :-)

          NDědek - Profil | So 19.10.2019 23:09:45

          kubah >> Je mi fakt zcela buřt.

            Nkubah - Profil | So 19.10.2019 23:07:31

            Dědek >> ještě abys měl !

              NDědek - Profil | So 19.10.2019 23:03:53

              kubah >> Nic proti němu nemám, spíše mi je úplně volný... :-)

                Nkubah - Profil | So 19.10.2019 22:57:59

                fheavy >> ale dvojdíl :-(

                  Nkubah - Profil | So 19.10.2019 22:57:07

                  Dědek >> na Preston nešahat !

                    NDědek - Profil | So 19.10.2019 22:49:03

                    fheavy >> Vždyť je to počmáraný, jako talián, co s tím? :-)

                      NFeederman@ - Profil | So 19.10.2019 20:55:12

                      fheavy >> jj :)

                        NFeederman@ - Profil | So 19.10.2019 20:54:53

                        fheavy >> Nějak tak jsem to i pochopil, v poho :).)

                          Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 20:54:13

                          Feederman@ >> ale to se stane,zase nekdy bude lip )

                            Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 20:53:11

                            Feederman@ >> psal jsem z mobilu a lezou z toho uplny houna sorry))chtel jsem napsat špatnej usek))

                              NFeederman@ - Profil | So 19.10.2019 20:52:34

                              fheavy >> Díky.
                              Ale na druhou stranu někdy nové místo může příjemně překvapit :)

                                Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 20:32:07

                                Feederman@ >> pěkný ja jsem dnes zvolil špatně jsem řeky,jo když to neznáš tak seš nékdy náhradní, ale jinak pohoda.

                                  NFeederman@ - Profil | So 19.10.2019 20:24:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdarec chlapi, dnes jsem si zajel na řeku jako onehdy do nadjezí a byla z toho celkem slušná rybačka. Žádní obři se samozřejmě nekonali, podařil se jeden dalo by se říct slušnější, podobný tomu z minula, o dost menší, ale měl podobnou stavbu těla a náznak slušného kormidla :) Bojoval jak se patří :)
                                  Krmení bylo na kořeněné bázi + kukuřice zalitá sausage liquidem, tu jsem dostřeloval i prakem. Nástrahy Demon a Klobása, zkoušel jsem i Indiana wafters. Úplně na začátku lovu šly do krmítka ještě nějaké zbytky z mrazáku z předchozích lovů. Montáže jsem měl dvě různé, jednu klasickou průběžku a druhou takový rádoby method, řeka docela tekla, tak jsem potřeboval, aby to v tom krmítku vydrželo co nejdéle. Háčky 8, jeden návazec 0,22 druhý potažená šňůrka 15lb a kmen 0,25.
                                  Něco jsem potahal, hlavně hafo karasů, pár kaprů, tak jsem docela spokojený :)

                                    Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 19:59:09

                                    kubah >> ja tam mám oba rodiče ,no nic k vode se dostanu nevim kdy nejdriv za tyden zatim čus .

                                      Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj