S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | St 9.10.2019 6:53:01

Petr.J >> jedeš dobře 😎😉

    Nfheavy - Profil | St 9.10.2019 5:36:13

    Porty >> pěkný kamaráde.

      Nfheavy - Profil | St 9.10.2019 5:16:32

      Aiwen >> jj ))

        NAiwen - Profil | St 9.10.2019 0:18:10

        Porty >> kam na takove ryby sakra chodis 😂😂😂🤔🤔

          NAiwen - Profil | St 9.10.2019 0:14:17

          fheavy >> je to o nahode.. stejne jak na dyji lupnout lepsiho kapra.. dyja je silene nevyzpitatelna. Jednou zachytas a pak 10x vyhoris..

            NPetr.J - Profil | Út 8.10.2019 22:59:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ještě jeden ilegal před spaním.

              NquietJT - Profil | Út 8.10.2019 22:37:05

              Porty >> hm,parádní kus. A dobrej výraz k tomu😉

                NPorty - Profil | Út 8.10.2019 22:28:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                S feederem na kapry 🤠 River Solith 390/200

                Zdraví Porty

                Ps: jsem rád, že se to tu snad už uklidnilo...👍

                  NRené - Profil | Út 8.10.2019 22:07:41

                  Petr.J >> a o tom to je :-)

                    NPetr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:57:32

                    René >> Tak já 20 let kapraril, mám natrenovano. Přestal jsem s tím, že mi nebavilo to dlouhé čekání, mám teď raději akčnější chytání, když se stále něco děje.

                      NRené - Profil | Út 8.10.2019 21:54:17

                      Petr.J >> Já jsem s kobrou jelito, ale zlepšuji se, už jsem párkrát dostal kule do vody :))) prak mi vyhovuje, a i docela přesně.
                      Krmítko plním partiklem, peletama, kulema a zalepím to trochou krmení, takže jako pevačko.

                        NEmilooo - Profil | Út 8.10.2019 21:46:40

                        fheavy - sedím tam jak sem tě přestěhoval.

                          NPetr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:42:37

                          René >> Chytám teď stejně, olovo+PVA +kobruji, prakem mi to moc nejde. S krmitkem to mám ale raději, futro mám jak pastu, fakt těsto a to se pomalu vyplavuje, nevadí mi chytat i jiné ryby než kapry, ono se i ti kapři takto povedou. Mám touto metodou spoustu pěkných.

                            Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 21:39:50

                            Emilooo >> ukaž ??!!))

                              NPetr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:38:04

                              Emilooo >> Já už od čtvrtka. Tady co jsem to jde hned do hloubky a u břehu to prostě vůbec nejde. Já asi vím, kde chystáš, tam to je jiné, ale chce to tam znát a to já neznám.

                                NRené - Profil | Út 8.10.2019 21:37:58

                                Petr.J >> Často chytám na nejproudnější části Labe, tak chytám hodně s olovem + pva+ nastřílení návnady prakem. Při větším průtoku chytám úspěšně blíž u břehu. Zatím mi to stačí a stejně přehazuji tak dvakrát, třikrát do hodiny, vodou letí hodně bordelu a i když mi stačí 100g olovo, tak bordel na vlasci mi zatáhne olovo někam mezi šutry.

                                  Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 21:32:56

                                  Feederman@ >> jj ))

                                    Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 21:32:21

                                    René >> ty seš nekulturní barbara přes pruty,jediný co tě omlouvá je že je nechavas v autě,Tournamenty bys tam nenechal)))

                                      NEmilooo - Profil | Út 8.10.2019 21:31:13

                                      Petr.J - Taky sedím na Laby.už od pátku.koryto zatím mrtvé a ryby my jdou ze dvoumetrové hloubky.

                                        NRené - Profil | Út 8.10.2019 21:27:18

                                        xDanielS >> Tak to ti věřím :-) ale vozit je hozený celý týden v autě taky nebudeš :-)) a víš jak to mám s Daiwou, i když ty produkty za to nemůžou ty jsou v pohodě :-(

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj