S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NmarasOV - Profil | Pá 23.11.2018 16:19:08

Dědek >> jak ti říkám dělal si prdel.

    NmarasOV - Profil | Pá 23.11.2018 16:18:20

    Dědek >> tenhle přišel v jeden den o hodinu dříve než ten předešlý a všimej ryba stavbou jako přes kopírák , jen byl o něco kratší. Tohle jsou ryby vyšlechtěné proudem :))

      NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 16:17:40

      marasOV >> čti...

      https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14988&page=3864#b​ottom

      možná to jen špatně chápu a dělal si prdel :-o

        NmarasOV - Profil | Pá 23.11.2018 16:12:36

        Dědek >> dělal si prdel

          NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 16:12:12

          marasOV >> psal, že jo :-)
          Krasavec Juro, krasavec :-)

            NmarasOV - Profil | Pá 23.11.2018 16:09:58

            Dědek >> ale Dědku ten Ivošuv není z Odry ;-) takhle vypadá ufeederovaný Odrák 90+ :)

              NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:42:22

              Willow >> to jo, to dělám, ale ta vůně kouře tam chybí...

                NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:42:04

                já 2 >> Štěpáne vysvětlím.
                Do Odry 3, úseku cca.10 km vodního toku, sadí Ostrava ročně 500 kg kapra, což je s bídou 200-250 ks. Najedou chlápci z okolí a vychytají velkou část. Další část vychytají po zbytek roku. Kolik myslíš, že tam těch kaprů, o jakýchkoliv délkách, či jakékoliv váze bude?
                Kdyby tam nebyli ti zbylí kapři a mezi nimi pár velkých kousků, chodilo by se tam tak na oukleje, karasa stříbřitého a tlouště.
                Proto jsem rád, že se nevymasí vše a přesto, že mě stojí spoustu času jednu rybu chytit, stojí mi to za to. Je to moje nejoblíbenější a v mých očích jedna z nejkrásnějších vod. Když přijedeš, rád tě tam vezmu a budeš koukat.

                  NWillow - Profil | Pá 23.11.2018 15:35:14

                  Dědek >> Ugriluj v troubě bůček.Akorat chybí to aroma po kouři.Minulý týden jsem dělal 2x3+kg a v neděli to byl už jen zákusek.😋😋

                    Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 15:34:59

                    Dědek >> Nedávno mi jeden hospodář vysvětloval, že štika 80+ by se neměla vracet, sumec 140+ taky ne... tohle prasátko je zlo větší

                      NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:30:27

                      Kučík >> sakra, kámo, už vidím, jak se točí na rožni :-)
                      Už jsem nejedl pečené selátko tolik roků, že si ani nepamatuji, kdy to bylo :-(

                        NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:29:21

                        já 2 >> ale plave...
                        Je fakt, že tam kde se chystám, moc parem nebude... Na ty se musí dole z véršku :-)

                          Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 15:26:34

                          Dědek >> Takže už neplave. To je dobře... pak tam nemůžeš chtít chytat parmy, když je tam tohle

                            NKučík - Profil | Pá 23.11.2018 15:26:32

                            Dědek >> Čau já mam radši tyhle.😀😀😀

                              NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:25:13

                              Knedla12 >> koukni :-)

                              Bez jeho svolení :-o

                                NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:19:39

                                já 2 >> plave, dokonce kolega z Ovy, na Ostravě, fotku podobného dával... :-)

                                  Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 15:17:32

                                  Dědek >> Doufej, že tam takovej hnus neplave...

                                    NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 15:08:25

                                    Knedla12 >> Příští rok, ti sem dám takovou fotku pašíka z Odry. Asi, možná, teda doufám :-)))

                                      NKnedla12 - Profil | Pá 23.11.2018 12:34:22

                                      Dědek >> Nic nekupujte, ještě pak chytnete nějaké hnusné prase jako tady to:

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj