S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Hoolis - Profil | St 9.10.2019 15:31:49

Petr.J >> jj, minulý měsíc plotice 40 cm a cejn 64 cm. Všichni kapři přes 60 cm. Ryby krásně vyžrané.

    Petr.J - Profil | St 9.10.2019 14:59:15

    MKulicka >> krása

      MKulicka - Profil | St 9.10.2019 14:42:19

      Dněpr v Kyjevě. Je to kousek od hotelu - mít pruty a čas byl by to parádní urban fishing:)) Na žádné fotce není celá šířka řeky. Ten zdánlivý břeh na fotkách je vždy nějaký ostrov, který řeka obtéká ještě z druhé strany - obrovská voda. Místní tu mají zajímavé rybářské posty - malá mola zabíhající pár metru do vody. Voda u břehu překvapivě čistá, je vidět určitě minimálně dva metry pod hladinu. Pár místních rybářů s plavačkou a vláčkou - feeder žádný:))

        Petr.J - Profil | St 9.10.2019 13:46:36

        Dědek >> No Labe je dobrý, ale myslím, že spousta lidí si to dost idealizuje. Jde tu v pohodě strávit týden bez záběru a po týdnu na tom samém místě je to lov snů. Za ty roky jsem nenašel žádné důvody, proč je to tak, či onak. Například teď, nějaké ryby jsem pochytal, ale třeba oproti loňsku touto dobou to je vysloveně slabota. Jde to oduvodnit počasím, loni bylo takové stabilnější, letos to je jako na houpačce. Ja tu něco pochytal a asi kilometr pode mnou chytá kámoš, za týden skoro nic nechytil a při tom jsem na tom jeho místě několikrát chytal a nachytal. Jinak ale mimo kaprů jsou zde i ostatní ryby až nenormální veliké, cejni okolo 60 cm jsou úplně běžní, to samé jelci, dokonce se mi před několika dny povedla 42 cm plotice. Mnozí na tyto ryby nadávají, že kvůli nim nemohou chytit kapry, mě teda nevadí a když to není cejn co každých 10 minut, chytám je rád. Když ale berou hodně a i velcí, kteří potěší, není v mých silách to dlouho vydržet.

          René - Profil | St 9.10.2019 13:24:50

          vaereckoff >> 😉👍

            Aiwen - Profil | St 9.10.2019 12:39:40

            chřenovák >> tam nejezdim. Neznam 😊😊

              Dědek - Profil | St 9.10.2019 12:18:47

              chřenovák >> Ty taky nejsou prý nic moc. Na záběry velkých ryb se tam čeká déle, než u nás nahoře na Odře :-))

                chřenovák - Profil | St 9.10.2019 12:15:43

                Dědek >> Kousek vedle máte Mazurské jezera 😂

                  vaereckoff - Profil | St 9.10.2019 12:03:18

                  René >> no tak já sem večer něco frknu no :D

                    vaereckoff - Profil | St 9.10.2019 12:02:57

                    René >> sqele :) dikec :)

                      Dědek - Profil | St 9.10.2019 12:01:56

                      chřenovák >> A co máme tady my, chudácí? :-(
                      Jen posraný Benešov :-(

                        Dědek - Profil | St 9.10.2019 12:00:43

                        chřenovák >> No já osobně, bych jimi určitě nepohrdl :-))

                          René - Profil | St 9.10.2019 12:00:34

                          vaereckoff >> jen to sem dej, a nestyď se 😉

                            René - Profil | St 9.10.2019 11:59:47

                            vaereckoff >> včera odpoledne ti byl odeslán balíček 😉

                              vaereckoff - Profil | St 9.10.2019 11:52:32

                              To jsou ryby vám povím, to sem ani ty nasadaky dávat nebudu :) zdravím všechny

                                chřenovák - Profil | St 9.10.2019 11:51:32

                                Dědek >> Zase ty jelci mají přes 60 cm😂

                                  chřenovák - Profil | St 9.10.2019 11:50:37

                                  Aiwen >> Někdo má zase pěknou vodu na Moravě D 5,6 a7 😂

                                    Dědek - Profil | St 9.10.2019 11:47:14

                                    Aiwen >> Tak to je. Labe je výjimečná voda na velké ryby a kdo umí, umí si najít místo, tak také zachytá. Kdo neumí, chytá tam jelce :-))

                                      Aiwen - Profil | St 9.10.2019 11:45:54

                                      Dědek >> ajooo.. ale i tak krasna ryba... maji stesti ze tam maji takovou vodu😊

                                        Dědek - Profil | St 9.10.2019 11:42:41

                                        Aiwen >> Labe :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj