S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 17:12:12

kubah >> ja proti tobe nic nemam ja mimo fyzicke prace mivam na starosti ještě třeba 5 a vic lidi dle velikosti akce takže musim dopředu vedet co a jak delat jak rozdelit praci a postarat se o vsechno na stavbě ,technik ten sedi na firmne takže ho na stavbe supluju ,kolikrat ma starosti nad hlavu,mam vyhodu v tom že s tim mam už dlouholetou zkušenost takže v tom nejak neplavu,ale pribylo mne daleko vic starosti a problemu než v dřivějšich letech,nekdy si řikam že řeknu majiteli at mne da plnou moc a penize a montazniho technika vubec nebudu potřebovat,staci mne konstukter a projektant ,ostatni si dovedu ve vetsine pripadu zaridit sam a rychleji než nekdo x km ode mně za stolem,nejsu žadnej prvnak kterej te nechape,akorat nekteri techničti pracovnici maji trochu zkresleny představy o realitě a tehdy to musim řešit za ně .ve 30 ti jsem v tom nejak plaval a učil se,dnes vim a znam a nekdy su pekne protivnej dedek)))

    kubah - Profil | Pá 18.10.2019 16:58:19

    fheavy >> prostě to ty nepochopís...

      fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 16:57:02

      kubah >> tak na boleni hlavy jde vzit prašek ale artroza nebo revma vylečit už nejde to je natrvalo,jen to lze mirnit ))

        fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 16:54:59

        marmyš >> no ono ja potkavam duchodce kteři jsou zdravějši jak ja,ale většina z nich delala x let před duchodem houno takže ted jsou aktivni,to se neuraz nemyslim to na tebe,ti co delali to co ja tak na tom na stary kolena až tak dobře nejsou,samozřejmně vyjimky se najdou,ti co schvalily odchod do duchodu v 65 tak vydeli pracu z rychliku naposled před 30 lety ,jo takovy mužou v duchodu sportovat a delat ruzny věci jelikož nejsou opotřebovani ,maximalně prdel maji otlačenou)))

          kubah - Profil | Pá 18.10.2019 16:50:29

          fheavy >> tak ono nejde jen únavu fyzickou.....

            marmyš - Profil | Pá 18.10.2019 16:39:54

            fheavy >> To je hrůza co mě čeká až budu starej :-)

              fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 16:37:11

              kubah >> ve 30ti jsem byl nesmrtelnej nejaky zada,nohy apod. o tom jsem vubec nevedel,po te 50ce při mym povolani věčně nekde v hrazi v pruvanu mezi betony a železem prolizačky ve stisnenych prostorech apod. to tě holt poznamena,zada,artroza,plotynky,občas ledviny atd. samy dobry věci..)

                fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 16:33:12

                xDanielS >> hmm,ja toho mam dost,čekam jen až jednou začnou stavět feedry u Sportexu aspon tak jak heavy u Daiwy ?!

                  kubah - Profil | Pá 18.10.2019 16:27:22

                  fheavy >> v dřívějších dobách možná.

                  V dnešní době přijdu domu a kolikrát mám po všech těch blbostech dost.

                    xDanielS - Profil | Pá 18.10.2019 16:24:50

                    fheavy >> To vím, ale už nemají

                      fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 16:16:06

                      xDanielS >> ja jsem ho bral za 1900 v ML sportu

                        fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 16:15:43

                        kubah >> no ono o věk trochu jde taky,v mldšich letech jsem byl daleko aktivnejši,věšnoal jsem se vic odvetvim rybariny a vydrzel jsem dyl ve střehu dnes se kolikrat přistihnu že čumim a najednou spim a připoslech mne hvizda pod bundou .pipaky mivam bez zvuku.třeba minulej vikend na řece jsem strženej jak pero to se nedalo chvilama ani nic bralo to jak blby vsechno možny ,dchytal jsem poctive od rana od 7 hod, do večera do 18ti,a to mnozstvi bylo no mooc.))spal jsem jak brok a druhej den bylo po mně,dřiv jsem mohl druhej den skaly lamat) to je o tom věku..

                          xDanielS - Profil | Pá 18.10.2019 16:04:33

                          fheavy >> Kluci v "Rybářské potřeby Milan" ho myslím měli.

                            xDanielS - Profil | Pá 18.10.2019 15:59:29

                            kubah >> Mám několik důvodů, proč je používám. První je, že se mnou teď často chodí prcek a je to hodně starostí a běhání kolem něj. 2) Mám únavový syndrom, takže prostě občas oko zavřu 3) Rád fotím a to nejen nahozené pruty 4) že u té feedrokaprařiny je těch záběrů prostě méně, obzvlášť u té velkokaprofeedrařiny
                            O prázdninách jsem si lehátko rád donesl k prutům a v devět, o půl desáté už byl tuhej.

                              fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 15:45:50

                              xDanielS >> hodil by se mne do paru,druhyho už jsem ve vyprodeji nesehnal )))
                              jedinej prut kterej se da pouzit jako alternativa za muj sportak,akorat kdyz chcu srazit ořech vysoko v korune tak se o chlup vic prohyba než sportak,ale jen o malo)))

                                kubah - Profil | Pá 18.10.2019 15:44:53

                                xDanielS >> poslední dobou u vody často čumím jinam..

                                Najednou divný zvuk a ona se točí cívka :-)

                                  kubah - Profil | Pá 18.10.2019 15:43:53

                                  xDanielS >> nejde o věk..

                                    xDanielS - Profil | Pá 18.10.2019 15:23:45

                                    Danda05 >> Možná bys ty pípáky měl někdy vyzkoušet. Ono totiž jejich hlavní výhodou je, že na ně nemusíš koukat. Ber to tak, že někteří zde jsou už starší fotříci a já ti tak občas koukám na špičky a najednou zjistím, že spím. Pípáky jsou pro mě rohatinky s rozšířenou funkcí. Můžeš si zajet do Ostrova nad Oslavou, tam někde na dně spinká můj Berti Bovens i s medium baitrunnerem, takže radši pípák, než desítka na dně. 😘

                                      fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 15:06:12

                                      Dědek >> ja dam na svoje heavy i 18ku kmen ale na jiny heavy bych ho nedal ,ale vysvetloani jak proč co mam za prut atd, to tady nemusim vetsina vi o co jde a kdo potrebuje necovysvetlit tak rad pomužu nemam nejak už naladu se s nekym dohadovat proč a na co .mně v nekterych věcech nepřesvědčil ani mistr republiky ve feederu ,jedu si svoje a mam v pi.. na lehatku)))

                                        fheavy - Profil | Pá 18.10.2019 14:56:08

                                        Willow >> u mně je to mnohdy jinak ,na co by mne byla kapri montaz se vsim vsudy vcetne sily navazce ,kdybych mel prut Light a kmen 0,18 a šel s tim na řeku kam chodim ?? to je jako kdybych seděl u vody jen s prutem bez silonu a bez montaže,když už cilene tak se všim všudy kaprofeeder ptařičnej kmen a vše co k tomu patři ,samozřejmně dle vody na kterou jdu proste musi to sedet jako celek a montaž je sice nejduležitějši ale pořad je to jen jeden článek řetězu ,proto jsem uvedl ten extrmni připad s tim Lightem ,ne každej ma o tom anung tim nemyslim tebe ale mnohe monitory a přicmrndalky))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj