S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Út 8.10.2019 21:02:18

Petr.J >> Pěkně :-) jsou žně, tak se musí kosit :-)
Jak velké nástrahy chytáš? Vykat si snad nemusíme, ne?

    NFeederman@ - Profil | Út 8.10.2019 21:01:08

    René >> Díky chlape, to mě fakt moc potěšilo :)

      NFeederman@ - Profil | Út 8.10.2019 21:00:15

      fheavy >> Parma je pro mě úplný top, je to neskutečná a krásná bojovnice, ale to ty moc dobře víš :)

        NFeederman@ - Profil | Út 8.10.2019 20:59:12

        MKulicka >> Já si cením každou chycenou parmu i malou :) a samozřejmě ne jenom parmu.

          NEmilooo - Profil | Út 8.10.2019 20:54:40

          Petr.J - Ty jsi fešák,ale ty ryby nejsou celé.-))

            NPetr.J - Profil | Út 8.10.2019 20:50:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            René >> Tak jo, před chvilkou. A ještě ráno. Všimněte si prosím, jak jsem už natrénoval ten správný náklon hlavy. Sestava stále stejná.

              Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 20:30:04

              René >> jjj)

                NRené - Profil | Út 8.10.2019 20:24:04

                fheavy >> Tak to je nás víc :-))

                  Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 20:21:36

                  MKulicka >> tak nějak,proto na ně poslední dobou nechodím))

                    NRené - Profil | Út 8.10.2019 20:21:28

                    Petr.J >> Mrzelo by mě to. Opravdu jsem rád když se sem dávají fotky z lovu, je to barevné a kolikrát ani není zapotřebí tolik slov :-) každý to děláme trošičku jinak a dá se i okoukat něco nového a zajímavého. Nějak tak jsem začínal.
                    Zápisy co třeba dává různě Feederman@ mě opravdu baví, je tam všechno, ryba, návnady, nástrahy, montáže, příroda, prostě super, fakt paráda.
                    Dostal jsem možnost se zúčastnit několika sranda závodů pořádaný Mirasem a vím že kaprofeeder a kaprařina (závodní) jsou velice blízké. Spoustu věcí jsem okoukal právě u nich. Tak proč si z každého nevzít to dobré co mi vyhovuje a spojit to v úspěšný lov. Tak ať se ti daří.

                      Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 20:20:14

                      Feederman@ >> to ja taky,největší jsem chytl 87 ale to už je min.10let,parmy přes 80 jsem chytl v dřívějších dobách víc ale nikdy když jsem šel na ně cíleně.

                        NMKulicka - Profil | Út 8.10.2019 20:20:09

                        fheavy >> Tak chytat velké ryby problém není, to zkouším často. Ovšem chytit je - to už bývá horší:)))

                          NMKulicka - Profil | Út 8.10.2019 20:17:35

                          Feederman@ >> já i při mnohem menší:))

                            NMKulicka - Profil | Út 8.10.2019 20:16:56

                            kubah >> Sem tam to někdy zajiskří, no. Já se to snažím brát s nadhledem (a moc nestartovat:), už se mi tu párkrát stalo, že jsem toho druhého špatně pochopil. Jak jsem psal - to jsou ty textové diskuse. Karet tu zas tolik není - vzhledem k rozsahu diskuse.

                              NFeederman@ - Profil | Út 8.10.2019 20:07:23

                              fheavy >> + Aiwen, chytit takovou parmu, tak jsem v sedmém nebi :).)

                                Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 20:02:06

                                Aiwen >> maš pravdu ,jen jedna věc těžko se dá jít na takovou rybu cíleně když tam moc nejezdíš,chytat parmy ano ale 90+ je o spiš o štěstí a nahoďě.

                                  NAiwen - Profil | Út 8.10.2019 19:51:22

                                  fheavy >> tu prvni chytli hned v lednu myslim. Tak proc ne v zime🤔🤔🤔

                                    Nkubah - Profil | Út 8.10.2019 19:43:00

                                    MKulicka >> přesně tak - a porovnání feeder x kaprařina v normě bylo.

                                    Jsou tu ovšem diskuse jiné, kde nesouhlas s vládnoucí partou diskuse znamená hned kartu a smůlu...

                                      Nfheavy - Profil | Út 8.10.2019 19:42:48

                                      Aiwen >> vim o tom akorát jsem letos okolo BV moc nebyl,když to bylo aktuální tak jsem nemohl,holt někdy příště)))

                                        NPetr.J - Profil | Út 8.10.2019 19:40:08

                                        MKulicka >> Máš pravdu předsedo 😂

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj