S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 18:15:49

marmyš >> ja tohle neřešim pokud to neni o parnik ,potom se zacnu zajimat spis o to co delam blbe nebo jinak ale jestli chytnu o 10ryb vic nebo min to je v tom obrovskym mnozstvi uz jedno nee))))

    Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 18:14:07

    fheavy >> Tak mám dojem,že příští mušov bude až na jaře,začínají mi okouni na Vranově.

      Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 18:12:48

      fheavy >> S nikým nesoutěžím,jen mě sere když jsem moc přechytanej. Když o trochu,to mi nevadí. :-)

        Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 18:07:46

        marmyš >> ja nemam koho poražet,nesu soutezive ,chytam si po svym a obcas se priucim neco co se mne hodi nic vic.

          NMario6121 - Profil | Pá 18.10.2019 18:07:01

          fheavy >> co fotky? Mas?

            Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 17:35:32

            fheavy >> Napiš do SZ co nového a já ti řeknu jak to funguje:-)

              Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 17:34:43

              fheavy >> Zas tak moc na sobě nepracuj,nemám rád lidi co mě porazí s velkým odstupem. :-)

                Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 17:33:13

                kubah >> Rodiče dělali vJZD,znám to moc dobře co to obnáší.

                  Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 17:31:55

                  marmyš >> ja du zkusit neco novyho třeba nevyhořim a jestli jo takpriste jedu stebou ))

                    Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 17:31:00

                    kubah >> tak jsem to nemyslel jsou chytři lidi kteři delaji hlavou a je to za nima videt s takovyma je radost spolupracovat ty ja beru ,jenže hromada lidi jen plave s proudem a dela že neco dela a o tech ja mluvim ne o tobe.

                      Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 17:30:59

                      fheavy >> Šak sem nic neřek,přece si tě neznepřátelím,ty jsi poslední kdo mě ještě neposlal do řiti :-) Jdu se chystat na ráno,cejni na Mušově se nemohou dočkat.

                        Nkubah - Profil | Pá 18.10.2019 17:30:23

                        marmyš >> taky to sice vrátili, ale v jakém stavu ..................

                          Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 17:29:18

                          kubah >> Mi ty kuwy nevrátili nic,taky mi nic nevzali :-)

                            Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 17:29:15

                            marmyš >> nono dědečku,ja jsem taky psal že to neni na tebe ,přece si neznepřatelim kolegy ve zbroji none)))a taky mam nejakou uctu kterou mne učily.

                              Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 17:27:48

                              xDanielS >> "Nisamehe sifahanu " je to ve stejne řeči jako " Hakuna matata"

                                Nkubah - Profil | Pá 18.10.2019 17:27:09

                                marmyš >> jeden děda to samé, tesař, truhlář.

                                Pak mu vrátili majetky - takže statek, pole a lesy.

                                  Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2019 17:25:37

                                  fheavy >> Byl jsem tesař a po sametu OSVČ-zemědělec,takže se mi žíly nějak nazkrátily :-) Škoda že nejsem kancelářská krysa,to bych se mohl urazit :-)

                                    Nkubah - Profil | Pá 18.10.2019 17:24:47

                                    fheavy >> já tenhle přístup dobře znám z praxe - kdo nedělá rukama, nedělá nic. Unavit se dá jen rukama atd.

                                    Jako destař, kterého jsem měl mít k dispozici. Pak věčně chrápal na hajzlu a nakládal jsem já.

                                      Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 17:22:39

                                      xDanielS >> osoho idaho)) nejak ted su mimo,ano napsal jsem to ale už jsem po nem nejak nepidil kdyz nebyl, a vicemene jsem si delal srandu s toho cos nechal na tom Ostrove,
                                      s tim sportakem si to nejak nerozporuje,asi jsem to blbe napsal sorry)))

                                        NxDanielS - Profil | Pá 18.10.2019 17:14:41

                                        fheavy >>

                                        fheavy - ® xDanielS >> hodil by se mne do paru,druhyho už jsem ve vyprodeji nesehnal )))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj