S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Danda05 - Profil | Čt 17.10.2019 21:17:15

kubah >> na to snad nepotřebují feedr, stačí policajt před špičku a lehké olovo.

    kubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:16:12

    fheavy >> Karle, ty rohlíkáče od Mika jsou pecka - nejlepší na trhu.

    Do letošní sezony jsme měl za nejlepší Chytila, ale beru zpět.

      kubah - Profil | Čt 17.10.2019 21:15:24

      Teda ty Račice...

      Feeder by je tam s takovýma rybami totálně přejel ..............

        pidizvik - Profil | Po 14.10.2019 23:47:22

        Mario6121 >> fakt krasny fotky,dokonce I moje "lezeni" jsem na nich objevil.Tak hlavne ,ze sis to uzil.Ahoj

          Growler - Profil | Po 14.10.2019 21:35:10

          Mario6121 >> Hezký,moc hezký foto.Rád se s tebou potkám znovu.

            marmyš - Profil | Po 14.10.2019 20:39:34

            xDanielS >> 9 listopadu? To tak někam k Milovicím.

              fheavy - Profil | Po 14.10.2019 20:25:11

              xDanielS >> jj,pravda..

                Dědek - Profil | Po 14.10.2019 20:20:14

                Bery. >> Je to možné...

                  xDanielS - Profil | Po 14.10.2019 20:08:58

                  marmyš >> Kdysi jsem tě tahal k vodě, jen to tehdy nějak neklaplo. Rád bych, ale další tři víkendy jsem plný. Pak třeba dáme už zimní....

                    fheavy - Profil | Po 14.10.2019 19:58:31

                    Mario6121 >> moc pěkný Milane !!

                      Bery. - Profil | Po 14.10.2019 19:55:11

                      Dědek >> ja jsem sem dával jednou odkaz na ty daiwy z Ali. Bral jsem je do norska na vlacku. Byl jsem spokojenej,nenasel jsem chybicku.
                      Pak jsem koupil tu v navinu ze Soutoku a zjistil ze jsou to dve jine snury. A to Cinan pise 100% original. Ta cinska je na udavany prumer o malinko tlustsi,rekl bych o jeden stupen a neni tak hezky potazena,neni tak hladka.
                      Kdyz nekdo potrebuje treba 0,16 na vlacku tak bude spokojen,ale kdybych chtel tu nejslabsi,tak bych si radsi vzal tu "ceskou".

                        marmyš - Profil | Po 14.10.2019 19:30:58

                        xDanielS >> Na tvém místě bych se zachoval stejně,je to velký risk :-)) Nechceš si s důchodcem třeba v sobotu zachytat u Brodu?

                          xDanielS - Profil | Po 14.10.2019 19:16:36

                          marmyš >> Vůbec se neodvažujeme s tebou srovnávát, ani v létě, ani v zimě!

                            marmyš - Profil | Po 14.10.2019 19:06:17

                            Willow >> Tak to mám kliku,že tady je to MP. Jen vyjímečně to zamrzne komplet.

                              Dědek - Profil | Po 14.10.2019 19:05:16

                              Mario6121 >> Krásné fotky Milane...

                                Dědek - Profil | Po 14.10.2019 19:02:53

                                xDanielS >> Možná by to stačilo, ale měl jsem to na prudko...

                                  Willow - Profil | Po 14.10.2019 19:02:35

                                  xDanielS >> Cestu kam?

                                    Willow - Profil | Po 14.10.2019 19:02:04

                                    marmyš >> Ta je pstruhová, takže 16.4. začátek pstruhové sezóny.To jedu muškařinu.

                                      xDanielS - Profil | Po 14.10.2019 18:58:01

                                      Willow >> Ale kuš, jen hledám cestu

                                        marmyš - Profil | Po 14.10.2019 18:49:37

                                        Willow >> To chce řeku pod přehradou,tam to tak rychle nezamrzne. Lovím převážně na řece,na stojáku nemám ani 5% ročních docházek. Řeka má své kouzlo,na stojáku zaloví kdejaký blb :-))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj