S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 20:41:13

ZM70 >> pekna fotka z Dyje pokud se nepletu ?!

    Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 20:34:21

    fzr >> jo pěkny,dneska si volil stojak divam)

      Nfzr - Profil | Ne 13.10.2019 20:30:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ahoj, mám tady malé info z dnešní dopolední vycházky kde ryb se nachytalo opravdu hodně (od malé oukleje až po hromádku kapříků) . První prut na method feeder a proti němu se postavilo jedno medium s klasickou průběžkou. Průběžka dnes vyhrála na plné čáře. Chvilku jsem ladil návnadu, ale nakonec se ukázalo že topovka byla kukučerv. Top sestava byla jedna médium cresta 3,9m, 25kmen Technium, 30g krmelec a 25cm navazec s 10kou háčkem.

        NFeederman@ - Profil | Ne 13.10.2019 20:20:27

        fheavy >> Jojo, něco málo se povedlo a hlavně bylo hezky 🎣

          Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 20:08:52

          Feederman@ >> vpoho taky si neco pochytal ,hlavne že to bylo pohodovy ne?!

            Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 20:06:58

            Porty >> i ty Brute ))

              NPorty - Profil | Ne 13.10.2019 20:02:25

              fheavy >> Karle bezva, ty pruty jsou jak na čestný stráži před buckinghamem😅 jen pověsit vlajku Daiwa

                Nkubah - Profil | Ne 13.10.2019 19:59:39

                Knedla12 >> asi nikdy :-)

                Až nebudou moci - dám jim nové převody, ložiska atd. :-)

                  NKnedla12 - Profil | Ne 13.10.2019 19:48:22

                  kubah >> Díky za doplnění.
                  Kdy že budeš prodávat ty zaubery? :P

                    Nkubah - Profil | Ne 13.10.2019 19:09:57

                    kubah >> jinak chytáno na Competitiony medium feedery, osazeny Zaubery 4000.
                    Vlasec Technium 0.205mm, navazce Guru 0,18, háčky Nuclear NK 800.

                    Cejni si brali Cukk medovou. Jízda od kapra na Mikbaits pikantní švestku.

                      NFeederman@ - Profil | Ne 13.10.2019 18:53:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Zdarec, přidávám něco z víkendu. Z jedné řeky, ale ze dvou různých úseků. Chytal jsem takovým hrubším, pasivnějším stylem a když to moc nešlo, tak jsem i zjemňoval. Ale pořád to bralo tak nějak sporadicky, žádné časté záběry.
                      Sobota: jeli celkem slušně velcí cejni, cejnci, malé podoustve a k tomu se podařili dva menší kapříci.
                      Neděle: co se týče záběrů byla o něco lepší, žádný kapr se sice nepodařil, ale zato potěšily říční druhy ryb, parmy, ostroretky a tloušti.
                      Krmení a nástrahy byly oba dva dny stejné, na kořeněné bázi, akorát dnes jsem to přelil liquidem + jsem ještě namíchal zbytek krmení s červy, kukuřicí a malými předvlhčenými peletkami, které mi zbyly z pátečního popracovního párhodinového lovu :)
                      Za mě na tak hezký říjnový víkend co se týče braní ryb nic moc, sice se něco povedlo, ale očekávání byly větší. Důležité je však být tyhle poslední hezké dny venku u vody, pokud to jde.

                        NZM70 - Profil | Ne 13.10.2019 17:46:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        I když to dneska bylo o cejnech a ploticích, bylo krásně, a asi poslední feedrování v tričku a naboso :-)))

                          Nkubah - Profil | Ne 13.10.2019 17:17:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Do háje.. :-(

                          Celé odpoledne jen cejni. Začal jsem balit a po složení prvního prutu se ozvala brzda Zauberu..

                          Rychle jsem položil všechno a doběhl k prutu.. Zaseknout, utáhnout brzdu.. Vše v pohodě..

                          Zdolávání parádní, ten pacholek věděl o všech překážkach..

                          Ještě než jsem ho spatřil... Najednou vše povolilo..

                          A byl konec.. Ještě teď jen čumím do blba..

                            NFeederman@ - Profil | Ne 13.10.2019 16:51:41

                            fheavy >> Jojo to je paráda, když to takhle bere :)
                            Jak budu mít čas, tak přidám něco z víkendu, ale u mě žádná hitparáda :)

                              Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 10:53:16

                              Ciffik >> tam kde jsem byl slavičky moc nejsou,ale byl zvyšenej prutok oproti tydnu kdy cca ve středu teklo 13 a včera 24 kubiku,takže čim min silonu ve vodě tim mensi odpor tim padem dle toho i zatěž,chytal jses 80g kosikem kde jsem mel udelany 2trny se stahovačky,kdybych dal slabši kmen tak jsem mohl jit i niž,slabši kmen nedavam když ryby berou tak neni duvod a když ti prijde na tom proudu něco většiho tak seš připravenej,nektery ty zaběry byli docela razantni a i ti kapřici okolo 55 šli pode mne pod břeh takže naležita vybava je na miste ,zaleži na fleku a jak daleko haziš .
                              Edit:a zapomnel jsem na dalsi podstatnou věc chvilama šla řasa což postavenim prutu taky eliminuješ.

                                NCiffik - Profil | Ne 13.10.2019 10:40:34

                                fheavy >> Ty pruty v podstatě kolmo vzhůru máš kvůli slávičkám?

                                  Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 9:19:28

                                  Jedno vylepšení na křeslo v chladnějším období podsedak 100% merino ! /499kč/

                                    Nfheavy - Profil | Ne 13.10.2019 8:39:09

                                    Growler >> jj dik)

                                      NGrowler - Profil | Ne 13.10.2019 7:41:26

                                      fheavy >> Krásný lov,až si na to vzpomeneš v zimě zahřeje tě to na duši.A já v práci.....

                                        Nfheavy - Profil | So 12.10.2019 21:42:17

                                        Feederman@ >> chvilkama jsem potreboval jedny ruce navic )))i když jsem sel na prumer 18 a vynechal jsem červi tak sice o chlup min ale bralo karas,kapr,jesen,tloušt,cejn,parma,plotice,perlin neco jsem nestihal fotit .

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj