S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMario6121 - Profil | Po 14.10.2019 18:43:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tankac 2019 par foto ze srazu, ktery jsem si trochu prodlouzil a vyplatilo se … paradni dovolena, i kdyz jsem odjizdel mokrej komplet co nebylo v bivaku bylo durch

tesim se na dalsi

Milan

    NWillow - Profil | Po 14.10.2019 18:41:31

    marmyš >> Já to čekal.Tady zima končí v dubnu.Jinak všude led a čekání na jaro,což je půlka května.

      Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 18:35:33

      xDanielS >> Ještě že vy dva se tak pěkně shodnete v názorech na mě:-)
      Zas na druhou stranu,o čem by jsme si tu pořád měli psát? Já prostě tvrdím,že do nějakých 35 metrů je vlasec v cajku. To co vy dva dokopy máte odloveno v zimě,to se ani nepokoušejte srovnávat se mnou,amatéři. Kdyby vám to tak šlo u vody jak u klávesnice:-))

        NWillow - Profil | Po 14.10.2019 18:21:55

        xDanielS >> Dane,Ty jsi vizionář feeder lovu na pletenku jako kmen pak ještě Čabi,my ostatní jsme se jen přidali.Budeš to mít stejně těžké jako já.Prostě ,vysvětlovat, vysvětlovat a pak tě 15% feeder rybářů pochopí, což považuji za úspěch, protože 15% voličů na své straně je Top5.😁😁😉

          NxDanielS - Profil | Po 14.10.2019 18:15:53

          Dědek >> A nezkoušel si dát spodek z vlasce? Coby amortizer?

            NxDanielS - Profil | Po 14.10.2019 18:13:44

            fheavy >> Vždycky jsem bloudil, jak to ten Bolek v tom filmu vlastně řekl, ale nikdy jsem neměl sílu, se na to podívat znovu.

              NxDanielS - Profil | Po 14.10.2019 18:05:19

              Willow >>

                NxDanielS - Profil | Po 14.10.2019 17:59:55

                Willow >> Klasická stará garda. "Všechny novinky jsou prdu!" Prostě si přišel jenom kopnout, o nic jiného tu nejde.

                  NWillow - Profil | Po 14.10.2019 17:56:32

                  xDanielS >> Dane, možná myslí tebe nebo mně,pak ještě Numen .😉
                  Pak už nevím.Ale pletenka proti vlasci je jako stará pevná linka versus mobil.😉
                  Je to prostě o pocitech......

                    Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 17:52:02

                    xDanielS >> Zbytečná debata,jen tak mimochodem,psal jsem o kaprech,tak proč sem dáváš cejny?

                      NxDanielS - Profil | Po 14.10.2019 17:21:47

                      marmyš >> Myslíš třeba tohle?

                      https://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=30319

                        Nfheavy - Profil | Po 14.10.2019 16:59:14

                        Slovenský moře na Dunaji moc pěkný.

                          Nfheavy - Profil | Po 14.10.2019 16:57:30

                          marmyš >> naprostej souhlas taky nelovím v dálce když to není nutný.

                            NDědek - Profil | Po 14.10.2019 16:57:10

                            Willow >> jasně, nic nenamítám. Byla to jen informace...

                              NWillow - Profil | Po 14.10.2019 16:55:46

                              Dědek >> 150 m za 15 $ pořídím i tady a ještě zbyde.A mám nárok na reklamaci.🤔😉

                                NDědek - Profil | Po 14.10.2019 15:56:17

                                MKulicka >> přesně :-)
                                Ale lítá to jako prase, viděl jsi to sám :-)

                                  NMKulicka - Profil | Po 14.10.2019 15:55:12

                                  Dědek >> Jo takhle, tys to objednal na základě té nosnosti. A průměr pak trochu překvapil:))

                                    NDědek - Profil | Po 14.10.2019 15:49:40

                                    MKulicka >> to je pravda. Když jsem to poměřil s tou Daiwou 0.22 mm, tak je silnější.
                                    Ale, je tady ale. Oni neudávají průměr šňůry, ale jen nosnost v librách... Což jsem si při koupi neuvědomil...

                                      NMKulicka - Profil | Po 14.10.2019 15:46:29

                                      Dědek >> Hlavně ten její reálný průměr je asi tak dvojnásobek udávaného:))

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj