S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Feederman@ - Profil | So 12.10.2019 21:29:37

fheavy >> Paráda chlape, moc hezké ryby a fotky.
Čím víc druhů ryb, tím líp 😀 Rozmanitost na rybačce je na tom to nejhezčí.

    fheavy - Profil | So 12.10.2019 21:23:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdravím vespolek dnes jsem si dal repete na řece ale misto Moravy jsem zvolil Dyji počasi perfekt krasně straveny den na rybach,sestavy tournamenty a bully,kmen 35ks technium kroucenka návazec 0,17 fireline hačky Vanfook vel. 8 a 9,krmení pelety různé velikosti směs sensas Barbel natural a red spice KN,nastrahy ruzne pelety 8 a 14 nebo boilie 10-18 a různé kombinace s červi,nej nástraha pelety barbel baitech,ryb chyceno nepočitaně ruznych říčních druhů nej.do 60 holt rybařina není jen o rekordech někdy je taková normální a zároveň krásná ?!
    Menší fotoreport přikládam ..

      cmanamanas - Profil | So 12.10.2019 19:07:24

      chřenovák >> Karel ti zatím půjčí slamera 😁

        chřenovák - Profil | So 12.10.2019 19:05:01

        cmanamanas >> To určitě bude v plánu 👍
        Musím počkat na motor s pastorkem až bude hotov 😂

          cmanamanas - Profil | So 12.10.2019 19:00:34

          chřenovák >> neschovavej ještě kýta na vánoce 😁

            cmanamanas - Profil | So 12.10.2019 18:59:50

            Willow >> teď sem se na to díval a je to jpg.

              chřenovák - Profil | So 12.10.2019 18:57:35

              cmanamanas >> Já teď konečně ukončuji sraz 😎
              Uklízím na půdu prasogril 😂😂

                cmanamanas - Profil | So 12.10.2019 18:56:27

                Willow >> ok dík, jen že předtím mě to nedělalo

                  chřenovák - Profil | So 12.10.2019 18:56:19

                  Willow >> Proč? Když je to v jpg foceno
                  Občas se mi povede tu fotku nahrát a podruhé jinám ne

                    Willow - Profil | So 12.10.2019 18:46:42

                    cmanamanas >> Musíš je ,, datově" ořezat na formát jpg.

                      cmanamanas - Profil | So 12.10.2019 18:44:51

                      chřenovák >> to samé mě udělalo s fotkami ze srazu. S asi 50ti fotek mě pustilo snad 5.

                        murphyy - Profil | So 12.10.2019 17:37:36

                        MKulicka >> jo tiez to tak vidim, aj keby bolo nejake jazero na blizku, tak co tam budem chytat kapre? :) jasne ved, sa ukaze co a ako

                          MKulicka - Profil | So 12.10.2019 17:22:19

                          murphyy >> V Bangalore jsem parkrat byl. Ale taky sluzebka, takže jak je to tam s rybami netuším

                            marmyš - Profil | So 12.10.2019 17:19:50

                            murphyy >> V Můj Lov,některé hlavní fotky vyskočí,ale třeba ten JM se štikou ne.

                              murphyy - Profil | So 12.10.2019 16:59:21

                              BTW
                              bol niekto v Indii?
                              pondelok tam cestujem na sluzobku-Bangalore
                              mam tam sice kamosa-byvaleho kolegu-ale ten nechyta ryby, ale zase hovoril ze je tam vela jazier s kaprami, a ze oni tie ryby az tak neriesia, ze ich beru ako plevel ci co, nejak tak
                              len ma napadlo, ci s tym nema niekto skusenost, hmm? ale myslim ze asi velmi ani nie :))

                                murphyy - Profil | So 12.10.2019 15:56:32

                                marmyš >> sorac, ale stracam prehlad, aku stiku?
                                :)

                                  marmyš - Profil | So 12.10.2019 15:51:17

                                  murphyy >> Prvé dvě ano,ale na třetí,jak tam má JM štiku,tam už se hlavní nezvětší.

                                    murphyy - Profil | So 12.10.2019 15:48:56

                                    marmyš >> no nezda sa mi ze je to takto :)
                                    aj v ML ked kliknes na prvu foto tak ti vyskoci nove okno

                                    EDIT
                                    napr si vsmini pri zapise od Tomajo>prvu fotku nejde rozkliknut>ty snad ano?

                                      marmyš - Profil | So 12.10.2019 15:45:03

                                      murphyy >> Koukl jsem na Můj Lov a tam je to taky tak,hlavní zůstává a jen malé-vedlejší,dodatečné- se zvětšují.

                                        marmyš - Profil | So 12.10.2019 15:43:25

                                        murphyy >> Ta už rozkliknutá je :-) Taky mi to nic nedělá,když na ni klikám.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj