S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 19:57:29

marmyš >> jj,dobrou a zlom hulky)))

    Nmarmyš - Profil | So 19.10.2019 19:54:42

    fheavy >> Já dnes vyjímečně po obědě nespal a jsem z toho jak po mladých. Ještě nachystám trochu krmení na ráno a budu klimbat u tv.

      Nkubah - Profil | So 19.10.2019 19:48:01

      fheavy >> já dnes neřídil, tak jsem toho využil a k obědu tři dal..

        Nkubah - Profil | So 19.10.2019 19:46:54

        fheavy >> to ano...

        Já byl s tátou na bratrovi hrobu měnit pevnou svítilnu v týdnu...

          Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 19:42:39

          kubah >> napodobně,akorat misto hospody jsem byl po obede na hrbitově dat do pořadku hrobpřed dušičkama,nic veselyho .

            Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 19:41:08

            marmyš >> tak promin . ja jsem si šel dneska dachnout ))

              Nmarmyš - Profil | So 19.10.2019 19:32:52

              fheavy >> Já na tě tak mile a ty na mě zle? Unavený jsem i já,nestíhal jsem dva pruty a Jirka taky.

                Nkubah - Profil | So 19.10.2019 19:28:40

                Že já si tu kaprobijkovou sestavu bral :-)

                V hospodě to pak jezdilo lépe :-)

                  Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 19:19:23

                  marmyš >> nech mne byt dedku jeden)))minulej tyden jsem byl unavenej tak ted jsem si konečně odpočnul )

                    Nmarmyš - Profil | So 19.10.2019 19:06:39

                    fheavy >> Výborný flek,hlavně ho nepropal :-)

                      Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 18:37:23

                      Petr.J >> no je to občas na houno))

                        Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 18:36:38

                        oprava ne uvalil ale zabalil !

                          Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 18:18:37

                          Dnes na neznámým místě na Svratce s kolegou Fzr,/Zbyněk/po cca 3 hod.jsem to letos poprvé uvalil jako bezrybka) jedinou rybu Zbyňa ,jo po hodech byva sra...)

                            NPetr.J - Profil | So 19.10.2019 18:16:52

                            fheavy >> Já se celý život flakam jako elektrikář v údržbě a taky mě už všechno bolí. Ono to snad ani není tou prací. Mám za sebou operaci plotenek, o 30 cm zkzacene tlusté střevo, bolí kolena, na kole se už zadychavam tam kde jsem dříve frcel v pohodě... Po té 50 už to není úplně ono.

                              Nfheavy - Profil | So 19.10.2019 17:22:18

                              Danda05 >> vpoho no stress jak rika hatata makuna)))

                                NDědek - Profil | So 19.10.2019 9:22:00

                                Danda05 >> tak to potom ja, tomu rozumim.

                                  NDanda05 - Profil | So 19.10.2019 0:27:24

                                  fheavy >> ale prosím tě, jak já se rypal, vždyť sám vidíš i potvrzujes to co jsem napsal.. Ale neřeš nemyslel jsem to zle.

                                    Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 22:38:12

                                    Danda05 >> nemaš zbytečně rypat ne každy to bere stejně, ja už na to nejak nereaguju pokud to neni k věci a to neni ))

                                      NDanda05 - Profil | Pá 18.10.2019 21:36:23

                                      fheavy >> jo dyť v pohodě, mě je šumák na co kdo chytá. Ať si dělá každý co chce, ale je zajímavý kdo se vždy chytne 😂 a za svoji názorem si stojim😉

                                        Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 21:25:30

                                        Danda05 >> nevim jak kdo ale třeba ja už do vyloženě kaprařskych vlaken teměř nepíšu spíš vyjimečně,přitom jsem jen přešel z kaprařiny na feeder a montaže nerozlišuju na feederove a kaprove,mnohdy chytam stejně jen s jinymi pruty,jelikož mně to přijde aktivnejši a uspešnějši než klasika muj nazor a taky proto píšu do tehle diskuze a ne do kaprařiny !!)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj