S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Petr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:25:59

René >> Sedí, ale teď to dost teče a musím chytat jenom s olovem 160g. Rád bych chytal krmítko, ale moc mi ujíždí. Budu muset do těchto těžších podmínek koupit ještě něco silnějšího, těch 250 g. Chytám docela daleko v koryte.

    xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 21:24:49

    Petr.J >> A to je důležité.

      xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 21:21:52

      René >> Já zase nedám dopustit na Cast´izmy :-P

        Feederman@ - Profil | Út 8.10.2019 21:21:19

        fheavy >> To je jenom skleróza, to není němec :D:D

          René - Profil | Út 8.10.2019 21:20:44

          Petr.J >> Já na ty pruty taky nedám dopustit, o tom to je, musí ti sedět.

            fheavy - Profil | Út 8.10.2019 21:19:12

            Feederman@ >> to asi jo ale ten němec mně občas navštěvuje )))

              xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 21:18:41

              Kdyby snad měl někdo málo, z bazaru ..... :-O

              Nabízím: prodám pruty a navijáky :603449716 feeder delphin legia ii 360cm /80g 1 100.00 kč feeder daiwa ninja 360cm / 50g 1 000.00 kč feeder browning black magic 330cm /80g 900.00 kč feeder sema cartel 360cm /120g 1 250.00 kč feeder mitchell avocet 330cm /90g 700.00 kč feeder mitchell fluid 360cm /100g 500.00 kč feeder suretti cartel medium 360cm /70g 600.00 kč ms range econ feeder 360cm /80g 900.00 kč mivardi vision feeder 330cm /70g 1 800.00 kč trabuco selektor 300cm /35g 900.00 kč navijáky mivardi integra 4000/ návin fendreel 20.5 1x 600.00 kč mivardi daemon 4000/ návin fendreel 20.5 2x 1 100.00 kč delphin elán 4000 /návin fendreel 20.5 350.00 kč shimano sedona 4000 750.00 kč
              kralvi ®Poslat soukromou zprávu.

                Feederman@ - Profil | Út 8.10.2019 21:16:39

                fheavy >> Jak starý, jsi přece v nejlepších letech :)

                  Petr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:15:45

                  xDanielS >> Dobrá, beru to. Ale s těmi pruty jsem už po roce používání stále velmi spokojen. Musím říci, že jsem si je přímo zamiloval. Možná bych si zamiloval i jiné, ale tyhle mi prostě sedí.

                    fheavy - Profil | Út 8.10.2019 21:12:01

                    Feederman@ >> už aní moc nevím,čím su starší tím min si teho l
                    pamatuju)))

                      xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 21:11:41

                      Petr.J >> Hoj. Tato přestřelka nevznikla kvůli tobě. Bublá v Jirkovi už pěkných pár let. Už jsem to tu několikrát psal, snad naposledy.
                      Před možná čtyřma, možná pěti lety jsem něco prodával. Už si nepamatuju ani co a ozval se mi Jirka, že by to chtěl, ale že nemůže hned. Než se ozval znovu, zapomněl jsem na to a prodal to někomu jinému. Už tehdy jsem se mu omluvil a nabídl, že mu udělám cenu v Milu, kde jsem tehdy brigádničil, to odmítnul. Roky se nic nedělo a loni mi to otřískal o hubu, vůbec jsem nevěděl, že to byl on a dávno to celé pustil z hlavy. Po extempore zde jsme si vyměnili pár SZ, kde jsem se mu znova omluvil. Cca rok bylo ticho až zase teď, nevynechal příležitost mi připomenout, že nejsem dokonalý. Vůbec netuším, proč ho to drží tak dlouho a protože už ani nevím, o co se jednalo, nedokážu posoudit, proč se chová, tak jak se chová. Zde si zcela vědomě vyprovokoval redku a následně pláče v jiném vlákně, že ji dostal. Z mého pohledu je tohle celé úplně absurdní a jediné, co by mi to osvětlilo, jsou jím zmíněné životní těžkosti.
                      Ono zde ledacos vyzní o dost jinak, psaný text emoce přenáší špatně a my dva jsme se dostali do křížku skrze tvé vychvalování DG, nad které nebylo, ač si jiné feedry v ruce neměl, i ta zkušenost s nimi byla velice krátká.
                      Mým cílem vždy byla ochrana tohoto vlákna a vždy jsem se snažil, aby to bylo bez ohledu na mé osobní pocity. Skrze pár lidí a také mou stoupající zaneprázdněnost, jsem se z mrku na nějakou dobu stáhnul, s Rendou jsme si navrhli další moderátory a snažili jsme se tak, aby byli přínosem pro toto vlákno, nejen pasivní dohlížitelé.
                      Už jsem ti to psal jednou a vlastně moc nerozumím, proč to píšeš znovu. Není důvod k výmazu tvých příspěvků, ani ke tvé blokaci, stejně tak nikdo zde nedostal redku z osobní antipatie a mohl bych psát dál a dál, ale už mi dnes kdosi řekl, jestli už nejsem z těch hádek zde unavený, jsem, takže to snad bude všechno.

                        Petr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:09:46

                        Tomas Krlin >> Souhlas

                          Feederman@ - Profil | Út 8.10.2019 21:06:13

                          René >> :):)

                            Feederman@ - Profil | Út 8.10.2019 21:05:52

                            MKulicka >> :):)

                              René - Profil | Út 8.10.2019 21:03:58

                              Feederman@ >> No není vůbec zač, je to tak :-)

                                MKulicka - Profil | Út 8.10.2019 21:03:37

                                Feederman@ >> jj, Renda má pravdu, reporty máš vyšperkovaný:)))

                                  Tomas Krlin - Profil | Út 8.10.2019 21:03:17

                                  Tez bych rad na toto vsechno vyjadril svuj nazor.
                                  Feeder je dle meho od slova krmit, vzniklo to na principu, krmim, lakam ryby, stahnu a udrzim rybu na miste a tu chytam, mam spicku ohebnou a velice citlivou a diky tomu s velkou efektivitou lovim ryby, kde bych s klasickym zpusobem na tezko tak efektnivni nebyl.
                                  Myslim, ze to nebylo vymysleno pro cilene chytani velkych kapru/ryb, kdy je navic treba kolikrat selektovat absenci krmeni a pouzivaji se na “puvodni feeder v pravem slovasmyslu” doslova prasacke montaze.
                                  Rekl bych, ze feeder je jedna vec, ale tohle je uz spis kaprarina za pouziti feederoveho prutu a jeho vyhod, je to evoluce, neco uz dalo by se rict tezko zaraditelneho, coz vlastne castecne nevylucuje nadpis a zamereni diskuze, proto mi prijde zbytecne se dohadovat jestli je to to, ci ono, proste je tezko to vubec rozseknout.
                                  Asi neco jako rozdil mezi tvrzenim: sklenice je na pul prazdna a sklenice je na pul plna, proste je pragmaticky naplnena z poloviny a zbytek je jenom o tom, jak to kdo citi.

                                  Nooo, to bychom meli a jinac se mi vsechno libi, co se tu probira a resi, zajimava diskuze, tak ze pohoda… :-)

                                    Petr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:03:12

                                    René >> 20 mm domácí výroba

                                      René - Profil | Út 8.10.2019 21:02:47

                                      fheavy >> :-))

                                        Petr.J - Profil | Út 8.10.2019 21:02:42

                                        Emilooo >> No samospoušť to je problém a nechci je tu moc trápit

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj