S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

MKulicka - Profil | Út 8.10.2019 19:18:43

Petr.J >> Omlouvat se není za co. Přestřelky, respektive různé názory, jsou naopak žádoucí, pokud to to zůstane ve rovině věcné a rozumné diskuse. Což za mě třeba to samotné porovnávání feeder-kaprařina bylo. Měli bychom všichni držet na paměti (což teda dělá problém občas i mně), že při textové diskusi vzniká mnohem více nedorozumění a nepochopení, něž při když je to tváří v tvář. Já jsem naopak rád, když na určité věci někdo nahlíží jinak. Někdy (časem) dojdu k tomu, že má vlastně pravdu. A někdy holt ne:). Ale účelem diskuse není dojít k jednomyslné shodě. Tak nám všem přeji chladnou hlavu, protože zima se blíží, a občas nezbude nic jiného, než o těch rybách alespoň tlachat:))

    Petr.J - Profil | Út 8.10.2019 18:43:05

    Pánové chtěl bych se omluvit, že tahle nepříjemná přestřelka vznikla vlastně kvůli mě a mým srovnávánim feeder a kaprarina. Je pravdou, že s Danem jsme si už dávno nějak nesedli a nějaké napětí mezi námi bylo už dříve. V podstatě se vůbec neznáme, ale tak už to někdy je. Aby se předešlo dalším problémům, nebudu už sem přispívat a dělat nějaké dusno, to je poslední, co bych chtěl. Myslím, že by bylo i vhodné, všechny mé poslední příspěvky odstranit. Děkuji. Když mě zablokujete, budu jenom rád, alespoň mi to nebude lákat, psát nějaké nevhodné příspěvky.

      xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 18:41:33

      kubah >> Ani ne

        xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 18:40:49

        MKulicka >> Ani ne, bral jsem je pro Rendu, ale záměna. HD jsem bral pro sebe 10kg a PM mám asi 5.

          xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 18:30:04

          chřenovák >> A ty taky nezlob, ty si taky v trestu!

            xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 18:24:00

            Knedla12 >> 😎 Pyskatýho 😎😀😀😀

              xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 18:09:13

              chřenovák >> Původně pro Rendu byly, jen jsem špatně pochopil zadání, chtěl pelety...

                Knedla12 - Profil | Út 8.10.2019 18:00:40

                xDanielS >> Že bych to vzal? Já bych pak ale zase nevěděl co dřív do té vody hodit...

                  chřenovák - Profil | Út 8.10.2019 17:51:35

                  xDanielS >> Tyhle gule jsou Topky 😂Renda na to nachytal pomalu všechny ryby na Tankáči

                    MKulicka - Profil | Út 8.10.2019 17:07:34

                    xDanielS >> špatná velikost?:))

                      kubah - Profil | Út 8.10.2019 17:02:52

                      xDanielS >> ts, špatně si objednal.. Tím pádem je nechceš, jelikož jsou nechytaci..

                      A místo likvidace je nabízíš..

                      :-)

                        xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 15:58:44

                        Kdyby někdo chtěl, špatně jsem objednal...

                          xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 15:15:00

                          René >> A ty mě už taky n€s€r a mazej spát! Nechci tě pak vidět někde ve zprávách. Šup šup!

                            xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 15:11:33

                            Přidávám, co tomu předcházelo.

                              Aiwen - Profil | Út 8.10.2019 14:12:18

                              fheavy >> Karle. Na dyji okolo BV se letos chytly dve parmy pres 90cm.. treba se ti to podari jeste jednou. Obe plavou dal..

                                kubah - Profil | Út 8.10.2019 6:58:10

                                Dědek >> zdar.. 5:17 jsem na cestě do zaměstnání každý všední den, to už rozhodně nespím :-)

                                  kubah - Profil | Út 8.10.2019 6:57:15

                                  fheavy >> jojo, ze školou jsem to měl také..

                                    fheavy - Profil | Út 8.10.2019 6:55:04

                                    kubah >> v mladších letech jsme tam jezdily povinně ze školou)))

                                      kubah - Profil | Út 8.10.2019 6:24:50

                                      :-)

                                      Mezinárodní strojní veletrh...

                                        xDanielS - Profil | Út 8.10.2019 5:58:48

                                        Dědek >> Mezinárodní sraz výhybkářů?

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj