S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Po 14.10.2019 15:44:39

janatak >> já jsem to chtěl vyzkoušet, tak jsem koupil levnou, čtyřpramennou z Číny. Je mnohem hlučnější, než osmi pramenná, ale stojí prd. Dá se tam koupit za mnohem menší částku ve 300 m 500 m...

https://www.aliexpress.com/item/32801335428.html?al​go_pvid=6fc58afd-bc16-4646-aa31-e8154fa418b5&btsid=​0d3d34ae-8f82-4dc6-b22d-33ec73f3269f&

výběr je velký :

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initia​tive_id=SB_20191014054255&SearchText=fishing+braid&​switch_new_app=y

    NDědek - Profil | Po 14.10.2019 15:41:54

    Willow >> Taky jsem nevěděl koho se ptá...

      NWillow - Profil | Po 14.10.2019 15:27:29

      janatak >> Jestli se ptáš Dědka tak ťukni na jeho Nick a automaticky ti vyskočí okno na zápis.
      A teď k otázce, já používám Daiwa J braid a Jarda asi taky,ale nevím to přesně.😉

      https://www.nasoutokushop.cz/daiwa-j-braid-x8-tm-ze​lena

        Njanatak - Profil | Po 14.10.2019 14:51:11

        Jakou pletenku a jaký průměr požíváš?

          Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 13:17:08

          Dědek >> Nerad lovím daleko. Než z té dálky dotáhnu kapra,tak zblízka mám venku dva:-)

            NDědek - Profil | Po 14.10.2019 13:14:45

            marmyš >> Já mám na těch Zauberech i na těch velkých Shimanech šňůru jen kvůli dalekým hodům. Se šňůrou se mi fakt háže lépe a hlavně mi to lítá dále. Jinak bych šňůru ani nedával.

              Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 13:12:52

              Dědek >> Kdysi tady nějaký ......něco napsal o jemných záběrech a všichni to papouškují po něm. Nebo tu mám jiné kapry,ale když to bere,tak by to viděl i slepý.

                NDědek - Profil | Po 14.10.2019 13:08:53

                Willow >> Milane, přesně jsi to popsal, není co dodat...

                  NDědek - Profil | Po 14.10.2019 13:08:18

                  marmyš >> Na krátko šňůru nepoužívám, nevidím v tom smysl, tedy pokud mi nepůjde o násobně lepší čitelnost záběrů... Já to na krátko neumím, teprve začínám, ale stačí mi na krátké vzdálenosti vlasec, to je fakt...

                    NWillow - Profil | Po 14.10.2019 13:08:09

                    Dědek >> Nakrátko to chce opravdu měkký pruty,jinak to musíš kočírovat přes brzdu a to na řece moc nejde,to mi je jasné.

                    Ale ta citlivost,ta je oproti vlasci někde jinde.😉

                      Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 13:06:30

                      Dědek >> Lovím tak do 35 metrů.Jenže kdo nemá šňůru jako by nebyl :-)

                        NDědek - Profil | Po 14.10.2019 13:03:55

                        Willow >> Já s nimi byl před týdnem na Odře a větší kapry jsem s ní vyřízl. Jinak na stojce na odhoz, jsem se šňůrou fakt spokojený...

                          Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 13:03:09

                          Willow >> Až někdo vedle mne se šňůrou naloví víc jak já,tak ti slibuji že šňůra bude na všech patnácti navi.

                            NWillow - Profil | Po 14.10.2019 12:59:54

                            marmyš >> O hodně přicházíš,ale nechci prudit.😉

                              Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 12:57:43

                              Dědek >> Šňůru na cívkách jsem nikdy neměl,ještě jsem k tomu nedospěl.

                                NDědek - Profil | Po 14.10.2019 12:51:04

                                marmyš >> na to jsem koupil ty cívky. Na originálech mám šňůru a potřeuji navinout vlasec. Jsem první den doma. Běhám a vyřizuji od rána. Na ryby jdu buď zítra, nebo ve středu, když nebude chcát...

                                  Nfheavy - Profil | Po 14.10.2019 12:50:23

                                  xDanielS >> osoho idaho )))

                                    Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2019 12:49:42

                                    Dědek >> Kdybys šel raděj na ryby,líp bys udělal :-))

                                      NDědek - Profil | Po 14.10.2019 12:45:40

                                      Byl jsem dnes u Valdy na nákup, teda hlavně kvůli náhradních cívek na Zaubera. Má tam vše, co kdo potřebuje a co jsem se díval, tak má i zajímavé ceny navi.
                                      Jinak od Haldorado vše, co kdo chce, co nemá objedná.
                                      Něco jsem k cívkám přikoupil :-))

                                        NxDanielS - Profil | Po 14.10.2019 11:50:03

                                        fheavy >> 🤘👍 však Hakuna matata!

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj