S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

fheavy - Profil | Po 14.10.2019 7:49:45

xDanielS >> kdybys četl další přispěvek tak jsem psal že jsem si dělal srandu stejne jako ty s tou hačkovanou dečkou hihi)))
Jinak ten fox není nějakej extra komfort akorát je neskutečně lehký,to stary JRC je o dost pohodlnější zkusim ten spodek nechat spravit/protrhlo se mne to na u hyceni vpředu u sedaku ,jinak bych foxe nebral.

    xDanielS - Profil | Po 14.10.2019 7:27:41

    fheavy >> To ty ale nemůžeš vědět Karle 😀 Nikdo z majitelů to nemá, takže zřejmě je to potřeba spíš na Foxe. Teď jsem na Crestě mimochodem seděl tři dny 10cm ve vodě a potřeba to nebylo 😜🤘

      fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 22:26:29

      Willow >> jo to znam už mně jednou vyprala ledvinak z ovči vlny,ten potom vypadal jak šakalí kuža)))

        Willow - Profil | Ne 13.10.2019 22:22:05

        fheavy >> Hlavně merino vlna nedrží pachy.Nosím do práce merino ponožky a absolutní luxus.
        Jen ti to nesmí manželka vyprat v automatce a dát aviváž,to ty vlastnosti nějak snižuje.Voda na praní max.35 C a lepší nechat namočit a pak ručně vyprat a hlavně dobře vymáchat,aspoň 3x v čisté vodě no a pak to můžeš v automatce vyždímat na max.600 otáček.😉👍👍
        Dobrý kup.

          fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 22:13:28

          Kalma >> ta ovči vlna je pouzitelna i v lete,stačil by i jen ten podsedak pod zadek,ono to křeslo bude tvrdy i když je teplo))

            Kalma - Profil | Ne 13.10.2019 22:05:20

            fheavy >> přesně tak, ale na léto to stačí;-)

              fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 21:57:40

              Kalma >> jo ja sem si s tim spro delal prdel,vetsina tech běžnejch křesel ma houno pod zadek,stejne jak to moje když je chladno tak to neni ono.

                Martin M. - Profil | Ne 13.10.2019 21:56:11

                fheavy >> to si necham dat od Jeziska, diky za tip, bomba napad!

                  Kalma - Profil | Ne 13.10.2019 21:52:15

                  fheavy >> Já mám tohle a jak je chladno, tak to taky žádná hitparáda není:-(
                  https://www.rybarskepotreby-shop.cz/kreslo-rybarske​-f5r-barva-zelena/pID0001

                    fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 21:48:15

                    Kalma >> dobře děláš,obzvlašt je to potřeba na feeder křeslo od Spročka))))

                      Kalma - Profil | Ne 13.10.2019 21:46:29

                      Díky chlapi, asi si to taky pořídím, protože mě studí dupenka, když déle sedím:-)))

                        fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 21:44:29

                        Martin N. >> to je to stejny co jsem daval ja akorat se mne tam namichalo slovo navic )))tam jsem to i objednaval.

                          fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 21:42:33

                          xDanielS >> jak jsem psal dřiv,řidim se heslem jak sedneš tak chytáš,)))

                            Martin N. - Profil | Ne 13.10.2019 21:37:18

                            Kalma >> Třeba tady jsem na to koukal já. https://www.ovci-veci.cz/5269-lovci

                              xDanielS - Profil | Ne 13.10.2019 21:36:25

                              fheavy >> Ještě háčkovanou dečku na navijáky a máš to skoro komplet! 😀👍

                                fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 21:28:38

                                Kalma >> https://www.ovci-veci.cz/457-podsedak-na-kreslo-hun​ter,nema to chybu z trestne lavice to udela docela pohodlnej posez,na to ja si potrpim,))

                                  Kalma - Profil | Ne 13.10.2019 21:22:51

                                  fheavy >> Ahoj, kde jsi to prosím Tě koupil?

                                    fheavy - Profil | Ne 13.10.2019 21:05:58

                                    ZM70 >> hmm pripomina mne to čast Dyje,pěknej usek.

                                      fzr - Profil | Ne 13.10.2019 20:54:45

                                      fheavy >> jj a bylo moc pěkně.

                                        ZM70 - Profil | Ne 13.10.2019 20:49:20

                                        fheavy >> Ne, ne, kousek vedle .... Nežárka.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj