S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

kubah - Profil | Pá 18.10.2019 21:16:05

Danda05 >> dej pěkný peníz a klidně se otřu i o ně ...

Ale beru si 1568 Kč za započtenou čtvrthodinu

    fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 21:06:19

    kubah >> mel jsem Magneta /mam dodnes jako nahradni/priposlech menši dosah ale fungujou dodnes bez problemu.

      Danda05 - Profil | Pá 18.10.2019 21:06:07

      Dědek >> proč myslíš, že nevím o čem píšu. Velká většina z vás se ráda otře o kaprare, ale opačně to je hned problém.. Přitom jsem nic špatného nepsal.

        kubah - Profil | Pá 18.10.2019 21:00:01

        fheavy >> bylo to za těžkou brigádu ve fabrice :-)

          fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 20:47:28

          kubah >> to jsou vyborny pipaky ,akorat tehdy jsem na ne nemel )

            kubah - Profil | Pá 18.10.2019 20:32:09

            skwor >> ovšem, ale tuhle jsem koukal co to bzučí - až pod době mi došlo že cívka :-P

            A tyhle veteráni fungují :-)

              skwor - Profil | Pá 18.10.2019 20:30:51

              kubah >> Hlásič nikdy. Po letech, kdy jsem se tomu bránil, jsem si pořídil jeden kaprák (kvůli tomu, že potřebuju házet dál, než mi umožňují moje teleskopy), ale pípák už ne. Protáčející se brzda navijáku zní líp.

                fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 20:26:35

                kubah >> ono ani nešlo o zada či hlavu ale prvotně o ten věk kdy s přibivajicimi roky to je horši no a to ostatni z toho nejak vyplynulo, nic vic bych za tim dal nehledal))

                  fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 20:03:21

                  kubah >> jo to se hodi ,nejdulezitejsi je kmen ,navazec a hacek, zaleži co tam maš pod vodou ??)

                    kubah - Profil | Pá 18.10.2019 19:08:50

                    fheavy >> vezmu heavy a hlásiče, bude klídek.

                    Teda snad své prastaré Flajzary po čase zapnu, jdu na to.

                    Mám tyhle :-D

                      fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 19:07:41

                      kubah >> ja jdu zitra taky na řeku s heavyckama /daiwy tourn./na mista kde jsem nikdy nechytal mam tam navazany z dyje 35ku kmen a navazec z 0,17 fireline hacek 8 ka,nic jemnyho,ale beru sebou nahradni civky s 28 a 25kou,radeji začinam s hrubši sestavou i když bych na tyhle klacky mohl dat třeba 20ku, nemam rad překvapeni,zjemnit mužu vždycky,ale pritvrdit až když přijdu o rybu je pro mně pozdě,vetšinou už člověk druhou šanci nedostane,tot muj třebas blbej nazor.
                      taky se občas stane že na ukor takove sestavy chytnu houno ale vim že jsem udělal maximum a nevyšlo to ,

                        kubah - Profil | Pá 18.10.2019 18:59:35

                        fheavy >> už jsem na to vážně alergický, tak .............. A navíc si začal výjimečně Ty :

                        fheavy - ® Poslat soukromou zprávu.Pá 18.10.2019 16:57:02
                        Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.kubah >> tak na boleni hlavy jde vzit prašek ale artroza nebo revma vylečit už nejde to je natrvalo,jen to lze mirnit ))

                        Nejde o bolení hlavy. To bych Ti mohl to samé napsat já, ať si na záda vezmeš prášek.

                          kubah - Profil | Pá 18.10.2019 18:58:57

                          fheavy >> já chápu :-)

                          Myšleno takhle............ Pokud vezu medka - zabere pěkná ryba. Pokud vezmu těžkou sestavu, nezabere.

                          Můj letošní systém :-)

                            fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 18:50:27

                            kubah >> nerad te kritizuju ale s tou sestavou co jsi popsal posledne maš šanci jedine když ta ryba bude chtit sama jinak nee ,a pochybuju o tom že by se ji chtelo jezdit k tobě i když nahoda je blbec,nespolihal bych se na to občas to nekde nejde oboji zachytat si a jeste vytahnout ponorku,když jdeš cilene na ponorku tak si nejdeš zachytat )))

                              fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 18:47:11

                              kubah >> priste nerikej ze te nechapu,jen nemuzu rict do ktere skupiny patris jelikoz se nezname osobne,to stejny samozrejmne naopak)))

                                kubah - Profil | Pá 18.10.2019 18:42:35

                                fheavy >> Ráno k řece, snad napravím účet s ponorkou z minulé neděle.

                                Váhám jestli vzít medka nebo xheavy .

                                Pokud vezmu medka - ponorka bude.
                                Když vezmu kaprobijky- ponorka nebude :-D

                                  kubah - Profil | Pá 18.10.2019 18:40:51

                                  fheavy >> rozumím. Naopak znám spousty lidí z montáže či dílny, co to pochopí.

                                    fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 18:37:14

                                    marmyš >> to se ztrati ))

                                      marmyš - Profil | Pá 18.10.2019 18:23:53

                                      fheavy >> Jak začneš být spokojen se svými výsledky,tak to je cesta do kopru. 10 je moc,neřeknu 8,to bych ustál :-)

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj