S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Dědek - Profil | Čt 10.10.2019 9:44:09

Kubák92 >> pěkné, moc pěkné...

    fheavy - Profil | Čt 10.10.2019 9:40:54

    Kubák92 >> krásný ryby a ješté v takovým počasí gratulace!!

      Dědek - Profil | Čt 10.10.2019 8:42:41

      ŠUKI >> Potvrzuji, taková ryba se rozhodně nechytá na Odře každý den. Tobě se Honzo povedla a je moc pěkná :-)

        Kubák92 - Profil | Čt 10.10.2019 8:25:37

        Knedla12 >> Díky trenére :-)
        Je jasné, že není heavy jako heavy a musím to nějak rozlišit...a ve srovnání s jistou populární značkou jsou moje Bertíky vlastně pickery :-D

          Knedla12 - Profil | Čt 10.10.2019 7:17:36

          Kubák92 >> Nedá mi to a musím si rýpnout do light sestavy :D
          Naštěstí vím jak to myslíš.

          Abych podotknul jak Kuba dobře zachytal, tak na tomto úseku když se chytne jedna lepší ryba za týden, tak už to je dobré, dvě jsou úspěch.

            Kubák92 - Profil | Čt 10.10.2019 0:02:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsem se konečně dočkal :) jelikož mám doma nejúžasnější ženu, která sama uhlídala naše jeden a tří leté synátory, jel jsem letos naposledy přes noc k vodě a to rovnou na 3 noci :) ve čvtrtek jsem to jel ještě neposledy omrknout s lehčí výbavou a trochu nakrmit...v pátek po práci jsem vše potřebné sbalil a ještě s jedním kamarádem (kaprař) vyrazil k řece...v sobotu to vypadalo 0:2 v můj neprospěch + menší posměšky, jestli jsem tam přijel chytat cejny...no a protože ponorky moc nespolupracovaly, změnil jsem to na "bezbolestnou" a jal se dohnat skóre..zakončil jsem to nakonec výpraskem 5:2 :D

            Krom jednoho pionýra, co záběr to ryba 75+, tuším 77,79,80 a 85..doby záběrů dost nepravidelné, počasí taky jak na houpačce..ale odjížděl jsem spokojený jak želva...

            Sestava Light:
            Korum 3,9/120g, Korum Feeder Reel 5000, kmen Technium 0,25, 80cm forpas z 0,26 fluo Starbaits a háček Starbaits SB2 v10. Nástraha pelety Red halibut 14 a 20mm

            Sestava Heavy:
            Cresta B. Bovens 3,9/150, Shimano Bull`s Eye 5050, kmen 0,35, 20cm forpas Strategy Stamina Strip-!T 25lb, háček Gamakatsu Humpback v8.

            Nejvíc jsem věřil panáčkovi, Starbaits Red One 20mm + fluo růžová popka S. Hot Demon 14mm Hot Demon + dropper HD a druhý byl S. Scopex&krill 20mm + bílá plovka HD 14mm + dropper v obou příchutích. Jestli to mělo efekt nevím, ale prostě jsem tomu věřil :) Poslední 80 kapr byl chycen na 20mm Robin Red peletu 10minut před odjezdem, kdy mi na břehu zbyly jenom pruty a podběrák, tzv. "na Vágnera" :D

            Vnadil jsem jen 20mm koulema Starbaits Global Scopex a Mega Fish a 16 a 20mm halibutky. Radši ani nechci počítat, kolik jsem tam toho nechal, odhadem tak 10kg...

            Konec hlášení, uffff

              xDanielS - Profil | St 9.10.2019 21:46:31

              Kondrakar >> Pozdě 🤘

                Kondrakar - Profil | St 9.10.2019 21:45:02

                xDanielS >> Démona vezmu :-)

                  xDanielS - Profil | St 9.10.2019 21:26:48

                  jarami >> Poslal, máš ho u mě. Zatím nejsou, takže ok.

                    Petr.J - Profil | St 9.10.2019 21:20:39

                    ŠUKI >> Věřím. Já si ulovku jako máš ty vážím více, než toho co chytám teď. To co provozují teď je dost hrůza, týden na řece, v tomhle počasí v brolicku, a když se poštěstí 2-3 kapři za den, jsem rád. Zítra už jedu domu

                      ŠUKI - Profil | St 9.10.2019 21:19:34

                      Petr.J >> K večeru chodím do hospody a večer se věnuji manželce :-) Prostě zabral. Dědek ti může potvrdit jak to u nás na potoku vypadá !

                        jarami - Profil | St 9.10.2019 21:14:08

                        xDanielS >> Ahoj Dane, neposlal pro mě, po tobě, Renda triko ze srazu? Pokud ty koule nejsou prodané, vezmu je. Jarda

                          Petr.J - Profil | St 9.10.2019 21:13:18

                          ŠUKI >> Pěkný a za dne, to mě se moc nedaří.

                            ŠUKI - Profil | St 9.10.2019 21:09:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Petr.J >> Neboj já se už pochlubil a dokonce na feeder a ne na plavačku jak většinou chytám !!! Podle druhé fotky plave stále v "mém" revíru !!!:-)))

                              xDanielS - Profil | St 9.10.2019 21:02:36

                              Fakt to nikdo nechce? Fakt, žádnej podvod, slibuju! 😜250Kč/ks

                                Petr.J - Profil | St 9.10.2019 20:45:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ve stejnou dobu. Způsob lovu stále stejný.

                                  standas - Profil | St 9.10.2019 17:13:01

                                  chřenovák >> až 70. cm :-))

                                    Petr.J - Profil | St 9.10.2019 16:55:24

                                    Dědek >> To určitě, myslím, že ty největší se ještě nechytily a nebo když se chytily, šťastný lovec se nikde nechlubil.

                                      Dědek - Profil | St 9.10.2019 16:52:43

                                      Petr.J >> Podstatné je, že tam ty velké ryby jsou a jsou rozhodně ve větším počtu, než tady na Odře, nebo v Ostravici, kde pochybuji, že kapři větší vůbec jsou...

                                        vaereckoff - Profil | St 9.10.2019 16:13:12

                                        MKulicka >> exkluzivita :)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj