S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

murphyy - Profil | So 12.10.2019 15:36:34

tento zapis (cierny obrazok)
chřenovák - ® Poslat soukromou zprávu.So 12.10.2019 15:26:19

prosim admini zmazte
a nasledne aj tento moj :)

    murphyy - Profil | So 12.10.2019 15:29:49

    marmyš >> myslim toto>ten obrazok (cervena sipka) neviem rozkliknut

      chřenovák - Profil | So 12.10.2019 15:26:19

      xDanielS >> Mě tyhle občas na Mrk nejdou nahrát
      Objeví se tam jenom černé okno

        marmyš - Profil | So 12.10.2019 14:57:30

        murphyy >> Pokud myslíš s tím mladým,jak se opírá o auto,tak ta se mi taky zvětší.

          murphyy - Profil | So 12.10.2019 14:49:11

          marmyš >> jo, na tie dalsie (lezate) je to ok
          ja myslim tu prvu, tam to nerozkliknem

            marmyš - Profil | So 12.10.2019 14:38:43

            murphyy >> I když kliknu na ležatou fotku,tak se mi normálně zvětší.

              xDanielS - Profil | So 12.10.2019 14:20:56

              murphyy >> Mně to chodí normálně 🤔

                chřenovák - Profil | So 12.10.2019 14:13:37

                MiPo >> Chystáme 😂

                  murphyy - Profil | So 12.10.2019 13:33:25

                  inak, vsimli ste sit?
                  ak je fotka smerovana inak-otocena do boku, tak ti nezobrazi okno po klinuti na foto.
                  (ako viem o co go) da sa da poresit ak by sa chcelo, len ci to ma vyznam, napisem adminovi .. )

                    MiPo - Profil | So 12.10.2019 13:28:21

                    chřenovák >> to už si chystáš vlastní sádky

                      chřenovák - Profil | So 12.10.2019 12:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jiřík s feedrem na línech 😂

                        René - Profil | Pá 11.10.2019 14:54:52

                        vaereckoff >> Není zaž, rádo se stalo. Už se těším 😉

                          vaereckoff - Profil | Pá 11.10.2019 14:33:36

                          René >> dikec :)

                            vaereckoff - Profil | Pá 11.10.2019 14:33:27

                            René >> trička mám :) vypadají cupr, v pondělí sem soupnu foto :)

                              fheavy - Profil | Pá 11.10.2019 14:32:09

                              Petr.J >> heezky 1++!

                                René - Profil | Pá 11.10.2019 14:28:56

                                Petr.J >> fakt paráda 😉👍

                                  Petr.J - Profil | Pá 11.10.2019 10:25:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Doma jsem stáhl fotky z foťáku a tyhle 2 jsou docela pěkně a tak je ještě ukážu. Je to ten kapr co má přes 20 kg.

                                    fheavy - Profil | Čt 10.10.2019 18:55:57

                                    Dědek >> další Lišák do sbírky))

                                      fheavy - Profil | Čt 10.10.2019 18:53:17

                                      Kubák92 >> jo bulici jsou mazlíci )
                                      Nemají chybu. Jinak ještě dík za ně !!

                                        Kubák92 - Profil | Čt 10.10.2019 14:41:50

                                        fheavy >> Díky :) co Bullsy, slouží dobře ? Já teda krom koncovky kličky spokojen maximálně...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj