S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Pá 18.10.2019 14:48:57

fheavy >> Já si myslím, že kdybych s plavačkovým prutem sekal louku, tak to těmhle týpkům bude vadit méně, nebo jim to bude úplně buřt. Dej na heavy feeder kaprovou montáž a máme tady málem třetí světovou.
Ale máš pravdu, není ani první, ani poslední :-))

    NWillow - Profil | Pá 18.10.2019 14:45:48

    Dědek >> Jardo....
    kapr montáž to je těch 7,5-10 cm vlasce od krmítka.?😉

      Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 14:44:29

      Dědek >> Jarine dyt ho nech i Ježíš odpouštěl nevědomym )))))všichni jsou děti boží ..tak pravil Buh amen)))

        NDědek - Profil | Pá 18.10.2019 14:41:33

        Danda05 >> Moc nechápu, v čem vidíš problém? Jsi ve vláknu S feederem na kapry a tady je to o kaprofeederu, jak o tom jemnějším, tak o tom xxheavy.

        Jistěže používáme na velké kapry kaprové montáže a co by si tam jako chtěl použít, plavačkový návazec??? A proč ti vadí pípáky? Ono je někde napsané, že smí být jen na kaprových děličkách???
        S těma kecama o více cool, běž někde, to si tady nikdo z kluků nezaslouží. Vůbec nevíš, o čem píšeš, ale moc rád rýpeš.

          Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 14:30:02

          Danda05 >> jj)

            NDanda05 - Profil | Pá 18.10.2019 9:55:23

            fheavy >> jo dyť v pohodě

              Nfheavy - Profil | Pá 18.10.2019 6:14:52

              Danda05 >> no pouzivam taky pipaky ale jen nekde a nekdy ani ne že bych se nedíval na špičky,ale občas je ta pozornost slabší nebo se ohlidneš deš chcat apod. Takhle mám stále kontrolu,taková pojistka ale nemusí být.

                NMiras - Profil | Pá 18.10.2019 4:03:33

                kubah >> to uz na Racicich loni zkuseli a shoreli jako papirovy certi.

                  NDanda05 - Profil | Čt 17.10.2019 22:30:11

                  fheavy >> jasně sorry, ale nedalo mi to.. Beztak tady polovina borců používá koule a kapr montáž.. A hraje si na feedr protože je to víc cool 😎 a přitom čumí na pipaky místo špičky 😂

                    Nfheavy - Profil | Čt 17.10.2019 21:48:09

                    kubah >> pravda ale na řece je za chvilku pryč sežerou ju kde kdo))

                      Nfheavy - Profil | Čt 17.10.2019 21:46:53

                      kubah >> doufám že používáš to co ja )) PŠ))

                        Nkubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:46:42

                        fheavy >> co je to rozum ? o to jsem prý dávno přišel, tedy pokud jsem ho měl ..........

                          Nkubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:45:52

                          fheavy >> jedna kulička rohlíkáče švestky = jeden násaďák domů na gril či hranolky :-))

                          A vezme ji i pěkná ryba.

                            Nfheavy - Profil | Čt 17.10.2019 21:42:26

                            kubah >> to jo ale o kouřeni tafy nejde,ten rohlikač mam a šetřím na horší časy ))
                            Vím že nejseš skrblík,akorát jsem myslel že seš rozumnější než ja))

                              Nkubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:39:57

                              fheavy >> tak o miliardu lepší, než krabička něčeho k ničemu na vykouření za 100 Kč.

                              Jinak já nejsem spořil jako Jarda, nekupuji háčky, krmítka a vlasec v Číně :-D

                                Nfheavy - Profil | Čt 17.10.2019 21:39:53

                                Danda05 >> no jo ale tady je diskuze o feederu ??!!))

                                  Nfheavy - Profil | Čt 17.10.2019 21:38:16

                                  kubah >> jj,chapu jen mně to k tobě nesedělo ale kuwa cca 16 kuliček z rohliku za 49 kč to je pomalu dražší jak zlato )))

                                    Nkubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:34:30

                                    Danda05 >> ovšem.

                                      Nkubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:33:32

                                      fheavy >> ? z rohlíkáčů nejlepší na trhu. Vážně.

                                      Myšleno rohlíkový bolies, kdy jsem dlouho bral jen Chytila.

                                      ostatní nástrahy teď neřeším.

                                        Nfheavy - Profil | Čt 17.10.2019 21:25:54

                                        kubah >> si děláš prdel? ,))ne že by byli špatný ale jsou i jiný stejně dobrý nástrahy,ale je to jak kde.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj